Jump to content

SA:MP zaniká


GAMELASTERツ

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gamelaster a ty se divíš dit tvurci SA:MP nic nedelaj možná už ani nevyvýjej new client MTA to je aspon na urovni to se dá hrát (např:ted tam pridali do MTA novou funkci nastřikování vlastních tagů na zed)

Link to comment
Share on other sites

SAMP zanika, uroven ofra sa straca a kazdy si tu roby co chce, tak rpeco neskusit nieco nove? preco neskusit MTA? pridte sa pozriet na nase forum zamerane hlavne na MTA http://forum.gshost.eu/ najdete tam Serial o MTA, naucite sa zaklady lua a xml, a budete mat moznost si objednat server pre MTA zcela zdarma (sponzorovane GSHostom :d) tak nevahajte a pridte, cakame len na vas ;)

Link to comment
Share on other sites

stacilo by len do SA urobit oficialny mod pack ktory by obsahoval niektore vymozenosti gta IV, ako napriklad znicenie vrtule vrtulnika, prasknutie gum a tak

 

Je vidět že tomu vůbec nerozumíš, chtěl bych vidět pack kterej by upravil engine sa jako to má IV, pheh. To spíš naopak, pack do IV kterej by umožňoval snížit daleko víc věcí - etc. grafiku a vypínal některý enginový serepetičky ( třeba to naklánění při chůzi ) ale takovou věc by nikdo nehrál. Aspoň já ne, radši zůstanu na hrách co se mi aspoň trochu líběj a rozjedu je v pohodě než se trmácet s nějakejma packama který mi dokurví hru.

Link to comment
Share on other sites

SA-MP malo úroveň..podotýkam..MALO. Ich problémy začali nastávať v 0.2.2. sa-mp, keď chceli spraviť 0.2.5., ale unikol im zdroják a nakoniec miesto 0.2.5. dali zabugovanú 0.2x. Do 0.2.2. malo sa-mp úroveň a následne to už na 0.2x začalo upadať. A teraz je situácia..povedzme..katastrofálna? Som zvedavý, s čím prídu novým, ale ak s ničím, iba čisto opravovaním bugov (ktorých je tam mimochodom neúrekom), dlho nevydržia. Nechápem prečo takú úspešnosť a slávu len tak zahodili. Na MTA len ťažko nájdete server, ktorý má 0 hráčov (samozrejme neberme do úvahy nočné alebo ranné hodiny). MTA začína pomaly, ale určite dobiehať sa-mp a môžem povedať, po odskúšaní MTA som bol v úžase. Veľmi pekná práca..nie ako tí babráci zo sa-mp teamu. Aj tam sú dobrí, šikovní ľudia. Ale sú lenivý..toť môj názor.

Link to comment
Share on other sites

Prišiel som po 10 dňovej dovolenke a vidím, že sa tu veľa vecí zmenilo. Vznikajú tu dosť zbytočné tématy. Ale nechajme to tak, idem k téme. SA-MP a zaniknúť? Určite, určite nie. Už len z toho dôvodu, že angličania, ktorí majú poriadné módy a majú to zariadené tak, že majú dajme tomu 1000 serverov a na každom je iný mód. Nečudujte sa, že na SK/CZ serveroch je tak maximálne 10-15 ľudí, keď každý server má RZE (to je jedno akú verziu). Keby mal každý svoj mód, určite by bolo na serveroch minimálne 100 ľudí. Momentálne server nevlastním z dôvodu, že ma už veľmi nebaví jazyk pawn. Nekúpim si u synbianu server s 500 slotami za 14 € a budem tam mať 0 ľudí. Už som videl takýchto serverov neúrekom, takže viem o čom hovorím. Ja osobne si rád zahrám sa-mp keď sa veľmi nudím, pobaví ma to, hlavne nejaké fun/stunt módy, na ktorých sa aj niečo deje a nie furt rze na ktorej len chodíte, popr. kupujete alebo vykrádate domy. Somarina. Radšej sa poriadne vyblázniť na stuntoch alebo na nejakej strieľačke a zahnáte nudu ako ju mať ešte väčšiu na Reálnej Zemi. Ako vidím, napísal som dosť dlhý príspevok, no dúfam, že si ho aj prečítate a potvrdíte mi ho. S Bohom. Dovidenia.

