Jump to content

[ GM ] San Fierro V2 RP


W4r0n

Recommended Posts

Mod obsahuje:>

Povolania:Policajt,Swat,Lekar,Hasic,Vojak,Dealer,Prostitutka,Cigan,Bezdomovec,Motorkar,Zamestnanec OMFI s.r.o,Cinska Mafia,Autobusar,Taxikar,Terorista,Milionar,Farar,Automechanik: Kazde povolanie ma minimalne 1 prikaz...

 

Hlavne prikazy modu:/autor /flip /rep /oz /help /kill /afk /povolania /inzerat /givecash /lock /unlock /nahlasit /bank /slnecno /tornado /return /info /animlist /150 /155 /158 /178 /taxi /warpy /zivot /vesta /lotto /rules /imajetky /wlist /ahelp /spos /lpos /unbug /fighting /jobhelp /phelp /news /kaucia /zk /isms /cf /bb /rofl /wtf /povolfajku - povolite eroticke sluzby prostitutke. Drag: /dragcreate[čiastka] /dragjoin /dragstart /dragend Duel: /dueljoin /duelstart /duelwl /duelguest... prikazy povolani sa my sem nechce pisat :-D

 

Ostatne:Stunt Park, 17 Majetkov [ Kupit/Predat/Vyplatit/Vykradnut], Mod sa odohráva v San Fierre obsahuje cca 500vozidiel po celom SF, v telocvicni SF sa mozete naucit bojove umenia alebo zabehat si na beziacom pase/bicykli, V mode je Zabudovaný Admin Script,

 

Preukazy:Obciansky preukaz, vodicak, letecky preukaz, Licencia na letisko, potapacska vyzbroj, mobil + kredit,player level[ urcite vyhodi]...

Nenapsal som vsetko nechce sa my sem pisat litanie...Mod je vo vyvoji pribudnu povolania prikazy, zavody,stunty vseliake atrakcie...

Ked bude mod aspon na 85percent hotovy dam vam sem IP :)

By Waron pawno programujem cca 2,5roka... :rap:

:spam:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. nič nové

2. maveho nemovitosti

3. programueš už 2,5 roka a stále nevieš že pawno je program a pwn je jazyk... (neviem otom že by si spravil pawno program)

4. preukazy = mobil ? lol, nič nové (tak či tak)

5. ked napadne napíšem

 

1/10

Link to comment
Share on other sites

toto si zabil pawno vzniklo z C++ lama :) a nemovitosti su neni maveho ( maveho stoja za ho*no) ale ved ked to odomknem uvidis ci su moje alebo maveho :)

takze asi tak... to ze sem nepridavam tuty tak to prave z tohoto dvovodu ze su tu lamy ako ty... a nevedia pochopit ked je nieco niekoho tak to je jeho a nie maveho a podobne..... ale sak ty hovorim dojdi sa pozriet potom cije su.... :) :prdel: "lol" total dmnce... :klidek:

a este nieco > nemam rad ked male deti ako si ty mudruju a ani nevedia co je pawno...(nerozumia tomu) :prdel:

Link to comment
Share on other sites

1. nič nové

2. maveho nemovitosti

3. programueš už 2,5 roka a stále nevieš že pawno je program a pwn je jazyk... (neviem otom že by si spravil pawno program)

4. preukazy = mobil ? lol, nič nové (tak či tak)

5. ked napadne napíšem

 

1/10

Moje slova

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

za to ze si niekto napise na tvoj mod co si o nom mysli nemusis ho hned urazat ps pawno nema nic spolocne s c++ jedine tak ze sa zdroj. kody podobaju :)

lama

Link to comment
Share on other sites

toto si zabil pawno vzniklo z C++ l*ma :) a nemovitosti su neni maveho ( maveho stoja za ho*no) ale ved ked to odomknem uvidis ci su moje alebo maveho :)

takze asi tak... to ze sem nepridavam tuty tak to prave z tohoto dvovodu ze su tu lamy ako ty... a nevedia pochopit ked je nieco niekoho tak to je jeho a nie maveho a podobne..... ale sak ty hovorim dojdi sa pozriet potom cije su.... :):p "lol" total dmnce... :klidek:

 

si zabil :thumbup: :d

Link to comment
Share on other sites

lol pawno nema nic z C++ ?????? to hovor malim detom ktore tu pisu na fore.... videt ze picu o tom vies :) iba to HTML trapne "lol" pawno = C++ LAMYYY :boss:

Link to comment
Share on other sites

Pawno

By Waron pawno programujem cca 2,5roka... :rap:

Pawno je editor scriptovacího jazyka

 

Pawn

Pawn je programovací jazyk určený hlavně pro výrobu módů do hry SA-MP

 

Nemusíš mi dakovať že som sa pozrel na wiki aby som sa

presvečil

 

vzniklo

Bolo nakodované...

