Jump to content

AntiDemence - Stefi414


AvestX

Recommended Posts

Ja bych ho zabanoval hned prve tu sral s TUTama ktere tu jsou pak mi nadaval do lam dale vse resi jen nadavkami kdyz se mu neco nelibi .... připomíná mi to demenci typu WARA88

Link to comment
Share on other sites

Tvl a nieje to vôbec pravda, že Daffymu to urobil všetko Shocky ! Oh a neviem čo vyťahuješ hádku z daffym, teraz sa tu baví o tvojej demencii na pawno.cz ;). Áno a kto písal na Shockyho icq, že aby mu urobil status do administrácie xD Keby si vedel php tak sa to vôbec nepýtaš veď nevieš ani nakopnúť tu administráciu. A shocky mi nazačiatku nedal heslo ja som sa mu tam hackol ale nechcel som mu robiť, zle potom som mu pomáhal :) A Daffy trepe somariny hlavne aby som tu nenapísal, že daffy chcem peniaze z cpor.eu na jedného zákazníka 1 mesiac čo by bolo menej. A mne je Daffy ukradnutý ja sním nič nechcem mať tak tu neríp !

 

Ano, a ešte toto:

 

om3n nepsal to shocky shocky dal pongovi nick + heslo OMG a on to zneuzil sam mi to napsal daffy ze je to pongO :)

 

Ja som ničoho nezneužil (Dajte mu ban lebo je uplny pako o sám mi napísal ano ty ty dmnt Steffi414) 2. Troška si veľa detailov zmazal aspoň vidieť, že to je jak maďarčina a nie ako slovenčina ;) 3. Shocky mi dal jeho icq lebo som mal vyplatiť cpor.eu crazyhostu lenže chceli veľa peňazí a potopiť real life a real zemmi tak som to nespravil ! 8-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...