Link to comment
Share on other sites

Prišiel som po 10 dňovej dovolenke a vidím, že sa tu veľa vecí zmenilo. Vznikajú tu dosť zbytočné tématy. Ale nechajme to tak, idem k téme. SA-MP a zaniknúť? Určite, určite nie. Už len z toho dôvodu, že angličania, ktorí majú poriadné módy a majú to zariadené tak, že majú dajme tomu 1000 serverov a na každom je iný mód. Nečudujte sa, že na SK/CZ serveroch je tak maximálne 10-15 ľudí, keď každý server má RZE (to je jedno akú verziu). Keby mal každý svoj mód, určite by bolo na serveroch minimálne 100 ľudí. Momentálne server nevlastním z dôvodu, že ma už veľmi nebaví jazyk pawn. Nekúpim si u synbianu server s 500 slotami za 14 € a budem tam mať 0 ľudí. Už som videl takýchto serverov neúrekom, takže viem o čom hovorím. Ja osobne si rád zahrám sa-mp keď sa veľmi nudím, pobaví ma to, hlavne nejaké fun/stunt módy, na ktorých sa aj niečo deje a nie furt rze na ktorej len chodíte, popr. kupujete alebo vykrádate domy. Somarina. Radšej sa poriadne vyblázniť na stuntoch alebo na nejakej strieľačke a zahnáte nudu ako ju mať ešte väčšiu na Reálnej Zemi. Ako vidím, napísal som dosť dlhý príspevok, no dúfam, že si ho aj prečítate a potvrdíte mi ho. S Bohom. Dovidenia.

Dobře zeptám se tě zkusil jsi MTA SA? já jo a nwm proč by se někdo vzdržoval pawnem aby vytvořil nějáký dobrý stunt server když v MTA má už daný jednoduchý Map Editor

Link to comment
Share on other sites

Prišiel som po 10 dňovej dovolenke a vidím, že sa tu veľa vecí zmenilo. Vznikajú tu dosť zbytočné tématy. Ale nechajme to tak, idem k téme. SA-MP a zaniknúť? Určite, určite nie. Už len z toho dôvodu, že angličania, ktorí majú poriadné módy a majú to zariadené tak, že majú dajme tomu 1000 serverov a na každom je iný mód. Nečudujte sa, že na SK/CZ serveroch je tak maximálne 10-15 ľudí, keď každý server má RZE (to je jedno akú verziu). Keby mal každý svoj mód, určite by bolo na serveroch minimálne 100 ľudí. Momentálne server nevlastním z dôvodu, že ma už veľmi nebaví jazyk pawn. Nekúpim si u synbianu server s 500 slotami za 14 € a budem tam mať 0 ľudí. Už som videl takýchto serverov neúrekom, takže viem o čom hovorím. Ja osobne si rád zahrám sa-mp keď sa veľmi nudím, pobaví ma to, hlavne nejaké fun/stunt módy, na ktorých sa aj niečo deje a nie furt rze na ktorej len chodíte, popr. kupujete alebo vykrádate domy. Somarina. Radšej sa poriadne vyblázniť na stuntoch alebo na nejakej strieľačke a zahnáte nudu ako ju mať ešte väčšiu na Reálnej Zemi. Ako vidím, napísal som dosť dlhý príspevok, no dúfam, že si ho aj prečítate a potvrdíte mi ho. S Bohom. Dovidenia.

Dobře zeptám se tě zkusil jsi MTA SA? já jo a nwm proč by se někdo vzdržoval pawnem aby vytvořil nějáký dobrý stunt server když v MTA má už daný jednoduchý Map Editor

Moje slova!

Link to comment
Share on other sites

SA-MP malo úroveň..podotýkam..MALO. Ich problémy začali nastávať v 0.2.2. sa-mp, keď chceli spraviť 0.2.5., ale unikol im zdroják a nakoniec miesto 0.2.5. dali zabugovanú 0.2x. Do 0.2.2. malo sa-mp úroveň a následne to už na 0.2x začalo upadať. A teraz je situácia..povedzme..katastrofálna? Som zvedavý, s čím prídu novým, ale ak s ničím, iba čisto opravovaním bugov (ktorých je tam mimochodom neúrekom), dlho nevydržia. Nechápem prečo takú úspešnosť a slávu len tak zahodili. Na MTA len ťažko nájdete server, ktorý má 0 hráčov (samozrejme neberme do úvahy nočné alebo ranné hodiny). MTA začína pomaly, ale určite dobiehať sa-mp a môžem povedať, po odskúšaní MTA som bol v úžase. Veľmi pekná práca..nie ako tí babráci zo sa-mp teamu. Aj tam sú dobrí, šikovní ľudia. Ale sú lenivý..toť môj názor.

