Jump to content

[?] Mám odejít ?


AvestX

Recommended Posts

Hej lidi je mi to jedno jestli to berete jako spam nebo si to berte jak chcete nebo mi dej chytráku ban dělejte si co chcete ale jen mi hlásněte jestli mam odejít....

Link to comment
Share on other sites

Hej lidi je mi to jedno jestli to berete jako spam nebo si to berte jak chcete nebo mi dej chytráku ban dělejte si co chcete ale jen mi hlásněte jestli mam odejít....

 

zoufale decko

 

si myslis ze kdyz budes ze sebe delat chudacka ze te vsichni budou litovat ? vypadni

Link to comment
Share on other sites

Vyserte se na anketu sry že sem jí založil tet je to complete, dik že ste o tom Rozhodli.......


Mislel sem to jen aby ste to řekli jestli mam nechci aby ste mě litovali bylo to něco jako jesli vám tady vadim nebo ne.

Pls. berte to tak....

Link to comment
Share on other sites

Vy zkurvení dementi nechte ho bejt omg on se vás ptá jestly má odejít nebo né a neptá se vás na vaše debilní kecy tak to pochopte to že mu nějcí debilové píšou kktiny je druhá věc on udělal anketu a né nějakej debilní kroužek pomlouvání omg tak se zamyslete vy hovada než něco napíšete chtěl bych vidět co ybste na to říkaly vy kdybyste byly v jeho situaci lamky!!!!!!nechápu jak může být někdo vymrdanej jak vy!!!Aha srrry vy nejste vymrdaní vy ste ze skumavky vy debžoti nechte ho ku*va chováte se jak malý děcka a jemu nadáváte do děcka???co ste vc tom případě vy???Mimina???to možná mozek na to máte(někdo)Třeba se tady najde někdo normální co se ke mě připojí ale pochybuju!!!

 

SRRY ADMINE ZA SPROSTÝ SLOVA ALE MUSELY BÝT!!!!!

Link to comment
Share on other sites

no lol, že ti jeden dement napsal že jsi kkt tak uděláš anketu jestli máš odejít nebo ne a máme tě litovat jo, jak malej fakan......

avest nikdy nic neni 100% treba jako ja mam hodne nepratel ale sou to bud ty lidi co sem je nechtel vzit zy adminy nebo sem jim este neodpovedel neb oty lamky co maji vlastni server a akorat zavidi nebo ty lamky co obvinujou muj moc s kopiractni a je to proto ze by to oni sami nezvladny napawnit s tohodle si vubc nic nedelej

a mimochodem tahle anketa je blbost nenech si ridit svuj zivot nekym jinym je to na to be jestli te pawno bavi nebo ne a jetli ho cches delat i kdyby proti tobe sli uplne vsichni a tebe to proste bavilo neprestan jedine tak se nekam dostanes :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Já bych anketu smazal to sem udělal pičo** ale máš asi pravdu ATomas já ti taky nadával to sorry

Já jen nemam rád servery že sou všude Rze ale zato ani nemůžeš zato může ten kdo to zveřejnil

Link to comment
Share on other sites

Vy zkurvení dementi nechte ho bejt omg on se vás ptá jestly má odejít nebo né a neptá se vás na vaše debilní kecy tak to pochopte to že mu nějcí debilové píšou kktiny je druhá věc on udělal anketu a né nějakej debilní kroužek pomlouvání omg tak se zamyslete vy hovada než něco napíšete chtěl bych vidět co ybste na to říkaly vy kdybyste byly v jeho situaci lamky!!!!!!nechápu jak může být někdo vymrdanej jak vy!!!Aha srrry vy nejste vymrdaní vy ste ze skumavky vy debžoti nechte ho ku*va chováte se jak malý děcka a jemu nadáváte do děcka???co ste vc tom případě vy???Mimina???to možná mozek na to máte(někdo)Třeba se tady najde někdo normální co se ke mě připojí ale pochybuju!!!

 

SRRY ADMINE ZA SPROSTÝ SLOVA ALE MUSELY BÝT!!!!!

hele to rekl jenom jeden clovek a navis posle mne no radsi nebudu rikat myslis si o nem svi a takhle to prave cele vznika kuli jednomu cloveku a hned se obvinuje cele forum a s temi sprostimy slovy mozna ses s nastvani nemohl udrzet ale takhle tim ze nadavas se vlastne schazujes jestli jim chces vynadat a projevit svuj nazor durazne nepouzivej sprosta slova to ze je pozijes to si potom o tobe budou myslet ze si stejny jako oni ale kdyz je nepouzijes a trochu pouzijes cestinu a spravne tu vetu sestilizujes tak je dokazev vytócit asi 3X vic nez nadavanim sprostimi slovy

 

 

Sory za bouble post ale no vite jak :d

Link to comment
Share on other sites

Já bych anketu smazal to sem udělal pičo** ale máš asi pravdu ATomas já ti taky nadával to sorry

Já jen nemam rád servery že sou všude Rze ale zato ani nemůžeš zato může ten kdo to zveřejnil

vis ze otom ani nevim mne to je jedno ja nato hned zapomenu ja nemam cas obvinovanim nekoho protze mi nadaval ani nechci je to zbytecne straveny cas a vist valku s dalsim clovekem to se mi nechce :d

Link to comment
Share on other sites

Klid k**** uz me vsici s***** Avest se ptal jestli ho tu chceme bo si s nekteryma zorvna nepadl "do noty" a vy tu z toho delate podělanou nadavkovou prestrelku to kdo vic bude nadavat vyhraje nebo co proste se uklidnete a nespamujte nadavkama stejne jima nic nevyresite

Link to comment
Share on other sites

Dejte Lock xD rozmislel sem si to Scripter mě nas** a co ? je to jedno sry že sem s tim zasr** celí forum ale je to jedno.

A ty _R_ si o nás nemisli že sme malí děcka že je nám 12 to neznamená že sme malí děcka xD já bych chtěl vidět co si ty ? to je i Machovi (nebo už 13 nwm) a ten umí pawno a ještě C# a naproti němu si uplnej Lamak :lol: .

Link to comment
Share on other sites

bla, bla, bla.... já potřebuju zas vědět jestli si mam koupit hamburger nebo chesseburger, maminka neni doma a nemá mi kdo poradit!

 

lol nechces radsi nedelat OFFTOPIC??

Link to comment
Share on other sites

dokud se nebude scriptit na gta4 neco jako pawno pro gta4 tak sa-mp a pawno bude porat zit nic jinyho co by mohlo polozit sa-mp krome gta4 neexistuje

Link to comment
Share on other sites

dokud se nebude scriptit na gta4 neco jako pawno pro gta4 tak sa-mp a pawno bude porat zit nic jinyho co by mohlo polozit sa-mp krome gta4 neexistuje

už aby vyšlo IV:MP protože SA-MP je plný dementů.Zlatý 0.1b teď je to samej dement,cheater.Za ty 2 roky se opravdu Sa-MP změnilo

Link to comment
Share on other sites

N, tet ti napíšu malou zprávičku v malejch písměnkách ok :d

LOL to si mislíš že bych nevěděl že se sem takhle koukneš

Aveste nauč se pravopis a pak někomu nadávej.Pokud vim tak vyjmenovaný slova se učí ve 3. třídě a na to že ti je 12 si až moc dovoluješ. :lol: A jestli chceš odejít tak určitě jdi na PB uvidíme jak rychle se vrátíš :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...