Jump to content

Profi - Races


FreeWall

Recommended Posts

Synbian mozeme povazovat v CZ/SK hostingoch, teda tych v ktorych sa da platit cez SMS za najkvalitnejsi a najlepsi.

 

Hostuju tie najznamejsie servery, NIKDY neboli hacknuty, maju asi najlacnejsie ceny, ich administracia a doplnky ako mapa kde mozes sledovat hracov cez web a pisat cez online chat na webe nema nikto

 

hentie blbosti co trepu bolo xkrat povedane ze su blbosti, Synbian by som nikdy nevymenil mam ho skoro od zaciatku a odporucam ti ho.

 

Polivka asi tazko bude detsky ked to prevadzkuju dospely ludia :d

 

to slovo ze nikdy nebyl hacknutej me celkem pobavilo....proc myslis ze tak nesnasej Ponga ? :d jelikoz ma jejich administraci a predposledni verzi VG :d jelikoz se jim dostal do systemu ;) takze to ze nikdy nebyl hacknutej neni pravda...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Jakub91111

hej a ja mam doma tank :d pongo synbian nikdy nehackol... to on vyhlasil a ja som to napisal ako vtip lenze podobny autisti to rozniesli ako pravdu... Synbian je jediny hosting ktory nebol hacknuty, to je pravda, ze je najlacnejsi to nieje uplna pravda ale nieje ani najdrahsi

Link to comment
Share on other sites

neska byt u hostingu je docela okrk na synbyanuje vse ok akorat potrebuju dovolit vetsi zatez coz nemuzu tak sem si poridil vlastni zdroj kde bezi rze na 03a a nic jineho takze neni jak hacknout jedine pres shh jestli nekdo umi :)

Link to comment
Share on other sites

neska byt u hostingu je docela okrk na synbyanuje vse ok akorat potrebuju dovolit vetsi zatez coz nemuzu tak sem si poridil vlastni zdroj kde bezi rze na 03a a nic jineho takze neni jak hacknout jedine pres shh jestli nekdo umi :)

 

hh daj mi heslo a si zoberem rze :DDD

Link to comment
Share on other sites

neska byt u hostingu je docela okrk na synbyanuje vse ok akorat potrebuju dovolit vetsi zatez coz nemuzu tak sem si poridil vlastni zdroj kde bezi rze na 03a a nic jineho takze neni jak hacknout jedine pres shh jestli nekdo umi :)

 

trapny VPS sa neda nazvat strojom^^

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...