Jump to content

[VAR]QWER


DON

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

a ked ti doktor povie "Si d*bil" ? tak čo ? ho dáš na súd ? že ti povedal tvoju diagnózu

 

 

 

pk, "najprv si uprac pred svojím domom"

 

Nepočul som ešte žiadného doktora, ktorý by niekomu povedal že je d*bil a že je to diagnóza. Asi to poznáš, no ja som to ešte nepočul :)

všechno je jedno poprvé ;) a stát se to klidně může...:d co když někdo příjdek doktorovy a řekne mu že ho včera vojela slepica a te´d kvůli tomu klade vajca...? :d doktor mu řekne jo to je okej :d.....

Link to comment
Share on other sites

a ked ti doktor povie "Si d*bil" ? tak čo ? ho dáš na súd ? že ti povedal tvoju diagnózu

 

 

 

pk, "najprv si uprac pred svojím domom"

 

Nepočul som ešte žiadného doktora, ktorý by niekomu povedal že je d*bil a že je to diagnóza. Asi to poznáš, no ja som to ešte nepočul :)

všechno je jedno poprvé ;) a stát se to klidně může...:d co když někdo příjdek doktorovy a řekne mu že ho včera vojela slepica a te´d kvůli tomu klade vajca...? :d doktor mu řekne jo to je okej :d.....

 

 

vacsi debilinu sem neslysel :d ale fakt jako bez urazky tohle si zabil Smk. "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

jo jo tak jako když příjde rytmus ke hrobu a prý "Si zabil!" :d hele ale to už už stačilo...ne? copak jsme tady nějaký nadávkový a hádací forum...? tady si máme pomáhat a ne se navzájem urážet a kritizovat ;)

Link to comment
Share on other sites

jo jo tak jako když příjde rytmus ke hrobu a prý "Si zabil!" :d hele ale to už už stačilo...ne? copak jsme tady nějaký nadávkový a hádací forum...? tady si máme pomáhat a ne se navzájem urážet a kritizovat ;)

 

 

Sem to psal do chatu presne takhle ale QWER nemuze prestat :) On musi vyhrat

Link to comment
Share on other sites

myslíš toto ?

 

QWER, co ma tak nenavidis? ja niesom ziadny rst denny ci pana omg

 

 

čo si potom povedal že som homosexuál ? no dakujem, pekný mier

 

 

pozri si archiv / historiu ako pekne namna hovoris ty :) Ja dam mier ale ty si zacal a ja som sa hadat nechcel myslel som ze sme kamosi

Link to comment
Share on other sites

 

"často krát viníme druhých miesto seba"

 

 

ok mier jo a LOCK... ten var mi dajte je mi to jedno môj hlas so neminul (niesom socka že by som si pridával bod...)

 

aby si si niečo zlé nemyslel

 

mysleno na mna, ten citát

 

Link to comment
Share on other sites

myslíš toto ?

 

QWER, co ma tak nenavidis? ja niesom ziadny rst denny ci pana omg

 

 

čo si potom povedal že som homosexuál ? no dakujem, pekný mier

 

 

pozri si archiv / historiu ako pekne namna hovoris ty :) Ja dam mier ale ty si zacal a ja som sa hadat nechcel myslel som ze sme kamosi

joj taková hádka a že prej kamoši....:d fajne :d

Link to comment
Share on other sites

A prave proto sem napsal svuj nazor NE aby tak vsichni vydeli ze nechci aby mnel VAR tak nevim proc mne nadavas nebylobi lepsi byt ticho ok uz tu nebudeme teda spamovat

Link to comment
Share on other sites

A prave proto sem napsal svuj nazor NE aby tak vsichni vydeli ze nechci aby mnel VAR tak nevim proc mne nadavas nebylobi lepsi byt ticho ok uz tu nebudeme teda spamovat

omg tak to je snad jasný ne? když dáš v anketě NE tak bude o hlas víc na NEVAR ne? tak co meleš...za kraviny...nebo se mu snažiš tísnit někam nebo co? a už dost...

 

-- stř 23. čer 2010 22:54:22 --

 

Klud :d Radsej chodte "sleep" vy moje "flower" vonave :sick:

 

:d

já mám čas jenom vy děti už by jste měli jít :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...