Presne, ja som rozbehol an pipatku MTA SA server a za 15 min tam bolo vide 10 ludi a to tam bol "player" mod.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

GTA SA je "klasika" a neverim, ze to do roka zanikne.. Podivejte na CoD2 .. Vyslo 2003 a porad je vic hranejsi nez CoD4 (podle GP ve vecernich hodinach)

 

OFP je tky klasika a tky se porad hraje.. A navic, VZDY se najde nekdo, kdo IV nerozjede a tak radsi bude hrat SA... A tky neni pravda, ze vsechny mody jsou o tom samem.. Podivej se na freewalluv profi races .. Takovej mod sem jeste v Internet nebo Hosted zalozce nevidel... Navic ja tky budu delat mod na zpusob freewalla, ale uplne o necem jinem... Ted delam na DeeDee to je vice mene tky jeden ze "zaslych" RealPlay/RolePlay modu..

 

Takze k topicu: NE! Nezanika.. A myslim, ze samp ma porad vic hracu nez IVMP

Link to comment
Share on other sites

Podle mne sa mp nezanikne to je blbostmozna strati hrace ale kdyz sem ja hral gta 4 tak po par hodinach sem ho musel vypnout potoze mne to vubec nebavilo nedalose tam tolik veci co v SA treba plavani podvodou nebo sem nenasel zadny bmx cosmne nasralo a mne osobne u her na grafice nezalezi nesnasim lidi co reknou to blba hra ma to low grafarnu proto ju nehrajou mne de o zpracovani a samp a SA ma podlemne necim navrch neni to grafika ani engine ale moznosti a zabava takze ja gta 4 budu hrat az tam bude tolik moznosti co v Sa

Link to comment
Share on other sites

Ae pokud vím tak tu nikdo netvrdí že zanikne GTA SA ae že zanikne SA-MP a po něm to převezme MTA protože z vlastní zkušennosti vím že jak si jednou zahraješ MTA tak už se na SA-MP vykašleš problém je v tom že zatím hodně lidí ani neví co to MTA je :d:d

Link to comment
Share on other sites

presne :d mam 1. server v cz/sk na mta a budeme prvy hostyng na MTA v cz/sk :d a robim 1. cz/sk MTA mod :d

NN, prvni MTA:SA mel P&M Host, bohuzel se to neujalo, nikdo to nechtel, tak to zaniklo.

Mimo to, SA-MP neni tolik narocne jako MTA:SA

EDIT: Kdyby byl zajem, tak bych nejake ty MTA servery spustil.

Link to comment
Share on other sites

Cashis_cz mál v prvom príspevku pravdu ! Tak ako aj GTA 3 či GTA Vice City tieto hry sa stále hrajú cez internet a sú populárne, dobré je si na ne zaspomínať a vždy je čo robiť keď je fantázia ! :):p

Link to comment
Share on other sites

asi tou malou navstevnosti myslel ceske severy...

jen pro predstavu nejnavstevovanejsi zahranicni severy:

 

 

HostName: Awesome Stuntages

Address: 87.98.254.97:7778

Players: 289 / 500

Ping: 50

Mode: Drive/Fly/Race/Stunt/Freeroam

Map: Drive/Fly/Race/Stunt/Freeroam

 

HostName: San Andreas Cops And Robbers [0.3a]

Address: 188.165.197.225:7777

Players: 186 / 400

Ping: 48

Mode: Cops And Robbers

Map: San Andreas

 

HostName: GamerX 0.3 [Euro] Our new server!

Address: 85.17.161.66:8800

Players: 168 / 305

Ping: 57

Mode: GamerX 3.0.1r

Map: GamerX

 

HostName: Los Santos Role Play [www.ls-rp.com]

Address: 217.18.71.100:7777

Players: 164 / 500

Ping: 72

Mode: LS:RP 5.2.1185

Map: focogaming.com

 

HostName: Next Generation Roleplay

Address: 64.79.103.2:7777

Players: 161 / 420

Ping: 150

Mode: NG:RP v2.0.671

Map: NG-Gaming.net

 

 

a to je jen 5 prvnich...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...