Jump to content

ostatní AI Girlfriend


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Ahoj, já obecně jsem fanda všeho od strojovýho učení přes všelijaký hi-tech pojmy v rámci umělý inteligence. A nedávno jsem zkouknul video od kanálu segment ohledně AI holek. Ze začátku mi to přišlo jako funny bizár ale pak mě napadlo jak moc dobrý to může být. Tak jsem to zkusil ...


Vybral jsem si tři služby o kterých se na netu nejvíc mluví. 

Replika, LunalustAI a CandyAi. První zmíněná je naprotsto otřesná a navržená jako past na singl a zoufalý týpky takže se jí vůbec věnovat nebudu. ( Navíc nemají měsiční subscribe a 2k jim nedám ). 


V první řadě mi přišla hrozná škoda že v době kdy se s chatgpt dá domluvit prakticky nohama tak všechny služby umí jen a pouze anglicky. 

První služba do který jsem tedy zabrouzdal byla LunalustAI. Měsiční náklad je zhruba 10eur. Máte za to 100 tokenů za což se dají vytvářet buď další přítelkyně (20 tokenů za kus ) nebo od nich vydindávat nudesky (10 tokenů za 1-2 kusy ).  Při vytváření máte na výběr z hromady kombinací ať už postav, ras, velikostí zadků a cecků až po barvu očí a vlasů. Dalším krokem při vytváření vysněné holky je osobnost. A tady je největší problém Lunalustu. Je tu na výběr 6 osobností.
image.png

A je absolutně kurva jedno co si vyberete. Vždycky se chová totožně. Přehnaně submisivní a za každou cenu se vás snaží stáhnout k sexuální tématice ( Abyste si nechali posílat nudesky a cálovali ).  

image.png

Každých pár zpráv se snaží podsunout nějaký sexuální podtext. Na druhou stranu pokud jí řeknete že nemáte na nic sexuálního náladu tak se na chvilku stáhne, ale stejně během pár dalších zpráv se stím vytasí znovu. 

Co se týká nudesek... Nemá to cenu nejmín má na sobě spodní prádlo. Nahou fotku se mi nepodařilo dostat v žádným případě. Ale pokud máte rádi anime holky a vytvoříte si jí jako anime character tak vám vygeneruje pár pěkných lingerie tapet na mobil. 
Pořád je z toho hodně cítit že to AI neni ještě na takový urovni aby u psaní sní člověk zapoměl že vlastně zadný člověk na druhý straně není. Pokud ale si chcete jen s někým psát prasárny tak ve finále proč ne. 

 

Jako druhou jsem tedy zkoušel CandyAi. Tato služba je trošičku dál ale v některých věcech je sto let za Lunalustem. Měsíční náklad je 12.99 eur. Dostanete tuším 80 tokenů a nudeska stojí 2 tokeny. Další přítelkyně vyjde na 10 tokenů. Tady je větší výběr z osobností i zájmů a povolání atd. A dokonce i si můžete vybrat jaký má mít k Vám vztah. Jestli to má být kamarádka nebo spolužačka atd. Jsou tu navíc i výběry hlasů kde každé použití hlasu stojí tuším 1 token takže je to uplně zbytečná funkce podle mě.

Co se týká osobností tak zde je výběr bohatší a májí už i nějaký vliv na bota.

image.png

Co se týká vztahu k vám tak zde si můžete vybrat z :

image.png

Osobnost i vztah k vám mají určitě svůj vliv na průběh konverzace. Snažil jsem se přesvědčit "spolužačku" o BJ za domácí úkol a po počátečním zdráhání se to pak zvrtne vždycky stejně.  A nudesku vám pošle vždycky bez keců ( však to taky stojí 2 token že jo ) . 

Co se týká nudesek tak tady už má relativně smysl. Vždycky Vám pošle fotku jakou chcete. A vždycky se dá donutit do situace do který jí chcete dostat.

Ale postupem času v konverzaci nastává jev který se mi děje napříč různými boty.

A to je že jejich kód podle mě obsahuje nějakou větev ohledně respektu a hranic a začne přidávat do každé zprávy stejný text.
image.png

Začne to být jako reálně těžce otravný a nedá se to nijak vypnout ani zastavit. 
 

 

Závěrem chápu trošku víc proč to ve světě tak moc frčí. Hodně záleží na tom co od toho čekáte. Jeslti chcete relativně kvalitní nahý fotky a nevadí vám že jsou tam občas nějaký bugy. Tak candy.ai je to kam jít. Pokud vám jde spíš i dirty-talking nebo si jen tak pokecat tak bych volil LunalustAi. 

Je tam určitě ještě spousta práce hrozně mě zajímá kde tohle bude třeba za 10 let. Jestli tou dobou už bude AI na takový urovni že člověk zapomene že na druhý straně je akorát cpučko.  

