Jump to content

ONLY BAN => zEr0 :-*


StarsCream_Cze

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Já navrhuju ban za cituji "fugase u palmy"

 

Fugas u palmi je vo videu od gimly studia takze takze tak... Ja ti nenadavam hoci to ty nikdy nepochopis zachvili bude Kocka u dveri z nazvem Banned

Link to comment
Share on other sites

Daw3":21z8i9z6]Můžete alespon pro mě sepsat někdo do jednoho příspěvku co všechno zErO dělá spatne.. Jeden příspěvek všechny duvody..

 

Ja ti to povim strune a jednim slovom

 

VSECHNO

Link to comment
Share on other sites

Daw3":3czvd571]Řekl jsem jeden příspěvek. Našvihejte tam odkazy ale dejte si zaležet.. chci všechno pohromadě.. =)

 

Omg PROSTE MI DAJTE BAN A JE TO MATE POKOJ a ja tiez

Link to comment
Share on other sites

A ty chceš ban? Proč ccheš ban tak jestli se ti tu nelíbí tak sem jednodušše přestan chodit. Snažil jsem se tě nějak obhajit ale nemáš o to zájem no..

Link to comment
Share on other sites

Daw3":2zdyqy08]A ty chceš ban? Proč ccheš ban tak jestli se ti tu nelíbí tak sem jednodušše přestan chodit. Snažil jsem se tě nějak obhajit ale nemáš o to zájem no..

 

Ja sem chcu chodit ale oni me tady stejne nebudou chtit takze to nema cenu kdiz nedostanu budou me stejne jenom kritizovat atd...

Link to comment
Share on other sites

Daw3":1sbf7c70]A ty chceš ban? Proč ccheš ban tak jestli se ti tu nelíbí tak sem jednodušše přestan chodit. Snažil jsem se tě nějak obhajit ale nemáš o to zájem no..

 

Ja sem chcu chodit ale oni me tady stejne nebudou chtit takze to nema cenu kdiz nedostanu budou me stejne jenom kritizovat atd...

 

Poradim ti - zaloz si jinej ucet kterej nebude mit s zEr0 nic spolecneho... takhle to tu par lidi udelalo :)

Link to comment
Share on other sites

Daw3":2vhh1jxa]A myslíš si že děláš něco špatně nebo jsi svatej?

 

No ja a delat neco spatne ??? :thumbdown:

 

Hmm jasny ze delam neco spatne ja delam VSECHNO SPATNE

 

Link to comment
Share on other sites

Mimochodem jsem hlasoval taky pro var.. já bych dal šanci každýmu ale on ji musí chtít.. Jestli ji nechceš řekni.. Sám sebe obvinovat mužeš někde jinde ale jak vidíš tak tě tu litovat nikdo nebude.. nedělej tady chudinku a řekni co si myslíš..

Link to comment
Share on other sites

Daw3":3sfqw1h0]Mimochodem jsem hlasoval taky pro var.. já bych dal šanci každýmu ale on ji musí chtít.. Jestli ji nechceš řekni.. Sám sebe obvinovat mužeš někde jinde ale jak vidíš tak tě tu litovat nikdo nebude.. nedělej tady chudinku a řekni co si myslíš..

 

Tak kdiz to chces vedet tak tak to uz mam fakt u prdele pac me vacsina ludi z tadeto nenavidi

Link to comment
Share on other sites

jn sem taky pro říká že sem kopírák no i když částěčně ano ale všechno si většinou dělám sám a přijdu si jen pro drobnou pomoc ale hlavně u něho na modu je vsechn oskopcene z pawno.cz povolani vse proste jeste pravopisne chybi to mluvi za vse hlavne ze ohani a furt sem s prominutím sere ty jeho kecy do tohohle topicu a dělá chudáčka

Link to comment
Share on other sites

Jj urážal každého ked sem prišiel bol celkom TICHY (normalny) ... A ked som s ním hral na om3novom mode (zombies era) tak mi písal že ide aj on robiť mod a že bude omnoho lepší než om3nov :d ... Takže si s*re do huby a som zvedavý na ten jeho mod ...

Link to comment
Share on other sites

jn sem taky pro říká že sem kopírák no i když částěčně ano ale všechno si většinou dělám sám a přijdu si jen pro drobnou pomoc ale hlavně u něho na modu je vsechn oskopcene z pawno.cz povolani vse proste jeste pravopisne chybi to mluvi za vse hlavne ze ohani a furt sem s prominutím sere ty jeho kecy do tohohle topicu a dělá chudáčka

 

Hmm ja ti rikal Kopirak ??? mam tu zverejnit cely log ??? aby si videl ze to bolo naopak ?

Ja NEKOPIRUJU demente.

Bez kometare...

 

Pro Wondere

Jedine proto sem ti zacal nadavat PAC SI MI NADAVAL NA WEB

A ZA sem zrusil...

Aaaa ze bude lepsi som nehovoril......

Link to comment
Share on other sites

Pro Wondere

Jedine proto sem ti zacal nadavat PAC SI MI NADAVAL NA WEB

A ZA sem zrusil...

 

LooL šak ked sme hrali tak si mi to písal ! A potom zme išli na skype a tam si mi poslal tvoj web a ja som povedal že to neni nič moc ! A nadávka je vulgarizmus !

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...