Jump to content

Ban liskji00


CjKing

Recommended Posts

Zastavte Retardaciu !

 

Retaradacia uz saha vsade :

1)spamer

2)doble postingy !

3)kopirak

4)dement sak kuknite nanho :d

5)uz ma varovanie

6)topic robi proti mne co ho davno uz lockli

7)ani bbcodes nevie co ej

8)lama

9)ci sa daju bbocdes stiahnut XD :lol: (skoda ze na tomto fore neni taky poriadny extra smiele)

atd toto uz neni demencia TOTO JE RETARDACIA !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zastavte Retardaciu !

 

Retaradacia uz saha vsade :

1)spamer

2)doble postingy !

3)kopirak

4)dement sak kuknite nanho :d

5)uz ma varovanie

6)topic robi proti mne co ho davno uz lockli

7)ani bbcodes nevie co ej

8)lama

9)ci sa daju bbocdes stiahnut XD :lol: (skoda ze na tomto fore neni taky poriadny extra smiele)

atd toto uz neni demencia TOTO JE RETARDACIA !

 

Potom treba zabanovat aj teba.

Link to comment
Share on other sites

Nie aj jeho, ale v prvom rade jeho. A toho liskjiho len upozorniť, aby nerobil DP, príp. 2. varovanie. Ale je mi záhadou, čo je toto za spravodlivosť. Aha, čo robí CjKing a má stále normálnu hodnosť. Fakt nerozumiem, a to som génius. Ak ja niečomu nerozumiem, tak to musí byť naozaj nejaká kravina.

 

REVOLUTiON: Nie ako malé deti, teraz sa budú hádať malé deti.

Link to comment
Share on other sites

Nie aj jeho, ale v prvom rade jeho. A toho liskjiho len upozorniť, aby nerobil DP, príp. 2. varovanie. Ale je mi záhadou, čo je toto za spravodlivosť. Aha, čo robí CjKing a má stále normálnu hodnosť. Fakt nerozumiem, a to som génius. Ak ja niečomu nerozumiem, tak to musí byť naozaj nejaká kravina.

 

REVOLUTiON: Nie ako malé deti, teraz sa budú hádať malé deti.

 

aha sty pomilil som sa :lol::lol::lol::wave::wave:

Link to comment
Share on other sites

Možno, čo sa týka veku, teda doby od uplynutia pôrodu, máš Ty 14. To 5 si myslel ako urážku, pokiaľ si to dávam dohromady. A presne o tom hovoríme. Ak tu má byť niekto zabanovaný, si to Ty. A myslím, že minimálne všetci racionálne rozmýšľajúci ľudia tu na fóre so mnou súhlasia.

 

REVOLUTiON: Nie, nepozná. Len sa snaží až do poslednej chvíle niekoho urážať a naštvať. To je ako moji spolužiaci - v kuse provokujú, len preto, že som v triede najmladší, aj keď z toho nič nemajú. No, demencia je zákerná choroba. :-X

Link to comment
Share on other sites

Súhlasím. Ja osobne si myslím, že aj keď je človek dieťa, nemusí to znamenať, že sa tak aj správa. Ale bohužiaľ to tak u niektorých je (CjKing a pod.). A ako som už písal, naozaj nechápem, prečo nemá ani len varovanie (aj keď by si zaslúžil rovno ban).

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

CJking ty bys mel dostat ban... do kazdyho se tu navazis... kazdyho pomlouvas.. a skoro s nicim neporadis.. jen na tebe nekdo neco rekne a hned vybuchnes.. vypadas tak na 12 let.. ale nebudu to dal rozuzlovat.. liskji ma tky nejaky chyby ale je to nic proti tomu co delas ty...

Podle me to je jen dobra vule moderatoru a admina ze ti nedali ban nebo varovani....

Link to comment
Share on other sites

hlasujte podle sebe at mi daj ban nebo ne ale ja stojim za svim ze CjKing je nevichovani a neumi se chovat k lidem. Vym nejsem nakej dokonalej taky me chytne rapl ale urcite neprijdu a hnet urazim ze je lama ze nic neumi atd je to navas hlasujte podle sebe pockam co stoho bude ;)

Link to comment
Share on other sites

Možno, čo sa týka veku, teda doby od uplynutia pôrodu, máš Ty 14. To 5 si myslel ako urážku, pokiaľ si to dávam dohromady. A presne o tom hovoríme. Ak tu má byť niekto zabanovaný, si to Ty. A myslím, že minimálne všetci racionálne rozmýšľajúci ľudia tu na fóre so mnou súhlasia.

 

REVOLUTiON: Nie, nepozná. Len sa snaží až do poslednej chvíle niekoho urážať a naštvať. To je ako moji spolužiaci - v kuse provokujú, len preto, že som v triede najmladší, aj keď z toho nič nemajú. No, demencia je zákerná choroba. :-X

 

a ta demencia da sa to liecit ?? ci by sme mu neco neodporucili

Link to comment
Share on other sites

Hlasoval som podľa seba "nechať ho". Presnejšie som si tú odpoveď predstavil ako "nechať ho a zabanovať radšej Teba, CjKing". A neviem pochopiť, ako to, že štyria hlasovali za "ban navždy". To sú tu okrem CjKinga ešte traja ďalší, ktorí to celkom nepochopili, resp. by tiež potrebovali liečbu?

 

REVOLUTiON: Asi áno, http://www.google.sk/search?hl=sk&rlz=1B3GGGL_skSK304SK304&ei=WZgZStS7LsWwsAanmIWRAg&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=lie%C4%8Dba+demencie&spell=1 :d

Link to comment
Share on other sites

Hlasoval som podľa seba "nechať ho". Presnejšie som si tú odpoveď predstavil ako "nechať ho a zabanovať radšej Teba, CjKing". A neviem pochopiť, ako to, že štyria hlasovali za "ban navždy". To sú tu okrem CjKinga ešte traja ďalší, ktorí to celkom nepochopili, resp. by tiež potrebovali liečbu?

 

REVOLUTiON: Asi áno, http://www.google.sk/search?hl=sk&rlz=1B3GGGL_skSK304SK304&ei=WZgZStS7LsWwsAanmIWRAg&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=lie%C4%8Dba+demencie&spell=1 :d

:clap::clap::clap: NtCat no vidis :) ze to ide teraz CjKing bude do noci behat po google az kim neco nenajde :)

Link to comment
Share on other sites

Pre CjKing

Neco som ti tu nasiel :)

 

Raná fáza demencií sa dá liečiť cvičením

Miroslav Vajs, Pravda | 9. decembra 2008 16:50

Prvé príznaky neurologických ochorení ako je Alzheimerova choroba, sa nemusia liečiť výhradne liekmi. Vedci hovoria, že rovnaké výsledky je možné dosiahnuť aj pravidelnou účasťou na terapeutických programoch, ktoré sú kombináciou cvičení a odborného poradenstva.

aj obrazocek tu mas :d

P2927a772_demencia.jpg

atd ....

vsetko mas tu :

http://vat.pravda.sk/rana-faza-demencii ... clovek_p29" onclick="window.open(this.href);return false;

a poradne nastudovat !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...