Jump to content

[REKLAMA] PawnoBox.fet


Deleted User

Recommended Posts

A co ty? Ty jsi lama? Tohle jsi vymyslel ty nebo jinej idiot? protože Ban tam dostávají jen lamy víš, možná proto si ho tam dostal (jestli dostal), a jestli si ho tam nedostal tak potom nechápu tenhle nápad...

Link to comment
Share on other sites

Já jsem tam ban nedostal... Dustojně sem si nechal smazat učet s podmínkou .. dobry no oni jsou prostě vynikajici ... po tom co mi smazali učet tam postnout obrazek z Macha a šebestovy a taky vubec neprovokujou viď? Neřikam že je to tady lepši s lidma momentalně jsou tu vyjimky se kterejma se da pokecat, zaksriptovat, zadiskutovat ale 75% tohodle fora jsou zabanovany lamy, lidi co sem nechodej kvuli lamam a zbytek ty lamy

Link to comment
Share on other sites

A co ty? Ty jsi l*ma? Tohle jsi vymyslel ty nebo jinej idiot? protože Ban tam dostávají jen lamy víš, možná proto si ho tam dostal (jestli dostal), a jestli si ho tam nedostal tak potom nechápu tenhle nápad...

 

A máme tady KOKOTAsBOX.NETU velkej a tvrdej fans!Bacha na něj :boss:

Link to comment
Share on other sites

Patrony ty si z pb.net? no vis oni furt otravuju a nadavaju na pawno.cz tak co nemozem si s nich spravit srandu?

Lol vy to pořád melete dokola jak ždímačky :d Vy:"ty jsi z pb.net?", Oni: "Ty jsi z pawno.cz??". Něco vám řeknu... Mě jsou uplně uprdele obě tyhle fóra, čert je vem, já tu jen chodím nadávat ostatním, kritizovat, komentovat, spamovat, občas poradit, napsat tut, to je tak všechno. Mě nejde o to jestli mám 1 podmínku nebo 20 podmínek, t je mi uplně u prd***... Nejsem ani na jedné straně, můžete mě všichni nenávidět nebo naopak, je mi to jedno. Je mi jedno co si o mě kdo myslí a nebojím se říct co si myslím já. Patrik88, já jsem taky Patrik, no a co je to posraný jméno, hraješ si na tvrdáka, jestli ti příde že si hraju na tvrdáka tak ti něco řeknu. Já si na nic hrát nepotřebuju protože mi tu o nic nejde... Chápeš? Mě jen tohle nepřijde moc vtipný...

 

-- dnes, 17:59 --

 

Já jsem tam ban nedostal... Dustojně sem si nechal smazat učet s podmínkou .. dobry no oni jsou prostě vynikajici ... po tom co mi smazali učet tam postnout obrazek z Macha a šebestovy a taky vubec neprovokujou viď?

Náhodou to je docela vtipný "obrazek z Macha a Šebestové" "lol" mě by to napadlo taky :d

mach_01.jpg

Link to comment
Share on other sites

A co ty? Ty jsi l*ma? Tohle jsi vymyslel ty nebo jinej idiot? protože Ban tam dostávají jen lamy víš, možná proto si ho tam dostal (jestli dostal), a jestli si ho tam nedostal tak potom nechápu tenhle nápad...

 

A máme tady KOKOTAsBOX.NETU velkej a tvrdej fans!Bacha na něj :boss:

 

Pokud se mohu vložit do debaty, "PaTrOnY" má právo na pobyt na jakémkoli foru, portálu nebo diskuzi. Nevidím důvod proč by měl bejt odstrčen z důvodu že chodí na jiné pawno forum, pokud se tomu tak dá říkat.

Link to comment
Share on other sites

Pokud se mohu vložit do debaty, "PaTrOnY" má právo na pobyt na jakémkoli foru, portálu nebo diskuzi. Nevidím důvod proč by měl bejt odstrčen z důvodu že chodí na jiné pawno forum, pokud se tomu tak dá říkat.

TY NEMÁš PRÁVO KOPÍROVAT TUTY INÝCH A VYDÁVAT ICH ZA SVOJE !

1. JA VIEM AKÉ JE TO PÍSAT TUT. TUT SA PÍSE MINIMÁLNE 25 MINÚT TY DÁS LEN COPY , PASTE

2. NIC NEVIES

3. SI KKT KTORÝ SI MYSLÍ ZE KED NIECO ZKOPIRUJE TAK BUDE KINGOM

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

QWER ANOOO Ten nam tu zase exkceluje.. Jeste ze je to lock jinak bych se pripojil do tematu a musel bych zaspamovat celej topic smajlikama typu: XDDDDDD pac z tohodle ja tu doslova "bleju" smichy.. To je uroven XD deti se hadaj a "chytrejsi" postavaji opodal.. Co bude ted za topic? xDDD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...