Jump to content

[ Map ] M.A.S.H.


Recommended Posts

Ahoj

Udělal jsem mapu vojenské základny M.A.S.H. (pro ty, kdo neví co to je: je to lékařská základna)

Je to má první mapa a neřídil jsem se plánem!!


Doba v MTA: Asi 2,5 hodin

Doba testování: Asi 5 minut


Obsahuje:


  • Velitelskou budovu
    Operační sál
    Budovuse zásobami
    Jídelnu


Balíček (RAR) obsahuje:


  • Objekty (i v YSI) v .txt souboru
    Screeny mapy
    Screen umístění mapy
    Sobor .map


Pokud si to dáte do modu, prosím zveřejněte v něm mé jméno jako autora té mapy


iPeG.jpg

Link to comment
Share on other sites

j pekny ale chtelo bi to dodelat mas v mash je docela vice budov sprchy... a stany a ty tam mas par budov ale dobry

 

Tak

Já chcěl udělat sprchy ale na další budovu nezbylo (rovné) místo, i jídelny jsem musel ddělat propojené se skladem

A stany: najdi mi id nějakého stanu a dohodnem se xD

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
j pekny ale chtelo bi to dodelat mas v mash je docela vice budov sprchy... a stany a ty tam mas par budov ale dobry

 

Tak

Já chcěl udělat sprchy ale na další budovu nezbylo (rovné) místo, i jídelny jsem musel ddělat propojené se skladem

A stany: najdi mi id nějakého stanu a dohodnem se xD

 

Ze by Other Buildings a zahrajem si na indiany? xD

 

BTW: 4/10 pac se to ani trochu nepodoba mashi za valky.. Ten serial mam porad rad tak sem takovej jeho perfektcionista.. kdybys to mel aspon trochu jako 4077 tak bych dal lepsi hodnoceni..

Link to comment
Share on other sites

hele? ale ja nikde nevidim ze to ma bejt zrovna M.A.S.H. 4077....co kdyz to je M.A.S.H. 5273 ? treba zrovna M.A.S.H. 5273 vypadal presne takhle...

Link to comment
Share on other sites

hele? ale ja nikde nevidim ze to ma bejt zrovna M.A.S.H. 4077....co kdyz to je M.A.S.H. 5273 ? treba zrovna M.A.S.H. 5273 vypadal presne takhle...

 

Je snad jasné že to má být podle té základny ze seriálu M.A.S.H a tam je to 4077 ale i tak neberte to ve zlém a vážím jsi tvé práce fugasi :d

Link to comment
Share on other sites

jo jenom fugas...mam k tomu jednu jedinou namitku...priste prosim dej screeny treba na imageshack nebo tinypic....a dej je sem treba do spojleru...pak clovek hnedka vi jak to vypada a jestli ma cenu to stahovat...

Link to comment
Share on other sites

jo jenom fugas...mam k tomu jednu jedinou namitku...priste prosim dej screeny treba na imageshack nebo tinypic....a dej je sem treba do spojleru...pak clovek hnedka vi jak to vypada a jestli ma cenu to stahovat...

 

Já vím ale imageshack mi blbne (když nahraju hodí že stránka nenalezena, obnovim a můžu nahrávat znova) a k tomu by bylo nahrávání asi 10-ti obrázků - peklo

Link to comment
Share on other sites

pekna mapa su tam veci ako operacny sal jedalna a dalsie potrebne veci...dobre je to s vonkajsej strany aj s vnutornej ale co sa mi nepaci je to ze mas velky prisetor a viuzil si to na malo veci takze tam mas velky priestor a mas tam 1 postel a kancelariu....mohol si dat mensie objekty alebo si to mohol doplnit....a kedze viem ze mta ma njeco cez 250 objekotv (ak sa nemylim pretoze som rok s pawnom ani s mta nerobil)...tak asi moc tych objektov si tam naviac nemohol dat

Link to comment
Share on other sites

imageshack.us je nejlepší stránka na upnutí obrázku. Jestli ti to nefičí to je špatny protože je mnoho hostingu ale tenhle je nejlepší.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest WestCoast

To je výmluva, nejde mi ImageShack... a ona snad jiná stránka na uploadnutí obrázků není?

 

imgup.eu, imgupload.cz, tinypic.com... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...