Jump to content

Basketball: pohaneci system


ATomas

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ted si to tam da kazda lama a v sapm 0.3b / 0.3c to bude mozna v clientovy, bde se to prolinat kdyz to bude v nejakym modu od kteryho ma nekdo jen AMX nebo to bude mit nejaka lama :-D

Link to comment
Share on other sites

ted si to tam da kazda l*ma a v sapm 0.3b / 0.3c to bude mozna v clientovy, bde se to prolinat kdyz to bude v nejakym modu od kteryho ma nekdo jen AMX nebo to bude mit nejaka l*ma :-D

Nice se vytahoval ze basketball ma prej jenom on tak uz mu zbyl jenom kulecnik (zatim) :d :D

Link to comment
Share on other sites

Nice se vytahoval ze basketball ma prej jenom on tak uz mu zbyl jenom kulecnik (zatim) :d :D

 

Tohle ale nemuzes myslet vazne? Ze to je jen vtip? Uroven tohohle scriptu je na dost primitivni urovni, v porovnanim s basketbalem ve WTLS.

 

Uz jen to ze to delas pres prikazy, a urcujes jestli padne kos pomoci nahodnyho cisla. Jestli mas po tomhle vykonu pocit, ze jsi strcil WTLS do kapsy, tak te ujistuju, ze se jedna o absolutni omyl.

 

http://www.youtube.com/watch?v=FWugnXPcu30

 

Tohle video je z betaverze, ale na ukazani rozdilu mezi amaterskym odflaknutym basketbalem, a propracovanym basketbalem z WTLS to staci.

 

Je fakt dost trapny, ze se snazis dokazat ze neco umis, kdyz v podstate toho umis hodne malo. Ja se pak musim snizovat k tomu, abych tvoje ego krotil. Tvoje ustavicne snahy napodobit WTLS a bezduvodne vyvysovani se jsou usmevne.

Link to comment
Share on other sites

moje ustavicne snahy? dyt sem se snazil napodobit jenom basketball ale mas pravdu je to prace asi 30 minut ale este sem to nedodelal

Link to comment
Share on other sites

Jžš tak se ATomas snazil. Co je na tom? Každý úspěch se cení

 

Tady ale nejde o to ze se snazil. I kdyz v tomhle pripade garantuju ze se moc nesnazil. Jde tu o princip. Udelat takhle odflaknutej script basketbalu, a natvrdo tu napsat ze tim udelal vlastne script na urovni meho, jak je mozne vyvodit z jeho postu, je naivni.

 

moje ustavicne snahy? dyt sem se snazil napodobit jenom basketball ale mas pravdu je to prace asi 30 minut ale este sem to nedodelal

 

Jiste, tvoje ustavicne snahy. Tezko muzes tvrdit ze se nesnazis WTLS napodobit. Nicmene, napodobuj si co chces, ale odpust si aspon prosim te ty neustale infantilni narazky.

 

DON":2yt6irzz]niCe být tebou tak sem sticha a ..MALINKEJ..!

Cos tady udělal ty?..Bordel..

 

Ja jsem tady delal bordel? Prosim? To se odvazil napsat nekdo, kdo ma nad avatarem napsano "2. varovani"? Co k tomu dodat...

Link to comment
Share on other sites

Jžš tak se ATomas snazil. Co je na tom? Každý úspěch se cení

 

Tady ale nejde o to ze se snazil. I kdyz v tomhle pripade garantuju ze se moc nesnazil. Jde tu o princip. Udelat takhle odflaknutej script basketbalu, a natvrdo tu napsat ze tim udelal vlastne script na urovni meho, jak je mozne vyvodit z jeho postu, je naivni.

taky by si mohl prestat vyvozovat a brat to tak jak sem napsal

ten basketball neni dodelany coz sem zminil a navic je to druhy script basketballu hned po tvem ktery existuje takze je to nejblizsi prirovnani..

 

a rekni mi prosimte jak se te snazim napodobit to by mne zajimalo.. kdyz nepocitas tento basketball

Link to comment
Share on other sites

ne nechcete se tu vsichni prestat hadat jak maly haranti kterejm chuligan sebral lizatko? se tu hadate o kvalite scriptu...kdyby ATomas udelal poradnej script na basket tak ho tady nikdo nebude schopnej dat do modu...

Link to comment
Share on other sites

on proste nedokaze uznat ze to je pro prumernyho scriptera dobrej TuT na basket a hnedka se musi navazet do autora (tebe)

Link to comment
Share on other sites

ne nechcete se tu vsichni prestat hadat jak maly haranti kterejm chuligan sebral lizatko? se tu hadate o kvalite scriptu...kdyby ATomas udelal poradnej script na basket tak ho tady nikdo nebude schopnej dat do modu...

