Jump to content

XEL.CZ pravděpodobně končí


Guest Opo

Recommended Posts

Guest [*LoNg*]LiFe

chlapci nadarmo pojdete na súd aj keď to zákon povoluje ze musis vratit peniaze tak si v pici lebo ty si vlastne snimi ako kebyze podpisal zmluvu a v zmluve sa písalo ze nemate narok na vratenie penazi cize na sude by ste aj tak nevyhrali...

Link to comment
Share on other sites

tak jo :) čekam na ní :) + škoda na tom hostingu nedosáhla ani 5000kč takže se s tim vůbec nikdo zabejvat nebude ,ale vy to stejně nepodáte protože sami máte nasráno :)

Link to comment
Share on other sites

nadávej si někomu jinýmu ty chytráku co umí pawno 99% :) T-Host.cz skončil pokud sis nevšim tak je tam napsáno "T-Host.cz FREE WebHosting" ty "blbečku" :)

Link to comment
Share on other sites

 

logo.png

20.1.2010 Bude spuštěn web a bude probíhat první testování systému.

25.1.2010 Bude spuštěna objednávka a registrace do klientské sekce.

Start odložen na dobu neurčitou.

 

Nikde to tvoje webhosting nevidím :boss:

Link to comment
Share on other sites

DragoCZ (13:48:21 4/02/2010)

me to nevadi, ja to koncim mazu

 

DragoCZ (13:48:36 4/02/2010)

Spravovat to neni cas

 

 

Ano jak už zde bylo psáno... 7(.)Ho(s)t se jen mstí :) Oni mi zníčili t-host a já jsem jen chtěl docílit toho samého :) 4 hacky je sice dost na zničení hostingu ale jak je vidět povedlo se :) tim nechci nikoho naštvat kdo měl u cporu server ,ale prostě udělal chybu každej dragovo hosting brzy skončí :) jak sám drago napsal tak na všechno sere a sám si máznul web a databázi... Podlě nějakýho bodu 8.1 co měl v podmínkách se vůbec nemusíte řídit :) Podle zákona máte právo na vrácení peněz :)... S Pozdravem 7.Host

kurwa mala vijebana co ty xel urobil ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...