Jump to content

[VAR]QWER


DON

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

naschval si tu dal temy kde si helpol ;) A aj v tych niektorych si len pisal spravy typu "Vidno že to není tvoj script" alebo "Stačí podmienka.." tak s týmto "Stačí podmienka.." by som si fakt nevystacil :) Ked to robi zaciatocnik ta asi nevie co je to podmienka!

Link to comment
Share on other sites

Ehm...tomu řikáš důkaz? ukaž topic a ne text kterej si můžeš sám upravit...a za 2. nezaložil si tohle náhodou jen kvůli mstě? hm...? :)

 

to sem nezalozil já :)

Link to comment
Share on other sites

naschval si tu dal temy kde si helpol ;) A aj v tych niektorych si len pisal spravy typu "Vidno že to není tvoj script" alebo "Stačí podmienka.." tak s týmto "Stačí podmienka.." by som si fakt nevystacil :) Ked to robi zaciatocnik ta asi nevie co je to podmienka!

 

Ještě že ty to víš

Link to comment
Share on other sites

FoleyCZ drž pysk, zato že s tebou ten "dement" (QWEROVE oblubene slovo) robi mod, tak ho nemusis tak obhajovat :) Kazdy vie ze ste homosexuali, ale nehanbite sa zato

Link to comment
Share on other sites

Vidno že to není tvoj script" alebo "Stačí podmienka.." tak s týmto "Stačí podmienka.." by som si fakt nevystacil :) Ked to robi zaciatocnik ta asi nevie co je to podmienka!

to my vieme

kľudne, kebyže spraví taký script ako on tam dal a hádzalo mu to tých pár errorov tak by vedel to opraviť, ale je jasné že niekto nemôže spraviť profi script a aby nevedel opraviť undefinited symbol "AdminLevel"

presne takéto posty mi stačili, a naučil som sa

návody sú tu...

 

 

FoleyCZ drž pysk, zato že s tebou ten "dement" (QWEROVE oblubene slovo) robi mod, tak ho nemusis tak obhajovat :) Kazdy vie ze ste homosexuali, ale nehanbite sa zato

lenže ty ho používaš ako nadávku, ja ako diagnózu, hm hlavne že som otom doteraz nevedel

Link to comment
Share on other sites

FoleyCZ drž pysk, zato že s tebou ten "dement" (QWEROVE oblubene slovo) robi mod, tak ho nemusis tak obhajovat :) Kazdy vie ze ste homosexuali, ale nehanbite sa zato

 

Víš proč spolu děláme mod? Bo si rozumíme a s Sexem to nemá nic spolešné ty retardované individuo.

Link to comment
Share on other sites

Ano, ja nehovorim ze si mu povedal zle, ale on chcel kod a nie iba text.. a to taky ze "Staci podmienka.." Chlapec poriadne nevie co je to pawno a ty nanho tak zdrsna

 

Víš proč spolu děláme mod? Bo si rozumíme a s Sexem to nemá nic spolešné ty retardované individuo.

 

Jo díky. Od tebe si to vážim. Fakt díky když nic jiného nevíš říct jen hned nadávat jako retardované individuo.

Link to comment
Share on other sites

Smk. čakaj chvíľu začína to biť zauimavé, dostávame sa k tomu že by som mal dostať zbytočný VAR

 

 

tak nech si kód strší do análneho otvoru, pár centimetrov nižšie odkiaľ vyšiel dôvod ? takto sa naučí veľké kulové

Link to comment
Share on other sites

Smk. čakaj chvíľu začína to biť zauimavé, dostávame sa k tomu že by som mal dostať zbytočný VAR

 

 

tak nech si kód strší do análneho otvoru, pár centimetrov nižšie odkiaľ vyšiel dôvod ? takto sa naučí veľké kulové

 

 

Zase nadávky. Ale k príspevku. Áno, ale nejak začať musí.

Link to comment
Share on other sites

aké nadávky ? Prosím chod do prvého ročníka základných škôl tam sa učia slová

sorry chod do druhého ročníka tam sa učia slová v prvom sa učia písmená

 

 

Pekný monológ :)

Link to comment
Share on other sites

a ked ti doktor povie "Si d*bil" ? tak čo ? ho dáš na súd ? že ti povedal tvoju diagnózu

 

 

 

pk, "najprv si uprac pred svojím domom"

 

Nepočul som ešte žiadného doktora, ktorý by niekomu povedal že je deb*l a že je to diagnóza. Asi to poznáš, no ja som to ešte nepočul :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...