Jump to content

[ Help ] Avatar the game


fugasjunior

Recommended Posts

Stáhl jsem si hru Avatar.

Postupoval jsem podle návodu (nainstaloval jsem hru i update na verzi 0.1.1). Když jsem ale hru spustil (abych mohl vložit CD-Key), oznámilo mi to tento error:

[attachment=0]Chyba.png[/attachment]

 

Zajímavé je, že v doporučených nastaveních je také OS Win7, který já mám.

A také že na tátovo PC ta hra jede v pohodě (táta má Vistu)

Link to comment
Share on other sites

Měřítko není přesné. Když maj RDA ty suity, tak ty maj asi 4.25 metrů a když Jack s Quaritchem na konci, tak bylo vidět, že má avatar 3 metry, ale když ještě později lidi odváděli, tak byli Na'vi víc jak 2x vyšší jak lidi. Tak teď se neví :d:boss:

Link to comment
Share on other sites

hra avatar je hodne nepropracovana...obcas se laguje i na silnejch strojich, strelba z luku je hodne trapne udelana (kdyz trefite protivnika tak ihned chcipne a sip teprve leti k nemu)...a nejsou tam takove moznosti skakani po stromech....hru sem na Na´Vi dohral na 9 hodin a 13 minut s 1. postavou co sem to zacal poprve hrat...tedka to hraju za lidi a likvidace tech modrejch hajzlu je vetsi prdel(hlavne kdyz si vemete robota a solite to tam :d )... ale jinak je to v podstate bez pribehu a jediny spolecny s filmem to ma ze tam sou stejny prisery, lidi a modraci...jinak to je tak vsechno..

Link to comment
Share on other sites

Hra avatar se může líbyt maximálně fanouškům filmu .... jinak jak řikal omen ;) hrál sem to u kámoše furt řikal "jo good hra, žádná neni lepší" a když sem to začal hrát hned mě to přestalo bavit ...

Link to comment
Share on other sites

Hra avatar se může líbyt maximálně fanouškům filmu .... jinak jak řikal omen ;) hrál sem to u kámoše furt řikal "jo good hra, žádná neni lepší" a když sem to začal hrát hned mě to přestalo bavit ...

 

 

Tak ten tvůj kamarád byl hodně velký fanda filmu. Protože mě stačilo vidět video ukázky na youtube a stačilo mi to :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...