Jump to content

php SA:MP ][ Control Panel v1.2


Guest Smok3RS

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zatial sa nasli 2 ludia co dokazali rozchodit moj admin panel (a pritom natom neni nic tazkeho :d)

jzs ten tvoj admin panel ked som si uz iba pozrel tak mi bolo zle :d :D

a co je natom tazke vytvoris si slozku so samp servermi nastavis chmod na 777 potom tabulky nastavis v configu meno db heslo db root atd a ponastavujes este nieco v adminke to je vsetko "lol"

 

-- stř 21. črc 2010 12:22:56 --

 

ok heej a bloodman potrebujem help :DD ako to mam rozchodit vsetko som zadal sprane a nic neda sa pripojit k databaze :DD

ja ti pomozem daj mi tvoje icq

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Keď toto nevieš, tak nevieš v php nič. Toto je základ. Preskenuješ priečinok zo servermi a každý priečinok prezreš a niečo tam zistíš (nenapíšem čo, nájdi si to sám, alebo popremýšlaj) a spravíš hlavný exec pre štart serveru (zase hľadaj, nedám ti sem celý exec, musíš sa to naučiť sám) a potom "WHOALA!" a už len spúšťaš cez CRON a máš to!

 

P.S.:

Presný skript ti sem nedám, je to základ a ak to nevieš, tak sa čudujem, že prečo sa púšťaš do hostingu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"lol"

for stupids

http://translate.google.com/#en|cs|control%20panel

Bloodman zase pomohol hostingom na pipni free, ach jaj.

OT: Shadows ten podpis mas stupidny moc protoze ty mas taky free host a jeho admin cos zbytek si udelal z tutorial nebo si skopcil z jinych adminek tak tu se nevytahuj jo?!

Link to comment
Share on other sites

Písal som helpy z pawna, pawn a php nieje to isté. A mimochodom, jediné 2 helpy boli na ProFTP (sám som si to musel vyriešiť), a TOP50 hráčov (potreboval som len pawn skript, php skript som už mal hotový a aj tak som si to musel sám spraviť všetko).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...