Jump to content

[INFO] Stávka je tu ZASE!


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

REF: k***t napsal. Nerozumím skladbě tvé věty. Klidně mi říkej děcko, já se za to nestydím. Ale jestliže ty si říkáš dospělák, tak se tím prosím nechlub. Byla by totiž ostuda, že je děcko chytřejší než ty "rabbit" .

 

Já si neříkam dospělák nebo frajer ani nic také :

Link to comment
Share on other sites

hm.. nestavkoval sme ani predtim a hlavne nevim cim tim docilis

 

Stávkovaly ale to si ještě cucal dudlík ='D

Link to comment
Share on other sites

Black: No tak, zkus posoudit jaké máš kvality a pak se ptej, proč by jsi to nezvládl :) Ale stop OT.. Stávky jsou píčoviny a koho sere že zde píšu sprostě, tak aď se neposere, páč myslím, že se nemýlím, když řeknu že člověk komu to vadí takhle v realu mluví každý den.

 

Ref: Existujou pojmy : Dítě a dospělý. Ty se potom větví na teenager, batole a podob. U dospělých zase senior atd. Takže do jedné z těchto skupin se musíš řadit, ne? A Topina píše, že nestávkoval ON. Celý tyhle stávky jsou blbosti. Vážně by mě zajímalo, o co se snažíte. Stejně v sekci help nepomáháte, ale ptáte se "lol"

Link to comment
Share on other sites

byl jsem tu a chytrak ma pravdu ze do stavky se vzdy pridaji ty co nejvice spamujou

 

a neob ty co chtej bejt dulezity ja nestavkuju ani predtim sme nestavkoval ale ten kdo stavkuje TAK UZ TEDA NECHODTE DO SEKCE help ok? sami ste to psaly tka tam nelezte nebo tma lezte ale nebdute dulezity z nejakou stavkou

Link to comment
Share on other sites

byl jsem tu a chytrak ma pravdu ze do stavky se vzdy pridaji ty co nejvice spamujou

 

a neob ty co chtej bejt dulezity ja nestavkuju ani predtim sme nestavkoval ale ten kdo stavkuje TAK UZ TEDA NECHODTE DO SEKCE help ok? sami ste to psaly tka tam nelezte nebo tma lezte ale nebdute dulezity z nejakou stavkou

 

Jako ty na skype s registraci GTA4 do social clubu? :d "lol"

Link to comment
Share on other sites

hm.. a vubec si mi nepomohl hlavne ze tobe ti to delal nejaky kamos a delas machra vis on byl problem v tom ze mi to pisalo ze se pri hre nemuzu hrat ze je profil poskozen!MACHIRKu di stavkovat

Link to comment
Share on other sites

fugasuv podpis nedalam tut nepomaham dokat tu bdue spam to tady vy delate offtopic i na ktery chytrak rikal ze to nema cenu.proste porad musite neco resit abyste byly dulezity

Link to comment
Share on other sites

Vzhledem k tomu, že zastánci stávky, kteří bojujou proti spamu,

zaspamovali vlastní příspěvek a udělali z toho flamewar

tak lock. "albino"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...