 

Spíš kdyby ho udělal až moc dobrej tak by ho tu nedával k zkopírování

Link to comment
Share on other sites

on proste nedokaze uznat ze to je pro prumernyho scriptera dobrej TuT na basket a hnedka se musi navazet do autora (tebe)

njn ja uznavam ze tento script je jenom hola kostra celeho basketballu este s mensimy nedostatky coz samozdrejmne opravim

ale zacinam si myslet potom co nice v posledni dobe dela ze se snazi VG a RZE odstranit ze sa-mpu a uriznout si hratelnost

ale ze napodobuju WTLS tak o tom sam nevim :d ja bych rekl ze to bude stejnej kec jako co napsal o synbianu

na WTLS sem hral ani ne 30 minut tezko muzu neco napodobit :)

 

tento script sem zverejnil proto ze si ho do modu nedam protoze by mne moc zatezoval takze este dodelam par detailu a pro niceho predelam ty odrazy aby byl spokojenej :)

Link to comment
Share on other sites

jezis proste vsem jde jen o jedno....co nejvic lidi...znam to...je krasnej pocit kdyz se kouknete na server a vidite (treba v mim pripade) ze ma te na serveru plnejch 70 slotu...je to nadhera...ale treba jako ze stranky kvality hry pro hrace,tak trebaja si v takovym poctu nezahraju...at si niCe zkousi odstranit co chce...ale nema sanci

 

EDIT: a tedka prijde zase nejakej roman od niCeho....

 

-- sob 16. led 2010 18:10:35 --

 

dobre udelal...asi bych rozpoutal nechutnou hadku....

Link to comment
Share on other sites

Nikde nepisu nic o scriptu, reagoval jsem pouze na jeho hloupou narazku, kterou si mohl odpustit. Kdyz jsem ja zacinal programovat mod, taky jsem se snazil napodobit MT, protoze to byl jedinej server na kterem jsem do te doby hral. A snazil jsem se udelat mod lepsi, aby si hraci mohli SA-MP poradne zahrat. Mym cilem bylo odstranit nedostatky a prijit opravdu s necim inovujicim. Nebudu soudit, jestli mi to vyslo nebo ne, na to si kazdy musi udelat svuj vlastni nazor.

 

Dnes je situace jina. Welcome to Los Santos je popularni herni mod (navic ted uz ne jen v CZ/SK), a ostatni hraci a programatori prebiraji napady z tohohle modu (vcetne tebe). Je to logicke, a ja se tomu nijak nebranim. At uz to je ovladani pomoci klaves (specialne obligatni LALT+LMB), urcity drobnosti jako zamestnani pravnika, a spousta dalsich drobnosti, ktery proste drive nebyly, a s tim jak bylo WTLS oblibenejsi, se zacaly tyto featury objevovat i v jinych modech. Vlastne je dobre, ze se takhle CZ/SK scena upgradovala a kdyz uz nevymysli nic noveho, tak aspon pouziji tyhle povedene napady.

 

Ale vis jakej je mezi mnou a tebou rozdil? Ja kdyz jsem chtel udelat mod podobny MT, tak jsem se soustredil na to, aby mod byl ve vsech ohledech lepsi, uzivatelsky privetivejsi, nabizel vice moznosti a pokud mozno i unikatni veci, ktere hraci jinde nenajdou. Co delas ty? Delas odflaknuty scripty, ktery delas snad jen proto, aby sis dokazal, ze dokazes udrzet krok se mnou, pricemz kvalita techto scriptu je priserna. Je opravdu zinantni vytvaret u takovychhle amaterskych scriptu dojem, ze jsou na stejny urovni jako mnohem propracovanejsi featury z WTLS. A ty se ten dojem opravdu snazis vytvorit, podle tveho vyjadreni, kde jsi vlastne usoudil, ze basket mas v kapse, takze ted predpokladam, ze udelas priserne nepovedenej kulecnik, kterej pak budes prezentovat jako konkurenci pro WTLS. Proc to ale vlastne delas, kdyz ty scripty maji do perfektnosti a hratelnosti daleko? Pro hrace to nejspis nedelas. Je na povazenou, jesli tvym zamerem neni spise si dokazovat ze jsi zdaleka lepsi nez vsichni ostatni. Hlavnim problemem ale je, ze podle toho co jsi zatim predvedl, tak na to proste podle me nemas. A i presto, ze na to nemas, tak pokracujes v provokovani a urazeni. Proto bych velmi ocenil, kdybys sve chovani tomuhle faktu prizpusobil. Mym zamerem neni se tu s tebou hadat, ale tvoje neustala provokace a urazky me k tehle reakci donutily. Stejne tak ty tvoje nepravdy, co tu pises. Nemam v umyslu znicit synbian ani RZE, to je tvoje ulpela predstava, ktera ma daleko ke skutecnosti. Svym chovanim a jednanim se nicite sami, at uz ty tim co tu predvadis, a nebo synbian svymi podvodnymi praktikami, crazyhost floodovanim serverFFS a mohl bych pokracovat dal.

