Jump to content

(*-*-*CrAzY StUnTeRs*-*-*)+Anketa


Konvicka

Recommended Posts

Mod se odehrává ve všech městech

 

Je zatím BETA 25%=Hratelné(mooooc xD)

 

Zkušební server:80.79.31.169:3396

 

Chyby:Zatím o žádných nwm

 

Příkazy:

 

/commands /news /autor /mod /warpy /web(už jich je víc)(čtěte dále)

 

WARPY:

/killarena /miniguns /sjezd2 /sjezd(už jich je víc)(čtěte dále)

 

COMMANDS:

 

/warpy /autor /news /web /mod /flip /lock /unlock (aztím jich je málo dělám ten mod asi 1 den a půl(už jich je víc)(čtěte dále)

 

MTA=_][TBS][_Jayk3m+Domiiss

Příkazy=_][TBS][_Jayk3m+Domiiss

Warpy=_][TBS][_Jayk3m

Autor=_][TBS][_Jayk3m+Domiiss

 

Čas v MTA Denně:Něco kolem 5 hodin

 

!!!!!!Mod má ted asi 11000 řádků a pořád se vyvýjí!!!!!!

 

Pls žádný blbý komentáře je to můj první mo'd vím že bude hroznej ale budu se zlepšovat (možná)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uvítací ostrov je na moři a někdy se ty objekty nestihnou načíst(což skončíte ve vodě) xD ale k tomu abyste se warply na spawn můžete použít příkaz /home[

mno to je pravda :d Jinak good libi se mi to 8/10 :thumbup:

 

60sa-mp-065.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ale upozornil sem na to xD ale možná to opravím Mach říkal že mě pošle nějakou blbost na freeznutí hráče aby se stačily načíst objekty.

 

Takže tento problém bude brzo vyřešen jinak čekám na nějaké další chybičky co tam jsou pište mě to neva xD aspon se opraví.

Link to comment
Share on other sites

Ale upozornil sem na to xD ale možná to opravím Mach říkal že mě pošle nějakou blbost na freeznutí hráče aby se stačily načíst objekty.

 

Takže tento problém bude brzo vyřešen jinak čekám na nějaké další chybičky co tam jsou pište mě to neva xD aspon se opraví.

 

 

public OnPlayerSpawn(..)

{

SetTimerEx(..); // tady si to udelej podle tutu nevim ted z hlavy

TogglePLayerControllable(playerid,0);

}

 

public Unfreeze{TogglePLayerControllable(playerid,0);}

Link to comment
Share on other sites

Žádný jiný chyby ste neviděly?????

 

Chtěl bych se vás zeptat jestly když dáte /sjezd a /sjezd 2 projedete to celý???Mě to vždycky před prvním sjezdem dolů spadne a musím restratnout PC...

 

Jinak NOVINKY:Dopawněno /drift a jiné bervy při warpech,menu atd... pro větší přehled

Link to comment
Share on other sites

Žádný jiný chyby ste neviděly?????

 

Chtěl bych se vás zeptat jestly když dáte /sjezd a /sjezd 2 projedete to celý???Mě to vždycky před prvním sjezdem dolů spadne a musím restratnout PC...

 

Jinak NOVINKY:Dopawněno /drift a jiné bervy při warpech,menu atd... pro větší přehled

 

 

Ja to nedojel nikdy maš tam moc barelu vybuchujicih :d

Link to comment
Share on other sites

Žádný jiný chyby ste neviděly?????

 

Chtěl bych se vás zeptat jestly když dáte /sjezd a /sjezd 2 projedete to celý???Mě to vždycky před prvním sjezdem dolů spadne a musím restratnout PC...

 

Jinak NOVINKY:Dopawněno /drift a jiné bervy při warpech,menu atd... pro větší přehled

/sjezd2 sjedu max 2 metry pak crash :(

Link to comment
Share on other sites

Burysek, smaz ty barely nebo jich tam dej minimum, protoze tohle zu jsou slozitejsi objekty a narocnejsi pro server a + nezapomen cim vice objektu a aut na jednom miste, tim vice to bude zlobit(pomale nacitani, crashe, atd...)

Link to comment
Share on other sites

tak ovladat MTA neni nic tezkyho a kazdej si mysli jak to naramne umi kdyz asi 60% vytvoru je nanic

to je jako s modely aut taky modeluje kazda lamka a potom se lidi divej ze kdyz si stahnou auto ze jim pada hra..

hodne se to stava kdyz si stahnes treba dva modely co by se vzajemne nemely potkat a kdyz se potkaji tak ti to spadne..

Link to comment
Share on other sites

Srry za doublepost ale chtěl bych se zeptat jestly by mě někdo neposlal kod na freeznutí před spawnem jak že by ho to chvilku zdrželo ve vzduchu a pak teprv spawnulo na ostrov aby furt nepadal do vody.. pls poradte

Link to comment
Share on other sites

Srry za doublepost ale chtěl bych se zeptat jestly by mě někdo neposlal kod na freeznutí před spawnem jak že by ho to chvilku zdrželo ve vzduchu a pak teprv spawnulo na ostrov aby furt nepadal do vody.. pls poradte

 

public onplayerspawn

{

TogglePlayerControllable(playerid,0);

SetTimerEx("un", 2000, false, "i", playerid);

}

 

public un(playerid)

{

TogglePlayerControllable(playerid,1);

}

Link to comment
Share on other sites

Zde máte ukázku úvodního ostrova v NOCI a jinak SPAWN opraven nové warpy /sawnoft /bludiste

 

Přijdte se podívat

 

Uvítací Ostrov v Noci

http://img80.imageshack.us/i/gtasa2009101516142557.png/

Pohled po spawnu

http://img61.imageshack.us/i/gtasa2009101516144792.png/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...