Jump to content

ONLY BAN => zEr0 :-*


StarsCream_Cze

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sakra, chvyly tu nejsem a uz je zas vsechno jinak, kazdopadne co sem si tu precet soudim ze StarsCreama musel zEr0 celkem dost dobre nas*at protoze jinak by nevytvoril tuto anketu, na druhou stranu nebylo by to poprve co se StarsCream takhle nastval a udelal anketu ze? Ja jelikoz sem tu nejakou dobu nebyl zachovam neutralni postoj ale v jednom sem si jisty...:

 

Jj urážal každého ked sem prišiel bol celkom TICHY (normalny) ... A ked som s ním hral na om3novom mode (zombies era) tak mi písal že ide aj on robiť mod a že bude omnoho lepší než om3nov :d ... Takže si s*re do huby a som zvedavý na ten jeho mod ...

 

Daw3 - Je mu to jedno daj mu BAN :d ma to u prdely :d

 

...Wonder ty radsi mlc pokud si dobre vzpominam tak ty si kdysi mel taky problem s dodrzovanim pravidel! A pokud vim tak moderator nemuze dat ban, moderator muze upravovat vsechny prispevky a mazat vsechny prispevky...(a mozna jeste neco)...

 

//EDIT:

 

zEr0, Wonder, toto si vyrikejte prez SZ ja ty vase spamy cist nehodlam...!

 

Link to comment
Share on other sites

dyt ma zEr0 jenom jedno varovani...este ma v podstate sanci...anketa se zaklada pri 3. varovani a nebo po zasadnim poruseni pravidel...nevim co tu hrotite..a jenom dodatek k bodu c. 7....nerozpoutal stavku...on jenom pridal tresnicku na dortu ;)

Link to comment
Share on other sites

dyt ma zEr0 jenom jedno varovani...este ma v podstate sanci...anketa se zaklada pri 3. varovani a nebo po zasadnim poruseni pravidel...nevim co tu hrotite..a jenom dodatek k bodu c. 7....nerozpoutal stavku...on jenom pridal tresnicku na dortu ;)

No přečti si jen ty příspěvky v tomto tématu a za to už by měl mít ty 3. varování..

Link to comment
Share on other sites

Sakra, chvyly tu nejsem a uz je zas vsechno jinak, kazdopadne co sem si tu precet soudim ze StarsCreama musel zEr0 celkem dost dobre nas*at protoze jinak by nevytvoril tuto anketu, na druhou stranu nebylo by to poprve co se StarsCream takhle nastval a udelal anketu ze?

 

Já jsem ten typ člověka, který se dokáže nas*at už jen tím, že někdo vadí a škodí ostatním... "lol"

 

dyt ma zEr0 jenom jedno varovani...este ma v podstate sanci...anketa se zaklada pri 3. varovani a nebo po zasadnim poruseni pravidel...nevim co tu hrotite..a jenom dodatek k bodu c. 7....nerozpoutal stavku...on jenom pridal tresnicku na dortu ;)

 

jak mám zjistit, kolik má varování? Prostě mě naštval, porušil pravidla a konec. 2. šanci jsem mu dal v anketě a ta končí až v sobotu...

 

Nikdy sem dort nežral nehotový. Stávka by byla klidná, ale ta jeho "třešnička na dort" o tom informovala více lidí, než tvůj podpis. :boss:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...