Jump to content

Zbavenie Moderatorskych Prav - ffredyk


Guest Bart2882

Recommended Posts

Moderator ffredyk

Si dovoľuje veľa !

1-Spam - same horne prispevky on ffredyka

2-Robi sa kralom - uz posiela varovania

3-V pawne neieje boh,ani ja ale ...

...

Hlasujte v ankete.

 

TOTO JE MOJ POSLEDNY PRISPEVOK ! ODCHADZAM

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

1. Asi nevis co je spam.. Ja jen upozornuji popr. diskutuji s ostatnimi ;)

2. Od toho jsem moderator.. Abych daval pozor na pruserare jak ojsi ty!

3. Ja nerikam, ze jsem buh.. V pawnu jsem podle me takovy prumer.. Ale ty o tom mas co vypravet vid?

 

Nemuzu hlasovat pac se toto tema tyka me.. Doufam, ze inteligentni lidi mi daji za pravdu :)

Link to comment
Share on other sites

Bart2882: tebe by maminka mela profackovat a naucit slusnemu chovani

 

a k tomu "TOTO JE MOJ POSLEDNY PRISPEVOK ! ODCHADZAM"...doufam ze uz se tu neukazes :):wave::clap:

Link to comment
Share on other sites

Ty si kkt :lol: tak to sem etě neviděl :lol:

PS : patrik88 ty si **** ! v pawne aj obrazok ktory vytrovil crasher demence :d skopci **** !

 

//ffredyk: Klid.. Jeste porad jsem tu moderator ;) A ten BAN ti navrhnu.. Jsi nepoucitelnej ;)

Link to comment
Share on other sites

a chova se jako CjKing :d taky furt mlel ze odejde a pak se dycky vratil :d uvidime jak to bude s timhle :d

 

ps: mentosky se dycky vracej na misto cinu (nebo-li "kdo jiz chvili dement byl, bude dementem naporad." a pak se vraci)

Link to comment
Share on other sites

Ja uz to rikal od sameho zacatku Bart je nepoucitelny 11tilety chlapecek co se sotva umi vyjadrovat a to hl. sprostymy slovy byt ja tu admin tak si sem uz nenapise jediny prispevek...

 

:wave: PS.: Ono to tak nekonec stejne dopadne vid Barte :wave:

Link to comment
Share on other sites

Hlasoval jsem pro... NE ....Nemám žádný důvod proč bych měl dávat ano. ffredyk se stará o fórum, maže spammy tak proč dávat ano

 

PS: pro ty co dali ano tak si o nich myslim sví... že akorát závidí práva ;) muj názor

Link to comment
Share on other sites

twl jen závidíte moderatorsky prava... ale je pravda ze moderatoru moc neni, a zrovna fredyk je jeden z mala co tu je kazdy den a stara se narozdil od nekterych (krome chytraka atd.)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...