Jump to content

ostatní Grand Theft Auto 6


Invouk

Recommended Posts

Zdravím pánove, 

Ako už ste veľa z Vás mohli postrehnúť tak vyšiel Trailer na GTA VI, pravdepodobne ide o 1. trailer a môžeme čakať ešte ďalšie. Aspoň teda tak to vyznie z mojej dedukcie, keď už dali názov videa.

Kto ho nevidel, prikladám link:

Ako som už videl veľa leakov, čo sa týka gameplayu alebo máp. Kto vie čo je pravda, a čo vytvorili len tak aby mali sledovanosť daný používatelia.
Jedine čo mu ja celkom verím je mapa, čo sa týka rozpoloženia to celkom aj sedí do teaseru z videa. 

gq1pC6c.png
Ak máte nejaké lepšie postrehy ohľadom GTA VI, čo sa týka máp, gameplayu alebo ak ste uvideli niečo v traileri alebo niekde inde čo mnohí z nás mohli minúť. Uvítal by som aby ste to sem napísali a podelili sa o to s nami.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

V roku 2025 má  GTA VI byt iba pre platformy PS5 a XBOX ONE ale toto iste bolo aj pri GTA V takže na PC môžme hru očakávať v roku 2026 :D 

Podlá videa je vidieť že hra bude zameraná akoby na soc. siete proste ako z reálneho života :D Popridavam pár videi čo som videl

GamePlay čo som napišel na TT: 

GamePlay z FB a Zábery z lake su akoby zo soc. sieti inšpirované

https://fb.watch/oMvgVlp0yh/

 

httos://www.facebook.com/getFANDOM/videos/1012093980096232

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Mě osobně by zajímalo jestli dojde k propojení GTA 5 Online a 6 Online . Měl jsem za to že tím jak rozdělili ( hlavně na konzolích ) GTA 5 na GTA 5 a GTA Online tak že je to jasný ale ted si moc jistej nejsem. Bylo by ale epicky moct si doletět z SA do VC bez cutscen atp. Ale to je asi tak maximálně mokrej sen...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

ty scénky jak tam ženská jede na autě, zahradu zalejvá nahatej chlap nebo aligátor leze po obchodě, tak to jsou reálný situace, který byly na internetu. Prakticky všechno co tam je, tak se ve skutečnosti někde stalo. 

 

Anyway 

před 17hodinami, Ewwe said:

Bylo by ale epicky moct si doletět z SA do VC bez cutscen atp

kde se dá doletět s cut scenama? Jediný co, tak jsem viděl GTA SA, kde se přidaly další města jako mapa, ale toť vše. A tam se dalo lítat a jezdit autem bez cut scen, video by @TheJizzy

 

 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Prečo by preboha prepojovali niečo  staré s niečím novým, to by som úprimne ani moc nejako nechcel. A ani si neviem predstaviť ako by to malo fungovať.

Čo sa týka onlinu, dúfam v to, že keď sa CFX (FiveM tvorcovia) spojili alebo naviazali spoluprácu s Rockstar Games tak vznikne niečo ako "dedicated server" v GTA VI, to by mohlo byť niečo úžasné. A dokonca by to bolo niečo aj oficiálne. S tým, že bude pravdepodobne aj GTA VI:Online ako je na 5. Pretože na tom zarábajú neskutočné prachy cez Shark Karty.

Čo sa týka PC verzie, dúfam, že to nebude prvý rok exkluzivita na Xbox/PS5 ale žiaľ asi to tak bude. A keby bolo, neponúka náhodou Windows (Xbox) možnosť hrať Xbox hry na Počitači (windowsoch)? Lebo niektoré hry je možnosť takto hrať. Ak by to tak fungovalo. Radšej si kúpim verziu pre Xbox ako nové PS/Xbox aby som tam hral iba jednu hru.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...