Jump to content

pomoc CPU Error


Mivčo

Recommended Posts

Zdravím, mám jeden PC kde mi vypadol HDD tak som kúpil nový HDD a doma som našiel aj lepšiu základnú dosku a aj grafickú kartu ako bola pôvodná tam. Ale mal som zlý zdroj tak som kúpil nový zdroj... Po zapojení všetkého som zapol PC a začali mi ukazovať toto: CPU FAIL... Čo mám podľa vás v BIOSe nastaviť?? 

IMG_20230418_215143.thumb.jpg.620108a4c94613ae90dec11b20e581af.jpgIMG_20230418_215252.thumb.jpg.5a81e0e28d10f28607c3cc3d7e5d24d7.jpg

Link to comment
Share on other sites

CPU Fan Error je problém s chladičom.

Podľa 2. fotky to vyzerá tak, že máš 2 chladiče a nedokáže to zistiť rýchlosť jedného z nich. Je možné, že je iba nesprávne zapojený?

Link to comment
Share on other sites

před 15hodinami, DuFF said:

CPU Fan Error je problém s chladičom.

Podľa 2. fotky to vyzerá tak, že máš 2 chladiče a nedokáže to zistiť rýchlosť jedného z nich. Je možné, že je iba nesprávne zapojený?

kúpil som nový chladič a zapojil som ho do Chassis Fan 2 Speed ... ("Chassis Fan 1 Speed mám prazdny.") a robilo to znova tak som našiel na YB že treba namiesto N/A dať IGNORE pri pozicii CPU FAN SPEED a už to nerobí.

Ale stala da mi dalšia vec,,, ked inšialujem win a 3/4 mi inštalacia resetne PC tak mi dá znova inštaláciu odznova... čo treba spraviť?

Edited by Mivčo
Link to comment
Share on other sites

Neee pri inštalacii mi win dával normálne že sa reštarte za 10 sek. Tak som dal reštart preskočiť a reštartoval sa... 🤔🤷 A stále dookola

Link to comment
Share on other sites

Instalacka ti restartuje Windows na finalne upravy, a ty namiesto nabootovania disku znovu bootujes USB klucik s instalackou :D Vysun ho nachvilu :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...