 

nemovitosti su neni maveho ( maveho stoja za ho*no) ale ved ked to odomknem uvidis ci su moje alebo maveho :)

Kupit/Predat/Vyplatit/Vykradnut

 

kebyže robím nemovitosti spravím ich úplne inak npr. musel by dopĺnať tovar, mohol by nastavovať ceny v obchode, mohol by zamestnávať zamestnancov (pravdepodobne NPC) atd...

 

 

Moje slova!

hovorí ten čo ani nevie rcon príkazy zabudované v sa-mp

Link to comment
Share on other sites

omg ja nemam slov....... to pawno muselo byt v niecom naskriptovane.... nevznikalo vo worde :hehe: a tie nemovitosti... fuuuha robim ich tak ako sa my to paci ty si napriklad len vypatlane decko kere ani nevi co to je pawno... takze asi tak vic slov nemam..... :!:

Waron je pan! :boss:

Link to comment
Share on other sites

1/10 - nemáš tam nic nového

 

btw: jdi se zaměstnat za cigana ... oni by tě mezi sebe nevzali protože oni mají své rozdělení do kast a my bílí (Gádžové) jsme podle jejich kastovního systemu až někde pod hromadkou hnoje

 

 

a jestli to byla naražka na rasismus tak jsi porušil první globalní pravidlo

Zákaz napadání náboženských, rasových či jiných skupin..

 

a bezdomovec taky není zaměstnaní

bezdomovec může být zaměstnán a může bydlet třeba v autě...

Link to comment
Share on other sites

Pawno
By Waron pawno programujem cca 2,5roka... :rap:

Pawno je editor scriptovacího jazyka

 

Pawn

Pawn je programovací jazyk určený hlavně pro výrobu módů do hry SA-MP

 

Nemusíš mi dakovať že som sa pozrel na wiki aby som sa

presvečil

 

vzniklo

Bolo nakodované...

 

nemovitosti su neni maveho ( maveho stoja za ho*no) ale ved ked to odomknem uvidis ci su moje alebo maveho :)

Kupit/Predat/Vyplatit/Vykradnut

 

kebyže robím nemovitosti spravím ich úplne inak npr. musel by dopĺnať tovar, mohol by nastavovať ceny v obchode, mohol by zamestnávať zamestnancov (pravdepodobne NPC) atd...

 

 

Moje slova!

hovorí ten čo ani nevie rcon príkazy zabudované v sa-mp

 

Úplne si ma citoval. Celkom s tebou vo všetkom súhlasím..ale by som znížil známku za jeho "profesionálne" vystupovanie na 0/10.

Link to comment
Share on other sites

omg.... editor to je ale chodte trocha viacej do historie.... C++ "lol" a ked ste taky mudrlanty tak dajte nejaky tip a nie tu len pindate a pritom nevite ani obicejny dcmd prikaz spravit :lol:

Link to comment
Share on other sites

Někde do módu

dcmd_bla(playerid,params[]){
SendClientMessage(playerid,0x33aa33aa,"Napsal jsi příkaz /bla");
return 1;
}

 

Do OnPlayerCMDText

dcmd(bla,3,cmdtext);

 

hmmm.... neřekl bych a jestli chceš urážet tak si naser

-1 bodů za chování

 

již celkem 0/10

Link to comment
Share on other sites

ja viem aj mcmd príkaz ! Som king ! :d

 

mcmd(playerid,cmdtext[1],bla);

 

mcmd_bla(playerid,param1[],param2[],param3[])

{

#pragma unused param1

#pragma unused param2

#pragma unused param3

SendClientMessage(playerid,0x33aa33aa,"bla");

return 1;

}

 

 

kedže dcmd je už zastaralé...

Link to comment
Share on other sites

lol ved kopirovat to vie kazdy :) lamy robite pawno pol roka a ukazujete sa aky se bossi... nj sak ano kopirovat vie aj novorodenec "lol"

Waron je PAN! :boss:

Link to comment
Share on other sites

omg smoke k tebe sa radsej neviadrujem a viem ze si k*****k, a vedia to aj dalsi tak nevim naco tu hubu otvaras "lol"

Waron je PAN! :boss:

 

-- úte 15. čer 2010 20:16:46 --

 

QWER je kopirak :) a hubu tu otvara :lol:

a stim mcmd si zabil zasa okopirovane z tutov ... sprav uz konecne nieco svoje... budeme radi :) ty sa mas co este "study"

Waron je PAN! :boss:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...