Jump to content

spectator = total dmnce


Adamos

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest [*LoNg*]LiFe

mozno taky trotli ako je on, ale takych ako je on asi nenajdeme nikde 

 

Jak ze nie rodicia bohaty syn 10 rocny daj mu pc net a uz tu mas o dementa viac :roll:

Link to comment
Share on other sites

sak proc se zabyvat takovou lamou..dyt je to 10ti rocny decko...je to jen obacejnej kopirak a chova se jak idiot..proc ho resit takovyho nooba

 

 

ehm ja sem taky 12ti rocny decko :d ale rozhodně se nechovam jak nějakej dement...(když sem se sem regnul bylo mi 11)

machu ty si v poho...jak rika crasher ty mas rozum a umis se chovat..proste v poho clovek..ale gtaman he pouze retardovany noob

Link to comment
Share on other sites

jediny kto sa jebe do zivota si ty a jebes sa do nasho zivota svojou retardaciou chod na Liecenie lebo ty zdravy nie si a keby ze byvas v mojom meste tak uz lezis v nemocnici

Link to comment
Share on other sites

Guest spectator

takze jak mozem ybt bohac ked byvam na dedine v jedno pochdovom dome a este ja nemam 10 rokov ale 11 a je apwno sa ucit najelpsie co anjeksor

Link to comment
Share on other sites

Guest spectator
GTAMAN ma 10 rokov ale fakt som ho videl na pokeci 10 rocny chlapec a taky drzy az to boli:D

 

 

aspon ensom taka lama ako ty :d by som aj zverejnil na icq rozhovor :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ShErRy [HeAd_Sh0t]
GTAMAN ma 10 rokov ale fakt som ho videl na pokeci 10 rocny chlapec a taky drzy az to boli:D

 

 

aspon ensom taka lama ako ty :d by som aj zverejnil na icq rozhovor :lol:

ale fakt on neni taka lama ako je on pretoze spectator je ovela vedcia lama :lol::lol: michael ty si lama lam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ShErRy [HeAd_Sh0t]
spectator, cRaShEr aspon nekopiruje jak ty lamicko a cRaShEr je celkom v poho narozdiel od teba

no jj stebou suhlasim a cRaShEr aspon nema 10 nickou a nema ani jeden bann (mislim na tomto foru)xD ne ako ty Gtaman (bann) xD a este aj sam seba ohovaraš xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ShErRy [HeAd_Sh0t]

Prečo ?? :d aa ozaj uš ekd zme pri multi učtoch tak trochu to nieje k teme ale .. plss chitrak alebo daw alebo freewall ... mam ucet HeAd_ShOt pls ten zrušte dik dwovod raz som zabudol heslo ... a urobil som si tento tak pls zrušte ho dik :d a teraz naset k teme ... prečo ta podozrieval ? :)

Link to comment
Share on other sites

pise sa to multi ty das vzdy to i/y opacne :d ...........nie nemam pretoze nesom taky k***t :!: a ani nemam dovod mat mulit :!: a ani by sa mi nechcelo prehlasovat :!: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ShErRy [HeAd_Sh0t]

šak ok no budem sa snazit vimienat :d ale to su detaili ... alee sak hej nesi taki kkt ako gtaman / spectator (je to k teme xD) on ma 10 nickou a na 1 znich bann ze ho to ešte bavi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...