Jump to content

Ban liskji00


CjKing

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

liskji, Ty skús skôr dávať pozor na hodinách českého jazyka. Nemyslím, že by si potreboval liečbu, aspoň podľa toho, čo píšeš, nevyzeráš, že by Ti ju bolo treba. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ako prebieha taketo cvicenie

- SPOLOČNÁ MEDITÁCIA 2003-04-25

 

POKRAČUJEME V NÁCVIKU NIEKTORÝCH ĽUDSKÝCH SCHOPNOSTÍ AKO JE DOBRÉ TUŠENIE BUDÚCNOSTI. SCHOPNOSŤ PRELADIŤ MYSEĽ DO POZITÍVNEJ POLOHY. ĎALEJ SA SNAŽÍME VYTVÁRAŤ VO SVOJEJ MYSLI SILNÉ OBRAZY A TO TAKÉ, KTORÉ CHCEME, ABY SA AJ ZREALIZOVALI. USILUJEME SA VŠETKO CVIČIŤ V STAVE DEMENTA, KTORÝ VÔBEC NEPOCHYBUJE O TOM, ŽE BY SA TO NEZREALIZOVALO. TENTO STAV VYŽADUJE, ABY SME ANI V ZLOMKU SEKUNDY NEPOCHYBOVALI. ČO SA TÝKA TELEPATICKÝCH SCHOPNOSTÍ, TAK ZATIAĽ SA SNAŽÍME VSTUPOVAŤ PREVENTÍVNE DO MYSLE INÝCH ĽUDÍ A NALAĎOVAŤ ICH POZITÍVNE. PRÍPADNE OTUPOVAŤ ICH NEADEKVÁTNE A PREHNANÉ CIELE VOČI OSOBE MEDITUJÚCEHO.

TAAK tu je link :d

http://www.meditacia.sk/2063-Silvova-sk ... A-DEMENT-/

Link to comment
Share on other sites

lol JA BY SOM POSLAL TEBA LISH00 A REVOLUTION TIEZ

noo ale ty to uz mas vibavene

nezabudni si to kuknut

Pre CjKing

Neco som ti tu nasiel :)

 

Raná fáza demencií sa dá liečiť cvičením

Miroslav Vajs, Pravda | 9. decembra 2008 16:50

Prvé príznaky neurologických ochorení ako je Alzheimerova choroba, sa nemusia liečiť výhradne liekmi. Vedci hovoria, že rovnaké výsledky je možné dosiahnuť aj pravidelnou účasťou na terapeutických programoch, ktoré sú kombináciou cvičení a odborného poradenstva.

aj obrazocek tu mas :d

P2927a772_demencia.jpg

atd ....

vsetko mas tu :

http://vat.pravda.sk/rana-faza-demencii ... clovek_p29" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

a poradne nastudovat !!!

Link to comment
Share on other sites

Takze tu vam srdecne chcem predstavit Cjkingovho priatela z "dementnej skoly" vola sa lishoo

jeden zaber z ich triedy ...

CJKING nenecha na nich dopustit

ich trieda (v kruzku je cjkingov priatel lishoo)

p2927a772demencia.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...