Jump to content

php SA:MP ][ Control Panel v1.2


Guest Smok3RS

Recommended Posts

Zdravím, spravil som pre vás bezpečnú administračku pre samp pre jedneho uživateľa sf a npc ešte neni dokončené bude to v ďalšej verzii a zobrazovanie gm a fs ;-)

Návod ako nainštalovať administráciu:

1.) Nahraje všetko na VPS

2.) V zložke server samp03svr, samp-npc, announce, zložku gamemodes, zložku filterscripts, zmeňte atributy na 777 ( chmod 777 )

3.) udaje.php si nastavte nick a heslo pre prihlásenie a ip servera

Stiahnuť si môžte tu: http://uloz.to/5249670/samp-admin.rar

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

blb :lol: ja viem. hlavne ze ked ju urobil marty tak si musel hned aj ty aby videli ze si lepsi koder bo co "suspect" :shock:

 

-- sob 03. črc 2010 19:02:40 --

 

já nwm jak to mám nahrát když dám svou ip a open tak connection refused řekni mi stručný návod pls

 

to mas do**any VPS skus zap/vyp a ak nepojde a je to pipni start tak si v P :lol:

btw davas ip VPS alebo svoju ip?? "lol"

Link to comment
Share on other sites

blb :lol: ja viem. hlavne ze ked ju urobil marty tak si musel hned aj ty aby videli ze si lepsi koder bo co "suspect" :shock:

 

-- sob 03. črc 2010 19:02:40 --

 

já nwm jak to mám nahrát když dám svou ip a open tak connection refused řekni mi stručný návod pls

 

to mas do**any VPS skus zap/vyp a ak nepojde a je to pipni start tak si v P :lol:

Ja som tu admin už slubil, daval som anketu ty lotre

Link to comment
Share on other sites

Vím,že je to jen pro jeden server,ale bude problém pokud jich budu mít víc.

Ten pkill co tam používáš pro vypnutí server-u,vypne všechny sa-mp servery,btw nejsem si tím jist.

Jinak je jěště na tom debianu od pípni potřeba nainstalovat pkill,aby to vůbec fungovalo.(vypnutí)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kedy dokoncis SF a NPC?

 

Jaká je adresa tý administrace abych se tam mohl přihlásit? btw kam přesně na VPS ten panel mám nakopírovat? Nebo je to jedno? Diky

 

ja si bezne viem preinstalovat VPS a vsetko nahodit do 5 min :d

 

od smoka a jeje to bude díravé jako cedník..

 

 

:d

Link to comment
Share on other sites

Vy co nevíte ani co toje ten control panel tak to ani nezkoušejte :) protože kdo to dělá na pipni.cz v progamu start musí nainstalovat apache + php a pak vědět kam dát server i stím CP :) takže nedoporučuju pro ty co ani nevědí co to je CP :)

Link to comment
Share on other sites

apache + php nainstalovaný mám jenom by mě zajímalo jaká je ta adresa, jesli je to stejný jako admin panel od martyho tak to aspon napiste

 

-- ned 18. črc 2010 20:56:17 --

 

Aha no tak už mi to jede

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...