Jump to content

[Anketa] Koho máte radši?


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

Dal jsem hlas ronimu je to super člověk se vším pomůže a ne že umí jenom kritizovat ale neporadit nováčkům Můj hlas patří Ronimu.

Tak na skype je to mnohem jednodušší :d Nazdílim obrazovku, ale kdybych měl dělat nějaký tut, tak bych to musel fotit :d skype je lepsi :d

 

P.S. díky za hlasy :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Tak tenhle topic uz je vrchol debility... :silent: :think: Roni timhle sis u me zaslouzil ku*va velky minus a proto hlasuju pro Ignitiona.. :sick: Ne ze by mi byl nejak sympatictejsi to vubec ne.. Ale kvuli tomu, ze jako de*il zalozis tohle tema a jeste do prvniho prispevku napises, ze je to na prani a dosadi smajla... "tongue" "nene"

Normalne bych hlasoval pro tebe (ne ze by se mi to libilo) pac ignition umi jen kritizovat, psat 0/10 a komentovat pociny ostatnich... Sam tu ma velky ho*no, ale kritizuje se mu pekne... Ja sam sem od nej nevidel prispevek kde by nenapsal hodnoceni mensi nez 1/10 nebo "formalne" nenadaval ci nekritizoval a shazoval ostatni.. "scratch" Takze byste se oba meli zamyslet nad tim jak se ku*va na tom internetu chovate.. xP :ble::oboci:

Link to comment
Share on other sites

Tak tenhle topic uz je vrchol debility... :silent: :think: Roni timhle sis u me zaslouzil ku*va velky minus a proto hlasuju pro Ignitiona.. :sick: Ne ze by mi byl nejak sympatictejsi to vubec ne.. Ale kvuli tomu, ze jako de*il zalozis tohle tema a jeste do prvniho prispevku napises, ze je to na prani a dosadi smajla... "tongue" "nene"

Normalne bych hlasoval pro tebe (ne ze by se mi to libilo) pac ignition umi jen kritizovat, psat 0/10 a komentovat pociny ostatnich... Sam tu ma velky ho*no, ale kritizuje se mu pekne... Ja sam sem od nej nevidel prispevek kde by nenapsal hodnoceni mensi nez 1/10 nebo "formalne" nenadaval ci nekritizoval a shazoval ostatni.. "scratch" Takze byste se oba meli zamyslet nad tim jak se ku*va na tom internetu chovate.. xP :ble::oboci:

Tak si projeď včerejší jeho příspěvky a uvidíš, že je to pravda.. On říkal, že by se todle mohlo založit.. Tak jsem mu vyhověl..

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Tak si projeď včerejší jeho příspěvky a uvidíš, že je to pravda.. On říkal, že by se todle mohlo založit.. Tak jsem mu vyhověl..

 

Jo o tom ja vim.... Tky proto rikam, ze jste na vine oba... Ale nechapu proc jako, kdyz on si to preje tak ty skaces jak on piska ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak si projeď včerejší jeho příspěvky a uvidíš, že je to pravda.. On říkal, že by se todle mohlo založit.. Tak jsem mu vyhověl..

 

Jo o tom ja vim.... Tky proto rikam, ze jste na vine oba... Ale nechapu proc jako, kdyz on si to preje tak ty skaces jak on piska ;)

Mě to taky zajimalo :d

Link to comment
Share on other sites

IngnitionCZ jeko kritika ma dost jebe,ak ked ma ešte nekritizoval,neviem čo on dokázal ked si mysli ze je najlepši :)

 

Roni pohoda ak ked sa moc nepoznáme..tak ale toutou témou si ma dostal..nevem či ti to pomoze ak ludia budu hlasovat za teba ze ta maju radsej alebo co..

Link to comment
Share on other sites

Tak tenhle topic uz je vrchol debility... :silent: :think: Roni timhle sis u me zaslouzil ku*va velky minus a proto hlasuju pro Ignitiona.. :sick: Ne ze by mi byl nejak sympatictejsi to vubec ne.. Ale kvuli tomu, ze jako de*il zalozis tohle tema a jeste do prvniho prispevku napises, ze je to na prani a dosadi smajla... "tongue" "nene"

Normalne bych hlasoval pro tebe (ne ze by se mi to libilo) pac ignition umi jen kritizovat, psat 0/10 a komentovat pociny ostatnich... Sam tu ma velky ho*no, ale kritizuje se mu pekne... Ja sam sem od nej nevidel prispevek kde by nenapsal hodnoceni mensi nez 1/10 nebo "formalne" nenadaval ci nekritizoval a shazoval ostatni.. "scratch" Takze byste se oba meli zamyslet nad tim jak se ku*va na tom internetu chovate.. xP :ble::oboci:

 

Mě je to jedno ani jednoho nemusím ale asi Ignition (nebo jak se jmenuje xD )... Jo a Frede.. To byla pěkná řeč...

Link to comment
Share on other sites

Abych se k tomu vyjádřil zkráceně. Roni ničím nepřekvapil že založil tuhle hloupou anketu. Tady se akorád ukázalo, že jsem na plné čáře vyhrál a to s tím, když odečteme pár hlasů od zfanatizovaných přátel které tu pan Roni má. Já tu například nemám nikoho a koukněte se kolik jsem získal hlasů. Tak co dneska, dáme další hlasy? :) Koukám že Roni má anketky rád tak proč bych se u toho nemohl já a další lidi bavit :)

:rap2: :rap2: :rap: :rap2: :rap: :rap:

Link to comment
Share on other sites

Určitě IngnitionCZ ne proto, že Roni založil tu anketu, ale proto že IngnitionCZ je na tom celkově s myšlením líp jak Roni. a určitě má jednoznační rozohodvání a svůj názor, že se nepřipojuje ke většině...:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...