Jump to content

[Prezentace Serveru] Zákaz prezentování RZE!


Vidie

Recommended Posts

Čaute, už mě sere že tu je furt prezentována Realna Zeme... Je to dobrý mod ale stačí když si ho přijdem zahrát na officiální Server RZE...

 

Takže: Bych chtěl navrhnout Věc že kdo bude prezentovat Realnou Zem tak bude topic smazán!

 

Doufám že moderátoři tento návrh svolí

 

 

 

Bl4ck J0k3r

Link to comment
Share on other sites

Já si myslím že je to blbost. "bounce" Prostě každý chce prezentovat svůj server. "cyclops" Tak proč jim to zakazovat jednou to tady je (ta prezentace serverů) tak proč omezovat lidi co mají suprovou realnou zemi a nebudou ji sem moct dát. Prostě se mi to nelíbí :? :think: "nene" . Ale je to můj názor..... "rr"

Link to comment
Share on other sites

Mas pravdu, ale je to diskriminace, to je jako kdyby si zakazal vsechny freeware mody (Rze, MT, RZ...)

 

"lol" To si taky myslím, díky.. Já mám totiž Mtv2. Zatím sice max hráču který tam byli je 11/200 players. Ale jinak říkaj že je good. "bounce" "basketball" "lol"

 

No vidíš teď je tam 1/200players :boss: "lol"

Link to comment
Share on other sites

Ne mě by zajímalo co by ti ostatní dělaly, kdyby se ty mody stahnout nedaly? Taky by si buď musely udělat vlastní nebo by ten server vubec nekupovaly.. A rze zatěžuje CPU nejvíce ze všech modu a přitom rze neni nejlepší!

Link to comment
Share on other sites

Ne mě by zajímalo co by ti ostatní dělaly, kdyby se ty mody stahnout nedaly? Taky by si buď musely udělat vlastní nebo by ten server vubec nekupovaly.. A rze zatěžuje CPU nejvíce ze všech modu a přitom rze neni nejlepší!

 

MT 4ewer (da se upravovat :d )

 

btw proc je to v

 

Obsah fóra » Forum » Změny hodností

Link to comment
Share on other sites

Ne mě by zajímalo co by ti ostatní dělaly, kdyby se ty mody stahnout nedaly? Taky by si buď musely udělat vlastní nebo by ten server vubec nekupovaly.. A rze zatěžuje CPU nejvíce ze všech modu a přitom rze neni nejlepší!

 

Jo moje mtv2 je hodne upraveny asi prejmenuju mod "bounce" "lol"

 

-- úte 16. bře 2010 13:24:33 --

 

Ne mě by zajímalo co by ti ostatní dělaly, kdyby se ty mody stahnout nedaly? Taky by si buď musely udělat vlastní nebo by ten server vubec nekupovaly.. A rze zatěžuje CPU nejvíce ze všech modu a přitom rze neni nejlepší!

 

MT 4ewer (da se upravovat :d )

 

btw proc je to v

 

Obsah fóra » Forum » Změny hodností

i dont now... "lol" tak to tam píšou......

Link to comment
Share on other sites

Guest Smaženy Syr
Tak každému se líbí jiný mod me se libi Nový Život.. Koupíš si barák a vylepšuješ si ho.. dáváš si jine tapety atd ale každemu se libi neco jineho

OT: IP? :)

Link to comment
Share on other sites

Tak každému se líbí jiný mod me se libi Nový Život.. Koupíš si barák a vylepšuješ si ho.. dáváš si jine tapety atd ale každemu se libi neco jineho

OT: IP? :)

OT: 81.89.48.237:8130

Link to comment
Share on other sites

bolo by to odlahcenie zo strany tej ze by sa tu pridavalo menej serverov.. na ktorych je aj tak 0.. ale z pohladu demokracie na tomto fore to neuspeje.... Pretoze to je prezentace serveru tak tam moze ist hocijak s hocijakym modom ;) EDIT: a zas ich tu nieje tolko aby to bolo totalne neprijemne a neunosne :d

Link to comment
Share on other sites

nick ma pravdu ja som bol posadnuty ale rze je velmy low mod a uz je ohrany tak si robim svoj mod a za den mi pride 9-14 + - ale lepsie mat vlastny mod ako mat rze a stale mat na serveri 0 potom si ludia zbitocne platia za mod za tie peniaze by som si radsej kupil cigi :d

Link to comment
Share on other sites

killer":iwqxn1gc]nick ma pravdu ja som bol posadnuty ale rze je velmy low mod a uz je ohrany tak si robim svoj mod a za den mi pride 9-14 + - ale lepsie mat vlastny mod ako mat rze a stale mat na serveri 0 potom si ludia zbitocne platia za mod za tie peniaze by som si radsej kupil cigi :d

Ano.. je lepsie si dat vlastny mod alebo nieco ine , co neni az tak ohrane... :d

Link to comment
Share on other sites

biohazard.. ale to ti ludia nepochopia .. ked si tak povediac mladsia generacia :d (deti) kupia seerver súú hustý lebo maju server :d a mód už je jedno lebo vacsina ani nezacala poriadne hrat samp a ma vlastny server :p .. a teraz no hej .. tych server s RZE je vela ale debata je o tom či to zakazat prezentovat tu .. moj nazor.: zatial tu nieje az taka vlna RZE v Prentace Serveru aby sa to zakazalo...

Link to comment
Share on other sites

killer":sd7bpqy5]nick ma pravdu ja som bol posadnuty ale rze je velmy low mod a uz je ohrany tak si robim svoj mod a za den mi pride 9-14 + - ale lepsie mat vlastny mod ako mat rze a stale mat na serveri 0 potom si ludia zbitocne platia za mod za tie peniaze by som si radsej kupil cigi :d

Ano.. je lepsie si dat vlastny mod alebo nieco ine , co neni az tak ohrane... :d

omg je to ohrane rze 7,7.3,8 je uplne to iste len nieco pridane ludi bavi co je nove a nie co je rok stare ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

to je samé jako když řekneš... Je zákaz prezentování módu typu Real Život!! Je jich miliónu a rozhodně je už nechceme... Za mě je to velké N a E

Link to comment
Share on other sites

biohazard.. ale to ti ludia nepochopia .. ked si tak povediac mladsia generacia :d (deti) kupia seerver súú hustý lebo maju server :d a mód už je jedno lebo vacsina ani nezacala poriadne hrat samp a ma vlastny server :p .. a teraz no hej .. tych server s RZE je vela ale debata je o tom či to zakazat prezentovat tu .. moj nazor.: zatial tu nieje az taka vlna RZE v Prentace Serveru aby sa to zakazalo...

Nj... Takze moj názor: :d Neviem , je mi to jedno , zatial ma to nes*re.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...