Jump to content

VAR/BAN ---> roni


Wonder_kakajda

Recommended Posts

Bohužel Om3n tentokrát vládne anketa ;)

 

BAN 36% [ 7 ]

Varovanie 21% [ 4 ]

Nechat bejt... 42% [ 8 ] x

 

// roni dal sem ti nechat bejt každej má právo dostat šanci ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bohužel Om3n tentokrát vládne anketa ;)

 

BAN 36% [ 7 ]

Varovanie 21% [ 4 ]

Nechat bejt... 42% [ 8 ] x

 

// roni dal sem ti nechat bejt každej má právo dostat šanci ;)

Na tom něco bude... Slyšíte to admini a moderátoři? xDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

On si už šancu nezaslúži on už má 2 varovania ...

Jj 2 varovani za 15 minut.. takovej vykon ze sebe nevydas ze? Na me proste nemas =D

 

P.S. Jak jsem řikal.. dejte mi klidně ban mě to srát nebude.. život stojí stejně za ho*no, tak proč ho mít..

Link to comment
Share on other sites

On si už šancu nezaslúži on už má 2 varovania ...

Jj 2 varovani za 15 minut.. takovej vykon ze sebe nevydas ze? Na me proste nemas =D

 

P.S. Jak jsem řikal.. dejte mi klidně ban mě to srát nebude.. život stojí stejně za ho*no, tak proč ho mít..

2Varování jen za 15 ? xD haha já měl za 2.

Link to comment
Share on other sites

On si už šancu nezaslúži on už má 2 varovania ...

Jj 2 varovani za 15 minut.. takovej vykon ze sebe nevydas ze? Na me proste nemas =D

 

P.S. Jak jsem řikal.. dejte mi klidně ban mě to srát nebude.. život stojí stejně za ho*no, tak proč ho mít..

2Varování jen za 15 ? xD haha já měl za 2.

Tak to smekám =D

Link to comment
Share on other sites

Já osobne mu davam nechat bejt zaslouzi si sancu neudelal tak moc!!! :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap

 

:spam: omg ti radčej nič neríkej !

 

Co si na nej dovolujes? Je tu novy, chce se naucit pawno a ma pravo vyjadrit svuj nazor! :boss:

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Jen pro informaci on ma varovani 3. ... Ja vubec nechapu proc to udelal.. Ale libilo by se ti kdyby si byl cernej a kazdej bilej by ti rikal: "Hele cernej pod dem si z nej delat prdel" nebo by si narazil na nejaky diskuzi o teme "Zabijeme cigose" libilo by se ti to? Asi ne co? Pritom bys za to, ze si cernej ubec nemohl. Tak se zamysli ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale spamovať nemusí !

Od tebe to sedí...

 

To freddyk : Hele asi si to špatně pochopil.. Ja neříkal, že jsem proti cigánům, ale že když mě napadnou, tak se bránim, tak, že jim tu hubu rozbiju.. Ale jinak, když jsou slušní a nedělaji ze sebe frajery atd.. Tak klidně bych s nima i kamošil.. ALe jak se chtěj prát, tak nejsem proti.. Copak ty by si se nechal zmlatit kdyby do tebe nějaky šel? Teď se zase zamysli ty...

 

//EDIT Jo a ještě odpověď na to proč sem to udělal : Musim přijít na jiné myšlenky mam problémy se svou holkou.. Ale klidně mi tu dejte BAN v této chvíly mi to bude jedno!

Link to comment
Share on other sites

Ty se zase zamysli jakou tu děláš anketu "Kdo zmlatil kolik cigánů" si představ že bys byl cigán..A Cele pawno.cz by šlo po ulici a řeklo by:Hele Cigan Deme se do něj navážet..

Link to comment
Share on other sites

DON":164wafwv]Ty se zase zamysli jakou tu děláš anketu "Kdo zmlatil kolik cigánů" si představ že bys byl cigán..A Cele pawno.cz by šlo po ulici a řeklo by:Hele Cigan Deme se do něj navážet..

Hochu.. Nauč se číst a pak odpovídat... Teď jsem tu psal, že normální cigáni mi nevadí, ale jak dělá nějaky frajera nebo se chce se mnou rvát nebo napadne kámoše, tak už to je pro mě deb*l, kterému dám přes hubu...

Link to comment
Share on other sites

DON":kfj8kir1]For roni: Víš co???..radši už nepiš nic protože nejprve založíš topic na domlacení Cigánů a teď zas toto :d ..

Cože? To bych byl deb*l kdybych si založil topic s anketou na můj BAN ne? To se obrať na matku terezu s timhle "lol" "lol" "lol" "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

já mluvím o topicu KOLIK KDO ZMLATIL CIGánŮ..:d..nějak rychle zapomínáš ne? :d

Ja pujdu za matkou ale ty by sis měl zajít k doktorovi chlapče..

Link to comment
Share on other sites

DON":2gkfb1mp]já mluvím o topicu KOLIK KDO ZMLATIL CIGánŮ..:d..nějak rychle zapomínáš ne? :d

Ja pujdu za matkou ale ty by sis měl zajít k doktorovi chlapče..

Proč k doktorovi? Si zajdu sem na Pawno.cz za matkou Terezou ne? "lol" "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...