Jump to content

[Reálný Život] - Hledáme nový hosting


FreeWall

Recommended Posts

RZ_a.png

 

Zdravíme Vás fanoušci Reálného Života.

 

Nedávno jsme se rozhodli, že by bylo zapotřebí pořídit nový hosting našemu serveru. Na módu Reálný Život 5.3 se neustále pracuje a pořád se na něm něco zdokonaluje. Aby to ale bylo dokonalé i na veřejnosti, je potřeba mít k tomu kvalitní hosting, jako je velmi známý v zahraničí a nyní i v Česku serverFFS (www.serverffs.cz). Bohužel, za kvalitu se poměrně hodně platí a proto bych chtěl každého, kdo bude chtít, poprosit o malý peněžní příspěvek na tento nový hosting.

 

Celková suma potřebná k zaplacení tohoto hostingu činí 6800 Kč. Zatím máme vybráno od dobrovolníků sotva čtvrtinu, takže nám k celkové částce chybí poměrně dost :) .

 

Pokud se ale rozhodneš přispět jakoukoli částkou (dobrovolníci zatím přispěli od 100 kč výše), budeme ti velmi vděční a můžeme se ti po domluvě odvděčit například VIP účtem na celý rok :) .

Přispívat můžeš na PayPal účet ([email protected]) nebo na bankovní účet (100232490/0300) po domluvě se mnou na ICQ (431733122).

 

 

Xblade a FreeWall

 

ikonka_rz.png

Link to comment
Share on other sites

Pokud to pobezi na 0.2X nic nepošlu :d

 

Edit: Když najdu údaje od PayPalu možná pošlu nějakou korunku...

 

Na novém hostingu poběží Reálný Život 5.3, který bude na sa-mp verzi 0.3a.

PS: předem díky :)

Link to comment
Share on other sites

Fl!ppy X Reaper":1pfkyxkh]poslal bych klidně 200 kč(pokud mi zbyde z Graffity nákupu :d) ale jedině poštou v obálce na dopisy "lol"

můžeš poslat složenkou na bankovní účet

 

A kolko prispely tvorcovia ?

 

Celková suma potřebná k zaplacení tohoto hostingu činí 6800 Kč. Zatím máme vybráno od dobrovolníků sotva čtvrtinu,

já sám nakonec přispěju okolo 1500 kč, pokud budu mít víc přispěju víc, u Xblada nevim, zatím jsem ho nezastihl

Link to comment
Share on other sites

j sem strasne chudej

 

ne nejsme rodice mi vsechno platej ale chci si vydelat prasulky na nove moto a proste oni rikaji je ti 15 di nekam makat tak ja makam dneska sem dostal dve kila a pristi tyden litr :d

Link to comment
Share on other sites

hele? proc se tohle jmenuje "[Reálný Život] - Hledáme nový hosting" a ne "[Reálný Život] - Scháníme peníze" ? jelikoz nehledate hosting ale lidi co vam poslou prachy...

Link to comment
Share on other sites

hele? proc se tohle jmenuje "[Reálný Život] - Hledáme nový hosting" a ne "[Reálný Život] - Scháníme peníze" ? jelikoz nehledate hosting ale lidi co vam poslou prachy...

 

asi to tak bůh chtěl ... :)

Link to comment
Share on other sites

na takove hostingy pectesynbian,crazyhost to sou sracky!!

ja si zalozil hosting protoze sem mel zkusenost ze posles prachy a nic a nikdo se na tebe ani nevysere a ja kdyz mel hosting tak co jsem byl na icq psal sem si s lidma jestly sou potize to je pravy hosting!!

Link to comment
Share on other sites

synbian bych nedoporucoval...hodne lidi si stezuje ze jim prej zrusili server kvuli vetsi zatezi kdyz tam meli RZE a chodilo jim tam 10-20 lidi...coz neni zase takova zatez...a zase davat velky prachy za serverffs? tak je to freewallova volba jestli to chce platit...kdyby tam treba bylo uz v cene umisteni do hosted listu tak bych si to dokonce zaplatil i ja....ale davat 400 mesicne na server je moc...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...