Jump to content

[off] Návody


cniry

Recommended Posts

Být tebou tak bych spíše přešel na Photoshop. Gymp už pomalu ustupuje. Já v něm taky dělal ale jak jsem přešel na Photoshop tak už bych ho zpátkky nechtěl. Nepřehledné, zastaralé, atd...

Link to comment
Share on other sites

Být tebou tak bych spíše přešel na Photoshop. Gymp už pomalu ustupuje. Já v něm taky dělal ale jak jsem přešel na Photoshop tak už bych ho zpátkky nechtěl. Nepřehledné, zastaralé, atd...

di do tramtárie s photoshopem. Photoshop je za peníze a já na něj peníze nemám... a stáhnout si ho z warezu? no pokud mi pošleš peníze na pokuty tak klidně.

Gimp umí to samé co photoshop a je zadarmo. Jen má jiný ovládání takže tutoriály na photoshop moc na gimp nesedí :)

Link to comment
Share on other sites

Photoshop je známější, přehlednější, modoernější, warez má doma každej. Řekni mi důvod proč Gymp.

omg ty si fakt na těch uších sedíš! já říkám že bych ty návody chtěl já a že by je určitě ocenil někdo další. Neříkám že se mají smazat všechny návody pro photoshop a dát sem na gimp takže neser těma tvýma kecama.

 

 

A to, že máš doma nelegální software je tvůj problém. JÁ nejsem ty a chci mít věci legálně. Mimochodem je trestné nabádat lidi k nelegálním činnostem takže budu dělat že jsem to neviděl

Link to comment
Share on other sites

1. Nikoho nenabádám. To že řeknu ad přejde na Photohop neni nabádání.

2. Sedíš si na uších tak ty. Já jsem neříkal že chceš aby tu nebyly tuty na Photoshop, jen jsem říkal že Gipm ustupuje a má v dnešní době celkem oproti Photoshopu nevýhody které jsem už zmiňoval.

3. Vše bylo jen doporučení a nikomu jsem neříkal aď si ho stáhne z warezu.

4. Ještě jsi mi neodpověděl proč Gimp

Link to comment
Share on other sites

skor na ociach ;) neni tu funkcia pre slepych (vypocut si co pises) pokial dobre viem

aha tak to se moc omlouvám, chytráku, je tady žádost o funkci pro slepé. Možná by stačilo počítač vyměnit za bílou hůl a černé brýle

Link to comment
Share on other sites

1. Nikoho nenabádám. To že řeknu ad přejde na Photohop neni nabádání.

2. Sedíš si na uších tak ty. Já jsem neříkal že chceš aby tu nebyly tuty na Photoshop, jen jsem říkal že Gipm ustupuje a má v dnešní době celkem oproti Photoshopu nevýhody které jsem už zmiňoval.

3. Vše bylo jen doporučení a nikomu jsem neříkal aď si ho stáhne z warezu.

4. Ještě jsi mi neodpověděl proč Gimp

1,3 - mě to tak jako nabádání přišlo přišlo když jsi řekl že warez má doma přece každý...

2,4 - mě je jedno jestli ti něco ustupuje z predele, gimp používá slušná komunita jak windowsáků, tak linuxáků a to, že se ti nelíbí na tom nic nemění...

 

 

nemyslel som to zle... aj ja sa niekedy pomylim a napisem na skype- na chate co nepocujes? :hehe:

jasný, promiň byl jsem v tom rázu tak jsem tě smetl taky :d

Link to comment
Share on other sites

Aď si ho používá kdo chce, ale Photoshop má a vždy bude mít větší podporu. Dokud se Linux nerozjede.

 

EDIT: Všechny profesionální grafické a reklamní studia používají Adobe Photoshop. A právě proto má Photoshop lepší podporu.

Link to comment
Share on other sites

Aď si ho používá kdo chce, ale Photoshop má a vždy bude mít větší podporu. Dokud se Linux nerozjede.

 

EDIT: Všechny profesionální grafické a reklamní studia používají Adobe Photoshop. A právě proto má Photoshop lepší podporu.

 

děláš offtopicy. photoshop se absolutně netýká tohoto tématu. Ale až někdo postaví photoshop pro linux, dej mi vědět. Rád si s tebou pak popovídám co je lepší

Link to comment
Share on other sites

Celé téma vedeme už od začátku o Photoshopu nevím proč by se to mělo změnit když jsme ještě nic nevyřešili. Já jsem svou radu řekl. Ad už ti docházejí slova nebo ne Photoshop je zatím nejůspěšnější a nejpoužívanější program na tvorbu počítačové grafiky.

 

EDIT: a tak tomu ještě dlouho bude dokud se Linux více nerozjede

Link to comment
Share on other sites

Lepší a srozumitelnější odpověď by sis připravit nemoh?

kde bydlíš v tom richvaldu? jsem z havířova ale pár kámošů je taky z richvaldu

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Souhlasím s cniry mám Gimp 2.6, sice na něm moc neumím ale jsem spokojený. Je to nepřehledné pro ty, co si stáhli na warezu CS3 s crackem a na Gimpu v životě nepracovali. Návodů na Gimp je tu málo, toto je asi první :-) .

 

Každopádně, byl dobrý nápad dát sem návody na Gimp a ocenil bych tu další, již česky přeložené návody.

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím s cniry mám Gymp 2.6, sice na něm moc neumím ale jsem spokojený. Je to nepřehledné pro ty, co si stáhli na warezu CS3 s crackem a na Gympu v životě nepracovali. Návodů na Gymp je tu málo, toto je asi první :-) .

 

Každopádně, byl dobrý nápad dát sem návody na Gymp a ocenil bych tu další, již česky přeložené návody.

 

 

Když, seš takovej chytrak, tak proč, píšeš blbě slovo "GIMP" a píšeš do starého návodu - cniry, už sem nechodí.

Link to comment
Share on other sites

Ano, je to starý a co, řešíme stále problém těch závislých na PS, aniž by věděli, na co to je.

Q: Jak může někdo, kdo neví co je GIMP hned říkat, že je nějaký PS lepší?

A: Jednoduše: lamky si myslí, že se za kvalitu musí platit... Zkuste si rozběhat PS taky na linuxu :p:boss:

 

Nekecám tady do těch, co s tím PS už něco umí, ale GIMP není špatný a nikdy snad ani nebyl :boss:

Link to comment
Share on other sites

Zkuste si rozběhat PS taky na linuxu :p:boss:

 

Wine?

 

Ale ja grafiku nedělám a mam photoshop, ano asi sem ta lama co tady o ní mluvíš, jenže ja tu mam photoshop jen na to abych začernil mojí ip adresu, což vlastně můžu udělat i v IrfanView :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...