Jump to content

[?] Mám odejít ?


AvestX

Recommended Posts

Pawno/Pawno.cz je můj domov já tady bydlim tak snat můžu mít svůj názor :roll: byl sem jen naštvanej klidně to vymažte :lol: Ale ty tvoje nadávky už začínaji bejt dost nepříjemný.....

(Muj názor)

Link to comment
Share on other sites

Guest Script_er

-Avest>Twl vím že si blázen ale takovej xD xD xD

-ALL>Děte do prd.... Avest je možná 12letej fakan ale dost dobrej kámoš

-ALL>LoL hlavne ze vyste nebili decka a LAMY taky by se vám to nelibili

 

 

-{NiCk}>

Znamená Pro NiCk

Link to comment
Share on other sites

-Avest>Twl vím že si blázen ale takovej xD xD xD

-ALL>Děte do prd.... Avest je možná 12letej fakan ale dost dobrej kámoš

-ALL>LoL hlavne ze vyste nebili decka a LAMY taky by se vám to nelibili

 

 

-{NiCk}>

Znamená Pro NiCk

další co neumí pravopis OMG si s Avestem mužete podat ruce :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Script_er

jo a co to HELP forum Kokote si tak 11letý umíš maximalne definovat barvy a nic jiního LOL'

//Edit ONE

radči eituju pač nejsem spamer jako Craps a chci ti říct zamysli se nadsebou a pak tu neco piš nemám po tý zkurven****ý škole psát správně pravopis ty kokote zmr**danej

radči se nasebe podívej do zrcadla jaj sorry to delas furt abysis furt říkal nejsem lama to kecaj a furt do kola nikomu to neříkám paač sem byl sem a budu lama a nestidím se zato :p

Link to comment
Share on other sites

hele _R_ ty ses celkem rad ze je tento topic vid ? alespon mas nacem ziskavat prispevky no .. jeden takovej deb*l tu us bil .. jak vidim je jich tadi vice .. hele taky sem se visral na sa-mp na pawno a tak .. sice sem nezalozil topic ale kdibi tu domne buzerovali nekteri chujove mozna bi sem taky zalozil ... a Avest kdiz te bavi pawno tak neodchadzej za nektere lamy ..

Link to comment
Share on other sites

_R_ co je na pravopisu ?

Scripter já nejsem fakan já sem úplně normal ale kdyš se naseru tak to se mnou neni dobrý to přiznávám.

tak sem trochu citlivej.

 

_R_ vim že si mislíš kdoví co sem za debila, ale já nejsem deb*l....

 

Link to comment
Share on other sites

jo a co to HELP forum Kokote si tak 11letý umíš maximalne definovat barvy a nic jiního LOL'

//Edit ONE

radči eituju pač nejsem spamer jako Craps a chci ti říct zamysli se nadsebou a pak tu neco piš nemám po tý zkurven****ý škole psát správně pravopis ty kokote zmr**danej

radči se nasebe podívej do zrcadla jaj sorry to delas furt abysis furt říkal nejsem lama to kecaj a furt do kola nikomu to neříkám paač sem byl sem a budu lama a nestidím se zato :p

Takže za 1. Já nespamuju narozdíl od jiných jedinců co píšou sračky aby měli co nejvíc příspěvků

2.Přijeď mi to říct osobně a uvidí se komu je 11 ty děcko.Vsadim se že když fouká vítr tak lítáš s listím.Za 3. Kokote zmrdanej si říkej svím 11 letým kamarádům.A když už chceš nadávat tak aspoň piš česky.

Link to comment
Share on other sites

tohle forum jde pomalu do kelu...akorat se tu vsichni jenom hadaj...ty novy tu spamjou vecma co sou davno vyreseny...a ty stary se hadaj...ja se radim teda sice k novejm...ale chlapy...zamyslete se...kazdej muze nekdy udelat chybu...a kdyz se za ni omluvi tak je slusnost to uz dal neresit...a ne ho furt bu****vat...chybovat je lidsky...a odpoustet taky...tak uz toho pls nechte...tenhle topic by se nemel locknout ale spis smazat

Link to comment
Share on other sites

tak ked som sem chodil pravidelne kazdi den tak sem mislel ze na tomhle foru uz vic dementu bit nemuze (mislim tim jen nektere dementy) ale jak vidim teraz je to tu raz take ... a tak isto mislim ze tato tema je uplne zbitocna .. ..

Link to comment
Share on other sites

Tak vypadni a nefňukej tady

Ty mlč...

 

Hele RONI myslel jsem si už že si stím skoncoval na skype si nebil 100 let a tvůj příspěvek sem vyděl podlouhé době tady a ve formátu zastávání ufňukánka :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Hej lidi je mi to jedno jestli to berete jako spam nebo si to berte jak chcete nebo mi dej chytráku ban dělejte si co chcete ale jen mi hlásněte jestli mam odejít....

 

zoufale decko

 

si myslis ze kdyz budes ze sebe delat chudacka ze te vsichni budou litovat ? vypadni

 

 

ty drz hubu demente Mikesesy Dement nejveci tridy kokote...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...