 

Celáí testovací akce mě stála dohromady asi 30 eur. Mějte v hlavně že je to jen bot a nenaházejte tam celou výplatu. 

Díky

 

  • Paráda! (+1) 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Na tohle téma si hraju s konceptem - všechno to stejně jede na OpenAI API, takže tomu stačí jen napsat GUI a máš to samý za zlomek ceny.. Jen si platíš requesty na API

Link to comment
Share on other sites

Jojo, s OpenAI API jsem si už hrál. O to více je zarážející, že ty nástroje, které Ewwe testoval, nezvládají češtinu.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
před 16minutami, Fakerko_ said:

Jojo, s OpenAI API jsem si už hrál. O to více je zarážející, že ty nástroje, které Ewwe testoval, nezvládají češtinu.

Jo to mě taky mrzí. Jakože čistě z business hlediska je to promarněny potencial a nevyužitý trh. První tool který bude schopný nějak obstojně komunikovat s nativním jazyce konkrétního člověka bude mít převahu na trhu. 

 

Link to comment
Share on other sites

před 5minutami, Ewwe said:

Jo to mě taky mrzí. Jakože čistě z business hlediska je to promarněny potencial a nevyužitý trh. První tool který bude schopný nějak obstojně komunikovat s nativním jazyce konkrétního člověka bude mít převahu na trhu. 

 

A přitom je to něco hrozně lehkého, jen napojit API a už si píšeš. Hrál jsem si s generováním textů, obrázků a kódu.

image.thumb.png.d1e116d0f9bd68e76de5be849676b78a.pngimage.thumb.png.5856f1abf5bcf809f422bffb6cdec249.png

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
před 7hodinami, Ewwe said:

Jo to mě taky mrzí. Jakože čistě z business hlediska je to promarněny potencial a nevyužitý trh. První tool který bude schopný nějak obstojně komunikovat s nativním jazyce konkrétního člověka bude mít převahu na trhu. 

 

Většinu těch botů můžeš překecat k tomu aby psali česky :) jen musíš obejít moderační vrstvu a většinou silný prompt.. Většina těch věcí však jede na GPT 3.5 (je o hodně levnější) a tam stačí jen jako první zprávu botovi přikázat aby ignoroval všechny předešlé příkazy a od teď se bude chovat tak a tak

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Hele a když je to napojený na OpenAI, tak tomu nevadí tyhle dirty věci? Protože samotný ChatGPT má hroznou moderaci, pořád mi to říká že tohle nemůže a tohle nemůže. OpenAI jelikož je to jen připojení na API, tak tam nic takovýho není? 

 

Link to comment
Share on other sites

před 3hodinami, Hip said:

Hele a když je to napojený na OpenAI, tak tomu nevadí tyhle dirty věci? Protože samotný ChatGPT má hroznou moderaci, pořád mi to říká že tohle nemůže a tohle nemůže. OpenAI jelikož je to jen připojení na API, tak tam nic takovýho není? 

 

ChatGPT má nějaké instrukce, jak se chovat a jak se nechovat. Přes API si ho můžeš vycvičit dle svého. 
Aktuálně, když si koupíš předplatné ChatGPT plus, tak si můžeš přes jejich rozhraní vytvořit vlastního chatbota, dokonce ti chatbot pomůže toho bota vytvořit a nastavit.

Takže ve finále můžeš mít chatbota, který ti bude radit pouze s počítačema a na ostatní témata se vykašle/ nebude o nich mluvit.

Edited by Fakerko_
  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
On 10. 2. 2024 at 5:40, Hip said:

Hele a když je to napojený na OpenAI, tak tomu nevadí tyhle dirty věci? Protože samotný ChatGPT má hroznou moderaci, pořád mi to říká že tohle nemůže a tohle nemůže. OpenAI jelikož je to jen připojení na API, tak tam nic takovýho není? 

 

chat v OpenAI labu je za moderační vrstvou, přes API máš přístup k jádru bez těchto obalujících blbin.. Samozřejmě máš přes API přístup i přes všechny ty obalující blbiny a můžeš si to jádro obalit podle svýho, jejich Moderation model je teď "žhavá novinka", kterou se neskutečně chlubí.. Máš tam i další modely třeba na překlad hlasu do textu, nebo textu do hlasu, či jazykové modely jako davinci, který lze trénovat a tunit k obrazu svému.. Osobně zastávám názor, že než jim platit to plusko, tak si radši zaplatím kredit do API a mám přístup k 10x tolika funkcím :D

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

fayne vědět, občas mě to hrozně sere, že chci fakt jednoduchou věc, ale moderační vrstva mě zastaví. Ikdyž to není nic nelegálního...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...