Jump to content

spectator = total dmnce


Adamos

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hlavně že stop ot viď crasher?!

 

Btw Daw3mu se taky nelibilo když sem použil obrazek z fora všechno z tohoto fora a dal si to do podpisu nwm proč se vám to nelíbí (teda teď nemyslim zrovna vas dva) :d

DOT

Link to comment
Share on other sites

stale OT...

 

Daw3mu se nelíbí nic ... řekne mi příklad žlutá stránka --> zelenej obrázek = blé... já udělam do modrýho fóra --> modrej obrázek(s obrázkaama z fóra) a on to s tím srovnává?

Chytrak na to řekl: "no i když je to součast fora no" to bych ještě pochopil ale já žádnej zelenej obrazek do modryho atd nedal :d

Link to comment
Share on other sites

jezis ale ved sa pozri na tie ejh dva userbary an to otrasne kockate pismo rozmazane fuj ved anto sa neda pozerat :sick: ja urobim nove a bude klud :d

Link to comment
Share on other sites

Napůl souhlasim s FreeWallem každej má svůj názor...

Ale ser* mě že když to řekne admin bo moderátor tak to hned musime smazat (víte koho myslim..).Ano jasně někomu se to může líbit někomu ne.Někomu se to líbí někomu ne a i tak to musim smazat?! Ser* na to do podpisu si obrazky už nehodim aby nebyli na mě hemzi :geek: dot

Link to comment
Share on other sites

neříkam to jako moderátor, kdybych tu moderátor nebyl tak říkam to samý ... je to akorát na vás jestli si to smažete nebo ne, já řekl pouze svůj názor :geek:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

citaj rubriky !!!!

http://www.pawno.cz/viewtopic.php?f=4&t=1910&st=0&sk=t&sd=a&hilit=gtaman&start=40

 

Tak proč ses teda ptal jak udělat bla bla bla a dal si odkaz na gtamanovi stranky? ... myslim, že to bylo ve smyslu:

"Potřebuju pomoct s tim a tim na tyhle adrese..."

 

Pokud nejsi sorry ale jen my to diky ty strance tak připadalo ... PS: mě je 12..ale taky kkt jako on teda nejsem

Link to comment
Share on other sites

Guest danikiller
Předmět: /kill /drag /tune

 

Adamos2222 píše:

ja nesom nejaky super pawner ale podla mna by /kill zvladol kazdy

 

 

spectator/gtaman

oki ako si mylsis ze ja som anti ok len chcem povedat ze s headom som kamarat a a mojom mas ban navzdy

 

 

 

hh toto mi napisal spectator cez PM, mimochodom na zly topic a mne je jedno ci mam na tvojom ban pretoze si mi u riti lamko, a vecsina ludi je aby si sa skludnil ak tu chces nadalej byt ako normalny clovek tak sa nespravaj jak male decko ktoremu ked niekto nieco povie tak sa urazi a zacne tu nadavat jak 10 rocny

 

Povedz co zle spravil ten spectator. A ak by si tu dal anketu, ze ci ban / upozornenie / nic, hlasoval by som za "nic". A to hl. preto, lebo si ju tu dal ty... 8-)

Link to comment
Share on other sites

Povedz co zle spravil ten spectator. A ak by si tu dal anketu, ze ci ban / upozornenie / nic, hlasoval by som za "nic". A to hl. preto, lebo si ju tu dal ty... 8-)

Nejseš náhodou gtaman ty? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...