Jump to content

jenkings

Recommended Posts

První použitelná verze výtahů a pohyblivých plošin. Zatím je ještě potřeba dořešit některé kolize s pohyblivými objekty

Funkční je také výtah který ze ovládat (v levé části)

 

P

Link to comment
Share on other sites

- Přidáni létající NPC a padající projektily

- Upraveno ovládání na androidu pro plynulejší pohyb

- Otevřeno interní testování pro Android. Zájemci se mohou přidat na discordu: https://discord.com/invite/kjGSezGEwy

 

 

Link to comment
Share on other sites

Trochu jsem přeházel rozložení tlačítek, takže teď se v levelech lépe naskakuje za běhu na žebříky, případně se u pohybu lépe mačkají akční tlačítka (A + B ) a tlačítka na interakci s inventářem a ovladačí jsou umístěny nad horizontálními šipkami, jelikož je není potřeba používat při pohybu

 

 

Screenshot_2023-11-14-12-22-00-36_84fd0080c90faa24d1d49c74e119b201.jpg
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Stále by se mi hodila jakákoliv zpětná vazba. Na google play je aktuálně vydaná verze která má vychytanou spoustu nahlášených bugů, co se týká ovládání, kolizí a různých glitchů s interaktivními předměty.
Aktuálně se chystím řešit animace, spritesheety a textury

Link to comment
Share on other sites

Hral som dva levely, no v prvom rade to ovládanie nieje nejako moc intuitivne.

Niekedy sa trigger eventy napr na rebrík, lezenie, skákanie nevyvolajú a musim až na niektorý pokus.

Prve 2 levely mi prídu absurdné aby som mal všetky postavy keď ani neviem ktorá čo robí. K tomu by to chcel nejaký tutorial.

Tie dva levely som prešiel iba s tym fialovým monštrum. Akurát ostatné boli na príťaž. 

Skúšal som aj letieť s jedným monštrom v prvom levely a tam som sa zasekol o tie "dva" bloky. 

Ďalej, čo som postrehol sú medzeri medzi sprite texturami. Celkom dosť to bije do očí. 

Taktiež mám posunutý celý obraz, a nevidím celý dialóg. Keď som bol u npc na pravej strane. 

 

Taktiež sa mi zdá ako strieľa kanon, chcelo by to zásah napr aj do hlavy, pretože som tam mohol stáť a nič sa mi nestalo. 

Taktiež ti prikladám obrázky, ak by ti to pomohlo.

Mobil mám Xiaomi MI 11.

Screenshot_2024-05-21-12-05-47-003_cz.jenkings.lostmonsters.jpg

Screenshot_2024-05-21-12-02-05-727_cz.jenkings.lostmonsters.jpg

Screenshot_2024-05-21-12-00-45-669_cz.jenkings.lostmonsters.jpg

Link to comment
Share on other sites

Díky za feedback :)

s těmi mezerami mezi sprity jsem si toho taky všiml, testuju to na 6 různých telefonech a dělá mi to jen na jednom, ale pořád jsem nepřišel na to, jak je to možné. Každopádně cenná informace je, že se to děje i na dalších zařízeních.

S těmi dialogy se trochu peru. Různé DPI se chovají strašně odlišně, a to co je někde malé hezky čitelné, je jinde rozpatlané a nerozeznatelné. U tebe každopádně vypadá velikost i čitelnost OK, jen je to špatně napozicované. Rozhodně se na to znovu zaměřím.

Ty levely na začátku sou úmyslně lehké, aby sis vyzkoušel všechno na těch postavách. Na začátku ti ten "guide" říká, že musejí všechy tři postavy dojít do cíle. To jsem považoval za dostatečné, ale zjevně tedy není.

Co se týká ovládání - co přesně je neintuitivní ? Rozložení tlačítek ? 
ad. triggery - máš pocit že se netriggeruje stisk tlačítka, nebo že je rozbitá herní logika na to navázaná ? Podle screenu každopádně koukám, že to visení bokem žebříku je dost úlet. Tam se postava snapnula jak ? Dolezl jsi takhle bokem už odspodu ? :O


ad. kanón  - tady se trochu nechytám. Jde o to, že tě projektil ani nehitnul, nebo že ti nedal damage ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...