Jump to content

gamemode Prison FoxRiver v4


Recommended Posts

no nápady. Vypadá to zatim nadějně ale ve "v3" se mi nelíbyly pozice progresbaru to byla hrůza jak nešlo nic přečist pač se to překrývalo. Doufám že to ve "v4" bude jinak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no nápady. Vypadá to zatim nadějně ale ve "v3" se mi nelíbyly pozice progresbaru to byla hrůza jak nešlo nic přečist pač se to překrývalo. Doufám že to ve "v4" bude jinak

 

 

to bylo tvým rozlišením

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Smazal jsme všechny negativní příspěvky,protože si až teprve teď uvědomuji že PFR má jakoby na tento druh modu autorská práva a taky se chci ospravedlnit že Nadále nebudu pomáhat žádnému serveru v kopírování jiných serverů,a zůstanu pouze u tvorby map děkuji za pochopení

Link to comment
Share on other sites

HighPrint je teraz odcestovaný na týždeň v Anglicku, medzitým chcem dokončiť kompletnú mapu, ešte sa dorábajú úteky + postavy. Keď sa vráti, dokončíme AC, celé to dáme dokopy, testneme a vydáme. Presný dátum ti ale fakt neviem povedať, určite sa to však stihne do prázdnin, snáď aj skôr.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Smazal jsme všechny negativní příspěvky,protože si až teprve teď uvědomuji že PFR má jakoby na tento druh modu autorská práva a taky se chci ospravedlnit že Nadále nebudu pomáhat žádnému serveru v kopírování jiných serverů,a zůstanu pouze u tvorby map děkuji za pochopení

 

Na tohle jsem čekal, jsem rád, že si to uvědomuješ a přiznal ses :)

 

EDIT: ano, to je pravda :d Taky když něco zapírám tak třeba později mám výčitky svědomí (samozřejmě se to týká jiných věcí než pawn atd.)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mna napadlo ze keby tam bolo take streliace stredisko na streliane ako na strielanie tam bi bolo ako zbrojka mal bi si napriklad sawn off ako v ammu ked a keby si to vsetko presiel dostal bi si zato volake body nie jen za utek a tak aj za strielanie ne ? neni to zli napad :)

 

PeTr_AP]: Varování - staré téma

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Globální moderátor

- Malý eventík, které si můžete zahrát! (720p HD) Enjoy it! :)

 

 

PS: Povolení psát do staršího tématu jsem dostal od moderátora Marwin37-a

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...