Jump to content

[PHP-Fusion]Header


Guest Airsoft3r

Recommended Posts

Guest Airsoft3r

Ahojte...neviem či som napísal správne, ak nie tak prosím moderátori alebo admin presunte :) ... Hľadám nejaký vlastný vytvorený header ohľadom hry GTA:San Andreas

alebo by som prosil aby mi niekto vytvoril moj vlastný, nato že s tím sám vobec neviem robiť. :) Prosím, ozvite sa mi :) A Patrik88 - prosím, neurobil by si mi to ty? vieš robiť pekné headery.. ale pls hláste sa aj ostatný ...

Link to comment
Share on other sites

Ahojte...neviem či som napísal správne, ak nie tak prosím moderátori alebo admin presunte :) ... Hľadám nejaký vlastný vytvorený header ohľadom hry GTA:San Andreas

alebo by som prosil aby mi niekto vytvoril moj vlastný, nato že s tím sám vobec neviem robiť. :) Prosím, ozvite sa mi :) A Patrik88 - prosím, neurobil by si mi to ty? vieš robiť pekné headery.. ale pls hláste sa aj ostatný ...

 

Já ti header klidně udělám ale nejsem žádnej profi grafik :d

Link to comment
Share on other sites

hh ... tak nieco aby pozadie bolo SA:MP a aby tam bol text Slovakia-Official Clan

a este text ClanLeader Airsoft3r

 

Dej sem rozlišení něco zkusím ;) a nejlíp i web ať vím jaký odstíny ;)

 

//EDIT:Už jsem si našel tvůj web ale chceš to tak velký?

Link to comment
Share on other sites

Guest Airsoft3r
hh ... tak nieco aby pozadie bolo SA:MP a aby tam bol text Slovakia-Official Clan

a este text ClanLeader Airsoft3r

 

Dej sem rozlišení něco zkusím ;) a nejlíp i web ať vím jaký odstíny ;)

 

//EDIT:Už jsem si našel tvůj web ale chceš to tak velký?

 

NN menší pls xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Airsoft3r
http://s1.imgupload.cz/img/210716/16YK7/header-kopie.png" onclick="window.open(this.href);return false;

 

nwm dneska na to nemám náladu jestly ho nechceš tak napiš já ti udělám new ale až zítra to budu mít lepší náladu ;)

 

Pekné!!!! 7/10 ! Ale chcel by som ešte jeden keď hovoris ze by bol krajsi..ok tak zajtra mi tu napis xD

Link to comment
Share on other sites

http://s1.imgupload.cz/img/210716/16YK7/header-kopie.png" onclick="window.open(this.href);return false;

 

nwm dneska na to nemám náladu jestly ho nechceš tak napiš já ti udělám new ale až zítra to budu mít lepší náladu ;)

 

Pekné!!!! 7/10 ! Ale chcel by som ešte jeden keď hovoris ze by bol krajsi..ok tak zajtra mi tu napis xD

 

jj zejtra ti to semka hoďím možná se ti bude víc líbit tendle zatím si můžeš přečíst mí podmínky :dwww.white-godem.hys.cz

Link to comment
Share on other sites

Patrik88 pls nemužeš taky pro mně něco udělat? Jen to pozadí ty obrázky do sebe myslim? Dam ti rozměry pokud ano...

Link to comment
Share on other sites

Patrik88 pls nemužeš taky pro mně něco udělat? Jen to pozadí ty obrázky do sebe myslim? Dam ti rozměry pokud ano...

 

nwm co myslíš ale klíďo ti to udělám ale až zítra protože du do hajan dneska brzo ráno vstávám

 

btw:Proč to všici chcete pro mě grafika je pro mě novinka a na foru jsou i good grafici

Link to comment
Share on other sites

Patrik88 pls nemužeš taky pro mně něco udělat? Jen to pozadí ty obrázky do sebe myslim? Dam ti rozměry pokud ano...

 

nwm co myslíš ale klíďo ti to udělám ale až zítra protože du do hajan dneska brzo ráno vstávám

 

btw:Proč to všici chcete pro mě grafika je pro mě novinka a na foru jsou i good grafici

 

jen chci abys mi spojil nejake obrazky cs 1.6 a samp delam si mod CounterStrike 1.6 Samp a budu si delat web+design tak potrebuju header :) rozmery 1000x180 pls posly mi to cez icq 380523377 thx

Link to comment
Share on other sites

Ok zejtra to tady budeš mít možná i dneska ;)

 

ICQQQEEEEEEE :d

 

Když tam nejseš :d

 

http://s2.imgupload.cz/img/211084/RzOcW/header.png" onclick="window.open(this.href);return false;

 

texty až zítra ;)

 

Sry ale CounterStrike 1.6 (cs 1.6) a CounterStrike Source (CSS) v tom je velký rozdíl nemužeš tam hodit obrázek cs 1.6? :d Jinak texty nepotřebuju :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...