Jump to content
  • 0

pomoc pomoct opravit gamemode


JanH

Dotaz

ahoj potřeboval bych někoho co by mi zprovoznil gamemode ESF [Extrem stunt] sám to nezvládnu pokoušel jsem se o to a ted prosím abyste se ozvali na muj skype: jados122 tam bude i více informací  :v:  :hallo:

Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Globální moderátor

Tak na správu sa-mp serveru nejsou moc potřeba znalosti pawna. Spíš ať počítá s tím, že hráči raději hrají na originálnějších a novějších módech

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak na správu sa-mp serveru nejsou moc potřeba znalosti pawna. Spíš ať počítá s tím, že hráči raději hrají na originálnějších a novějších módech

Na správu jako takovou ne, ale jak vím tak jsi v pawn musíš vytáhnout i složky atp.. Takže asi na to Pawn potřebuje a ta hodina času mi abych mu to dělal nestojí za server kde bude 0 hráču, maximálně nějaký staff team

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na správu jako takovou ne, ale jak vím tak jsi v pawn musíš vytáhnout i složky atp.. Takže asi na to Pawn potřebuje a ta hodina času mi abych mu to dělal nestojí za server kde bude 0 hráču, maximálně nějaký staff team

Jaký složky? O čem to mluvíš? Stačí si případně udělat složky ve scriptfiles. Nevidim duvod se hrabat v pawnu u správy serveru.

 

btw. K tomu serveru kde bude 0 hráčů.. Nepřijde mi že tvoje servery mají více než 0 hráčů, tudíž nechápu proč se do něj snažíš strefit tímto argumentme.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jaký složky? O čem to mluvíš? Stačí si případně udělat složky ve scriptfiles. Nevidim duvod se hrabat v pawnu u správy serveru.

 

btw. K tomu serveru kde bude 0 hráčů.. Nepřijde mi že tvoje servery mají více než 0 hráčů, tudíž nechápu proč se do něj snažíš strefit tímto argumentme.

Zložky ? Tak skús spustiť zložku, bez toho aby si vedel kam sa ukladajú dáta o hráčovi ? :)

 

Tak mu pomôž ty a sprav si čas :) tu "hodinku" na rozchod servera, ak tu mudruješ o argumentoch...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Hlavní moderátor

Stop spamu

Už stačilo, pokud nemáte zájem mu pomoci, dál už nepište. Ačkoliv má na to, že by měl mít aspoň základy pawn, každý z nás jiný názor, téma vzniklo, aby našel někoho, kdo mu mód zprovozní. Pokud to nehodláte udělat, nepište.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...