Jump to content
  • 0

pomoc Ako spraviť firemný systém ? +RAFKY


BioMeta

Dotaz

Prosím vás mohli by ste mi povedať čo mám zle ? Hľadam som tam chyby ale asi som slepý

 

Ahoooj :D, potreboval by som pomôcť. Mohol by mi tu niekto dať príklad na firemný job ? napríklad aký je na superparbe? Alebo pomôcť my s ním ? Som ochotný zaplatiť, čím viac pomoci tým viac $$$, ale oceňujem ľudí ktorý pomôžu aj za menšie odmeny.

Napr. ku jobom chcem tie firmy, stáli by 500K (to si nastavím)  a zvýši to výplatu jobu napr. u pizza jobu, ked skončí hráč misiu (OnPlayerEnterCheckpoint)

Dalej by som poprosil že či niekto nevie o niakom scripte na nete s rafkamy (ťažba ropy).

A ešte sa chcem opýtať že či by mi niekto pomohol s vecou : Ako spravím aby u jobov bol bodovací system ? že ked dokončí misiu dostane napr. ajprv 10K potom 15K atd. Ano prečital som si tutorial od HL.ADMINA v niečom mi to pomohlo ale stále musím dojsť na to ako to zaradiť napr. do dialogu, napr ako ukážem daný float v dialogu ? :) Dikes ! Do 10€ som ochotný zaplatiť ak by niekto až tak nutne potreboval, ale len za riadnu pomoc ! Ak mám zaplatiť tak to nebudú len joby ale bude toho viacej, oveľa :d ale. Diky  zase nič prehnané. :) 

  • Si děláš prdel? :D 1
  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
před 1 hodinou, BioMeta said:

Pridal som si ťa, a chceš za to aj €€€ ? Lebo bol by som rád ak nie :d

 

před 22 hodinami, BioMeta said:

Som ochotný zaplatiť, čím viac pomoci tým viac $$$, ale oceňujem ľudí ktorý pomôžu aj za menšie odmeny.

aha tak jsem čekal že alepon něco málo bys dal.. ale ok

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 17 hodinami, BioMeta said:

Určite do 10€ ak to neni málo pre teba.

Zdravím,

Kopírovat cizí servery Ti přijde normální jen proto, že tam máš ban a na tom Tvém nikdo nechce hrát? Zamysli se.

K topicu, vytvoř si proměnnou, kde si budeš za každou misi přičítat 1 a nastav si odměny podle toho, jak vysoké číslo je. Můžeš to třeba násobit stylem:

5000*nazevpromenne

nebo přes switch.

switch(nazevpromenne[playerid]) {
default: odmena = 2500;
case 1: odmena = 5000;
case 2 ... 5: odmena = 10000;
case 6 ... 100: odmena = 50000;
other: odmena = 5000000000000; }

A vážně se zkus zamyslet, zda chceš úspěch pomocí nápadů někoho jiného. :)

Zatím.

  • Smutný 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...