 

Pro par nepremyslivych teenageru mozna bude problem tahle fakta prijmout, ale verim, ze ti co maji aspon trochu rozumu tyhle informace akceptuji.

 

niCe

Link to comment
Share on other sites

jak tak sem to cetl tak je znat ze se bojis toho ze nejakej scripter dokaze bejt vyborna konkurence...pro tvoji informaci, ATomas tento script neudelal pro hrace ale pro dalsi lidi co se snazej udelat si svuj vlastni mod kterej jim udela radost a zahrajou si ho s par kamaradama...tobe jde jen o to aby si mel co nejvic hracu na serveru...ale o tom to neni...ty sis mozna jeste neuvedomil ze my treba ty veci proste delame pro radost a ne proto aby sme trumfli nejakynamachrovany kosmopako ktery se ma za stred vesmiru a tim ze se samp teamu libi jeho kulecnik tak si mysli ze je neco vic...pokud myslis ze tady ma nekdo naladu na tvoje keci o kvalite nasich scriptu tak ses na omylu...tady na to fakt nikdo neni zvedavej...tyhle machry si bez hazet k sobe na server, na samp forum a nebo na IRCcko...ale tady to prosim nedelej...predem dekuji za tvuj klidny a nicim neruseny odchod...

Link to comment
Share on other sites

jak tak sem to cetl tak je znat ze se bojis toho ze nejakej scripter dokaze bejt vyborna konkurence...pro tvoji informaci, ATomas tento script neudelal pro hrace ale pro dalsi lidi co se snazej udelat si svuj vlastni mod kterej jim udela radost a zahrajou si ho s par kamaradama...tobe jde jen o to aby si mel co nejvic hracu na serveru...ale o tom to neni...ty sis mozna jeste neuvedomil ze my treba ty veci proste delame pro radost a ne proto aby sme trumfli nejakynamachrovany kosmopako ktery se ma za stred vesmiru a tim ze se samp teamu libi jeho kulecnik tak si mysli ze je neco vic...pokud myslis ze tady ma nekdo naladu na tvoje keci o kvalite nasich scriptu tak ses na omylu...tady na to fakt nikdo neni zvedavej...tyhle machry si bez hazet k sobe na server, na samp forum a nebo na IRCcko...ale tady to prosim nedelej...predem dekuji za tvuj klidny a nicim neruseny odchod...

 

přesně moje slova

 

//EDIT: P.S.: koukněte se na fórko wtls, nějaká lama mu tam řiká óóó velký niCe :d

Link to comment
Share on other sites

co se tyce a tveho obvinovani z napodobovani tak:

To ze mate neco a nekdo to mnel driv nez vy neznamena ze to mate odneho

hodne lidi tomu rika kopiractvi ale vyznam toho slova je jiny...

rozdil mezi mnou a tebou je ten ze ty se snazis dostat do ofik multiplayeru a dostat se mezi tvurce sa-mpu

muj cil je mit hratelny server a aby sem si na nem ja sam uzil trochu te zabavy mod se muze zdat nevychytany ale misty je to i ucel a to hlavne kuli prani hracu ktery na RZE hraji protoze je RZE bavi tak jako mne zato kdyz si zajdu zahrat k tobe po 30 minutach odchazim znuden ale to je vec nazoru

 

kdyby sem mnel svuj zdroj kvalitni server a hraci ktery by mnely mozek a bylo by jich hodne tak by sem RZE udelal uplne jinak troufnu si rict ze na urovni WTLS akorat k tomu ty prostredky nemam tak ziju z toho co mam

a ze se nesnazis zlikvidovat synbian napsal si o nem uplnej blbabol spis to co si napasal o synbianu se perfekne hodi na crazyhost na obou hosticich mam zkusenosti jak to tam chodi a opravdu na crazy host nevlezu ale synbian je kvalitni server s ochotnymy lidmy sice sou obcas vytoceni ale to je k pochopeni. dneska si server kupujou 12 lety deti co ho ani neumej ovladat jenom aby mohl rict "mam server sem nekdo"

 

ale kdyz to tam vezmu my jsme zacinaly ve stejnou dobu akroat ty si sel jinym smerem a ja sem se pawn teprve ucil a sel sem taky jinou taktikou sie jina taktika ale hratelnost dostatecna kavalita jina

mne nedela problem rict "niCe mas dobry mod WTLS" nic sem proti tobe nemel ale od ty doby co si naspal ten blabol o synbianu sis ume tu povest dost pokazil a myslim ze nejen ume

 

sem rad ze sme si to vyrikaly aspon vim jak natom ses ty a co si ome myslis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...