Jump to content
  • 0

pomoc Filescripty?


Dominio00

Dotaz

Popis problému:

Zdravím komunito:')

Je zde strašně hodně filescriptů, a proto mám dotaz jaké by jste mi rozhodně doporučili:)

Na mém RZE serveru se nachází: TipSystém,CarMenu,Ochrana,VIP,tunel,duely,warp systém.

 

Sháním : House Systém ( V CZ/SK FUNKČNÍ PRO RZE 8 )

Sháním : Banka Systém ( V CZ/SK PO NAPSÁNÍ /BANKA )

Sháním : Válku Gangů ( V CZ/SK aby se na serveru mohli dělat skupinky lidi a proti sobě válčit )

 

Chtěl bych se zeptat jaké FileScripty by jste mi doporučili a popřípadě v PM zaslali nějaké odkazy na věci ktere sháním. klidně i zaplatím.

a váš názor, klidně mi tu můžete vypsat nějaké dobré filescripty co mohu dát na svůj server icon_e_smile.gif

 

Děkuji. Dominio.

 

Chyby/varování kompilátoru a při běhu:

--

 

Kód:

 

--

 

 

 

Dodatečné poznámky:

--

Link to comment
Share on other sites

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Filé si môžeš dať na večeru...

 

Zložka sa volá "filterscripts", tak prečo FILE?

 

A druhá vec, táto komunita je jednosmerne zameraná na anti RZE, takže si nemyslím že ti niekto bude radiť s týmto módom :d

Odporúčam si ich pozrieť sám a prečítať si čo ponúkajú...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Navíc pochybuju ze složitější FS jako baráky atd ti nebudou bugovat s modem :-) a taková banka ti bude nejspíš k ničemu... Tohle jsou věci které by jsi měl mít přímo v módu takže doporučuji udělat si vlastní :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nechtěl jsem právě v žádném případě hanit RZE jako většina, protože si nemyslím že by to byl špatny mód jen je znehodnoceny svou dostupnosti.. Jen vím ze tenhle mód nemá moc v lásce přídavné scripty.. Jako filter script si můžeš udělat třeba admin ostrov a takové kravinky.. Jsou to vlastně doplňky ale domy,banka atd to patří přímo do módu ať už je to RZE nebo něco jiného.. Aby to správné fungovalo je potřeba to propojit s modem.. Viz co řekl Vend :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

 

Na mém RZE serveru se nachází: TipSystém,CarMenu,Ochrana,VIP,tunel,duely,warp systém.

Dej si to vše do jednoho FS, takhle ti za chvíli nějaké fs nebudou fungovat, protože jich tam máš moc. Pokud chceš editovat gamemode, doporučuji jedním Filterscriptem, kde budeš mít vše (Tipsystém, carmenu,warpy atd.) Jinak Banka systém jde udělat, ale musíš vědět  tu podmínku, aby ti to (jak říkal už vEnd) ty peníze neresetovalo. Můžeš ji dohledat v různých deamxnutých rze nebo na internetu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Lidi, slušně vás požádal, očividně to není dítě s mentalitou odpovídající 10 rokům, fakt je nutné ho tak roustit? Já vím, že je tu nepsaně zavedená politika "udělej si to sám", ale všichni helpeři už by mohli dobře vědět, že to nikdy nefungovalo a že se to jen tak nezmění. Navíc takový systém nemovitostí není občas schopen udělat ani pawner, který už není začátečníkem, do toho nepočítám fakt, že mu běží server a potřebuje to tak rychle, jak jen to jde. Nechce to ani zadarmo, mimochodem.

 

Pro autora: Bohužel tě ale budu muset zklamat, v češtině toho moc nenajdeš. K dohledání ještě možná je pár scriptů od QWERa (hledej na Googlu - QWER house system pastebin), na banku je dobrý návod zde. Je tam vše, co potřebuješ, je to dobře vysvětleno, do 15 minut to máš.

 

Každopádně Kjuba má v jednom pravdu, RZE nebude kompatibilní s některými scripty, tento bankovní systém nevyjímaje. RZE má peníze ošetřeny a tvé přidávání peněz bude resetováno. Můžeš si zavést vlastní měnu, třeba v podobě bodů, to je jediné řešení, co mě napadá.

Nesouhlasím banka se dá udělat i takto a může být propojená s rze..

CallRemoteFunction("givemoney", "i", 1000);
Edited by Steam wallet
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nesouhlasím banka se dá udělat i takto a může být propojená s rze..

CallRemoteFunction("givemoney", "i", 1000);

 

CallRemoteFunction("GiveMoney", "ii", playerid, int);
Link to comment
Share on other sites

  • 0

JEDNODUŠE SI ZAPLATÍM PAWNERA KDO MI UDĚLA NĚJAKY HODNĚ NAVŠTĚVOVANÝ MOD S HOUSE SYSTÉMEM PODOBNÉMU RZE icon_e_smile.gif

PLATBA NA UČET

House system ti klidně udělám, ale mód fakt ne... :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Stačilo by kdyby jsi třeba dal nějaky hratelny mod co je free nějak upravil a nějake filescripty co by nelagovali nějak moc, ale přal bych si house system nějake car menu a VIP :) zbytek necham na vas :) a platim jen na učet :) připominam

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Stačilo by kdyby jsi třeba dal nějaky hratelny mod co je free nějak upravil a nějake filescripty co by nelagovali nějak moc, ale přal bych si house system nějake car menu a VIP icon_e_smile.gif zbytek necham na vas icon_e_smile.gif a platim jen na učet icon_e_smile.gif připominam

Jak už ti psal vEnd... upravit free mód by dalo více práce než udělat samotnej house system nebo mód celej...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Stačilo by kdyby jsi třeba dal nějaky hratelny mod co je free nějak upravil a nějake filescripty co by nelagovali nějak moc, ale přal bych si house system nějake car menu a VIP icon_e_smile.gif zbytek necham na vas icon_e_smile.gif a platim jen na učet icon_e_smile.gif připominam

Napiš zde, jaký máš budget který můžeš uvolnit pro mód a myslím si, že se určitě někdo najde. Je zde plno šikovných lidí, jen je tady každý nevrdlí protože jsou zde z 80% nabídky typu, cituji, "Hledám pawnera na mod, odměnou Admin lvl 5 + RCON s VIP do konce světa".

Link to comment
Share on other sites

  • 0

JEDNODUŠE SI ZAPLATÍM PAWNERA KDO MI UDĚLA NĚJAKY HODNĚ NAVŠTĚVOVANÝ MOD S HOUSE SYSTÉMEM PODOBNÉMU RZE icon_e_smile.gif

PLATBA NA UČET

 

Rozpocet? Dajme tomu, ze by mod trval vytvorit 100-200 hodin, kolko mi das na hodinu?

 

 

EDIT: gramatyka

Edited by サトシ
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Představoval bych si nějaky FreeRoam mod :) s nějakym house systemem,VIP prehlednym,CarMenu, nejaka banka at je k dispozici na napsani /bank nebo /banka nějake mise kde si hrači budou moct pracovat za penize a ty si treba muzou predelat na body a za body aktivovat VIP nebo neco v tom smyslu :) ale hlavne aby to nebylo zabugovane a hlavně nějaka super ochrana proti rcon utokum,reklamam, a sobeitu celkově :) na ceně se dohodneme po domluvě v osobním chatu :)

Steam : kapor771

Skype : Dominio.Mikl

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

počítej, že programátor bere od 300 Kč na hodinu, nebo 10 euro na hodinu. Ok, poměry pawn se dostaneš třeba na 200 na hodinu/ 7 euro na hodinu. Méně fakt ne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...