Jump to content

XEL.CZ pravděpodobně končí


Guest Opo

Recommended Posts

Opet utok hackeru, hosting xEl bude ukoncen, todle nema cenu, uz po nekolikaty si hraje daffy s buzcem.

 

 

 

Xelu dělá problémy 7hot

který dokonce řekl že uveřejní všechny mody co tam byli takže se těšte

 

Zákazníci o5 nasraní

 

 

ale xel si za to pravděpodobně může sám 7hot se jen mstí

Podle jeho výpovědi mu om3n a DragoCZ smazali t-host

Link to comment
Share on other sites

Opet utok hackeru, hosting xEl bude ukoncen, todle nema cenu, uz po nekolikaty si hraje daffy s buzcem.

 

 

 

Xelu dělá problémy 7hot

který dokonce řekl že uveřejní všechny mody co tam byli takže se těšte

 

Zákazníci o5 nasraní

 

 

ale xel si za to pravděpodobně může sám 7hot se jen mstí

Podle jeho výpovědi mu om3n a DragoCZ smazali t-host

Tje v ****

Link to comment
Share on other sites

TAK XEL už zkončil kdo nevěří aŤ na xel.cz běží :d

 

 

A navíc se DRAGO vymlouvá že všechno bylo smazáno

-Sám smazal hosting a vysral se na nás uživatele a na všechno

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Kolikrat sem si tam chtel koupit server.. Vedel sem ze to nemam delat :d... Navic pri zakaldani xelu 70% vsech rikali ze do pul roka skonci... A hele... Myslim ze ani ctvrt roku nebezel :d

Link to comment
Share on other sites

 

DragoCZ (13:48:21 4/02/2010)

me to nevadi, ja to koncim mazu

 

DragoCZ (13:48:36 4/02/2010)

Spravovat to neni cas

 

 

Ano jak už zde bylo psáno... 7(.)Ho(s)t se jen mstí :) Oni mi zníčili t-host a já jsem jen chtěl docílit toho samého :) 4 hacky je sice dost na zničení hostingu ale jak je vidět povedlo se :) tim nechci nikoho naštvat kdo měl u cporu server ,ale prostě udělal chybu každej dragovo hosting brzy skončí :) jak sám drago napsal tak na všechno sere a sám si máznul web a databázi... Podlě nějakýho bodu 8.1 co měl v podmínkách se vůbec nemusíte řídit :) Podle zákona máte právo na vrácení peněz :)... S Pozdravem 7.Host

Link to comment
Share on other sites

DragoCZ (13:48:21 4/02/2010)

me to nevadi, ja to koncim mazu

 

DragoCZ (13:48:36 4/02/2010)

Spravovat to neni cas

 

 

Ano jak už zde bylo psáno... 7(.)Ho(s)t se jen mstí :) Oni mi zníčili t-host a já jsem jen chtěl docílit toho samého :) 4 hacky je sice dost na zničení hostingu ale jak je vidět povedlo se :) tim nechci nikoho naštvat kdo měl u cporu server ,ale prostě udělal chybu každej dragovo hosting brzy skončí :) jak sám drago napsal tak na všechno sere a sám si máznul web a databázi... Podlě nějakýho bodu 8.1 co měl v podmínkách se vůbec nemusíte řídit :) Podle zákona máte právo na vrácení peněz :)... S Pozdravem 7.Host

 

To rád slyším kámo

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Stejne prachy nedostanes.... Za nejakou pajcku... Budes radsi platit pravniky, soudy abys ho dostal? XDD Blbost.... Bys poradne prodelal...

Link to comment
Share on other sites

Stejne prachy nedostanes.... Za nejakou pajcku... Budes radsi platit pravniky, soudy abys ho dostal? XDD Blbost.... Bys poradne prodelal...

 

 

PAJCKU ??? 200 Kč a kámoš 500

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Tak to chci videt... 44 lidi z cely republiky (mozna i slovenska) se spoji a podaji petici na soudy aby tohodle typka vypatrali a dostali svejch 200.... Bych rad vedel jak by to chteli dostat...

 

BTW: Vy platite 200 Kc na mesicni server? XDD

Link to comment
Share on other sites

Opo, jaky si mel nick?

 

Musim vam ktomu taky neco rict, lidi, na penize narok byste meli, pokud bych v podminkach o tom nic nemel. Ale bohuzel tam bylo v pravidlu 8.1 napsano ze nemate narok po ukonceni projektu na penize... Bohuzel, taky me to sere, ale podekujte 7hostovi bo jak se jmenuje, to on vse smazal.. Om3n to znovu sprovoznil, a potom uz bylo opet hackly, takze...

Link to comment
Share on other sites

Kur*a proč hackujete takový hostingy, když tu je největší konkurence lamátorium synbian a lagland CrazyHost??? Sory, ale ste lamy, když si jen takto boříte hostingy, které si pořizují lidi, co to myslí aspoň trochu vážně a ne desetiletí trotli, kteří všechno musí přes SMS za 15 Kč u hostingu, kde se kradou módy, nebo je tam narváno.... sorry daffy, ale 300 serverů je moc => nešel mi ani killnout server přes RCON, administraci, pwn... prostě lagy....

Ted du na jediný kvalitní SA-MP hosting v celé ČR/SR => pipni.cz :boss:

Link to comment
Share on other sites

Drago ted to ctu ale ja poslal prachy na ucet (nick davidekpc) ani sem nemel server a ted to zrusite, jestli budes cestnej tak bych se chtel nejak domluvit... protoze sem si toho serveru ani neuzil, teda ani neprisli udaje.

Link to comment
Share on other sites

Opo, jaky si mel nick?

 

Musim vam ktomu taky neco rict, lidi, na penize narok byste meli, pokud bych v podminkach o tom nic nemel. Ale bohuzel tam bylo v pravidlu 8.1 napsano ze nemate narok po ukonceni projektu na penize... Bohuzel, taky me to sere, ale podekujte 7hostovi bo jak se jmenuje, to on vse smazal.. Om3n to znovu sprovoznil, a potom uz bylo opet hackly, takze...

 

 

ondrasw a sem dost ale dost nasranej !

Link to comment
Share on other sites

nechapu proc se 7Hot msti za to ze sem mu ja smazal server...a on nebyl ani schopnej ho nahodit...uz sme si davno kvit...akorat on to asi nemuze ustat...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...