Jump to content
  • 0

pomoc On-OFF server


Mivčo

Dotaz

Popis problému:

Zdravím.... vytvoril som si server na Fakahede a ked som tam pridal RZE 7.4 tak server beží normálne a tak ale ked pridám môj mod iba začatí tak ked prídem na server spawnem sa a resetne.. každý čo by sa pripojil tak iba vypne a resetne.... davam kod ajk by ste našli chybu..... :/
Cez Server čo mám v pc tak ide pohode

Edited by Jozef Tiso
Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

skús tam dať grandlarc ak to bude isté robiť choď sa stažovať na podporu ako ja... toto isté mi robilo u ních s VPS ( SA-MP Servermi)

Toto mi robí na crew a fakaheda ale na windows server mi to pohode ide :/ 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Toto mi robí na crew a fakaheda ale na windows server mi to pohode ide :/ 

Fakaheda má Ubuntu pre SA-MP Servery, čo mi povedala podpora,  to isté išlo aj mne 

na Windowse mi to šlo pohode..

aj na ostatných Linuxových distribúciach len Ubuntu má problémy neviem prečo.. skúšal som aj staršie verzie samp serverov ale tým to není, jedíne čo pomohlo je proste iný OS

 

ATomas to som skúšal ono hráča pripojí hrá tam a po čase ho odpojí  na officialnom samp fóre som písal tiež no debaty a debaty o ničom, až nakoniec sme dospeli, že to je fakt tým OS Ubuntu serverovým

aj s GrandLarc alebo čistým "módom" 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Fakaheda má Ubuntu pre SA-MP Servery, čo mi povedala podpora,  to isté išlo aj mne 

na Windowse mi to šlo pohode..

aj na ostatných Linuxových distribúciach len Ubuntu má problémy neviem prečo.. skúšal som aj staršie verzie samp serverov ale tým to není, jedíne čo pomohlo je proste iný OS

 

ATomas to som skúšal ono hráča pripojí hrá tam a po čase ho odpojí  na officialnom samp fóre som písal tiež no debaty a debaty o ničom, až nakoniec sme dospeli, že to je fakt tým OS Ubuntu serverovým

aj s GrandLarc alebo čistým "módom" 

Ale prečo to robí aj na crew toto isté tak potom kde má človek robiť si server ked im to nefunguje....

Tak potom čo si má človek založiť vlastný VPS server???? ale hlavna vec že RZE išlo bez problemov

Edited by Jozef Tiso
Link to comment
Share on other sites

  • 0
ATomas to som skúšal ono hráča pripojí hrá tam a po čase ho odpojí 

Takto to nevypina (nepada) server. Ale jen odpojuje hrace ze serveru? Ten nadpis me zmatl tam je psano server totiz :d Tak je to jednoznacne chyba na strane hostingu a v nastaveni jejich firewallu (iptables ?)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
ATomas to som skúšal ono hráča pripojí hrá tam a po čase ho odpojí 

Takto to nevypina (nepada) server. Ale jen odpojuje hrace ze serveru? Ten nadpis me zmatl tam je psano server totiz icon_e_biggrin.gif Tak je to jednoznacne chyba na strane hostingu a v nastaveni jejich firewallu (iptables ?)

 

už som prešiel na ultra-hosting kde su aj tie ruské servery icon_e_biggrin.gif ale neukazuje mi toto: 

post-10219-0-27901600-1509981761_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...