Jump to content

(FS)Kto by mal zaujem o toto DIVADLO?


mircoo-69

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dakujem velmi pekne robil som to sam... Dalo to vela prace a poviem uprimne uz ma to vela krat ani nebavilo...chcel som sa na to vys-rat ale dotiahol som to... Dakujem za komentare a k tomu komentaru ze spravit s toho kino... neviem naco kino, to je divadlo a aj sa tam realne hravaju predstavenia video z premiery 1. inscenacie pod nazvom Pomsta ducha:

Link to comment
Share on other sites

To jo no je super si fakt borec ze toto udelas ja by sem ho 100% rozvijel dal a myslim si ze se ti to vyplati sem dat vsechny to zajima tak to budou rozvijet dal si predstav jakou by si mel popularytu

Link to comment
Share on other sites

Čo ti *ebe.. Strašne brutálne..to sa nedá ani vystihnúť..jedine ak by..AMAZING! Mám záujem.

 

Môj tím by to aj určite využil, keďže natáčame videá. Máme okolo seba kopu spoľahlivých pawnerov/mapérov, takže s rožširovaním (s tvojím vedomím) by problém nebol! :)

Link to comment
Share on other sites

hele tak to sem dej v souboru AMX a ne v PWN ,kdys to vnem das nikdo ti to nemuze upravit a vsichni uvidi ze je to od tebe a kdys das do infa divadla treba jeste reklamu na tvuj server hodis to do AMX pak to das sem tak se to bude rozvijet docela festovneSkus to kdykoli to muzes stahnut od sud z5 "study" "study"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...