Jump to content
  • 0

pomoc Zabanovani uživatele


Pavel Tuček

Dotaz

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Administrátor

Wallete to jde taky ofejkovat... 

 

Můžeš udělat dvě věci. Hodit ho do spešl virtualwordu a ignorovat. 

Nebo podívat se jaké ip používá. Kdby měl ip stejnou jen se mu měnil poslední nebo poslední a předposlední oktet ip adresy tak zabanovat rozsah.

druhá věc. Udělat si whitelist na server.

 

A třetí věc Prostě toho tupouna ignorovat.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To gpci není zrovna dobrý nápad, nevím jak se to dá obejít ale vím že když někdo dostane blok na tu gpci adresu tak to zablokuje i některé jiné hráče, já třeba používám jeden Include ze samp fóra geolocation, a přes něj se dá kontrolovat proxy, bud rovnou ban a nebo to napíše zprávu adminum, popřípadě do logu, jinak jak psal Ewwe whitelist je dobrá věc, ale to s tím jíným virtualw. to jsem nevěděl, zkusím a testnu :d

 

No jinak ještě range ban, to je ale pro DIP jak to Ewwe vysvětloval.

Edited by VolfikCZ
Link to comment
Share on other sites

  • 0

To gpci není zrovna dobrý nápad, nevím jak se to dá obejít ale vím že když někdo dostane blok na tu gpci adresu tak to zablokuje i některé jiné hráče, já třeba používám jeden Include ze samp fóra geolocation, a přes něj se dá kontrolovat proxy, bud rovnou ban a nebo to napíše zprávu adminum, popřípadě do logu, jinak jak psal Ewwe whitelist je dobrá věc, ale to s tím jíným virtualw. to jsem nevěděl :d

proto jsem napsal že je to velká kravina, ale zkusit se má vše.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tady, http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=296171

 

Jde tam vlastně o to že si to stáhneš a použiješ to ve svém scriptu, následně si stáhneš nejnovější databázi, geo_city.db a geo_country.db nějak tak se to jmenuje ? :d no a vložíš ty dva soubory do scriptfiles, resetneš server a funkce z includu ti pofrčí, jinak musíš mít opravdu nejnovější databáze, ty soubory autor to aktualizuje na githubu tam i najdeš ten include a je tam i example script.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

No tu gpci jsem skousil a jak říkate, bloklo to i jine uživatele.

Ano, furt si mění IP.

Měnit IP serveru nepřípada v úvahu.

Volfíku.. neposlal bys mi ten include?

A whitelist.. no nevím.

 

 

Vypiš nám 3-4 IP adresy

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Volfíku díky.

Hipe - 212.26.188.142 , 85.248.177.101 , víc jich nenajdu.

No neviem tohto sa nezbavíš. Má rovnako ako ja komplet zmena IP. Zabanuješ jednú IP vypne router a po opätovnom zapnutí má zas IP z inej oblasti Slovenska. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

Varianta, která by fungovala na 100%

 

Ty jako vzdálený hostitel vidíš UID PC (Něco jako název počítače) Pokud by existoval plugin, který by to dokázal zjistit a zabanoval, tak máš problém vyřešen. Ovšem nic takového neznám.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

Vím, že takhle se dají zabanovat lidé v jedné hře (Space Station 13), snad by to šlo i tady...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Môžeš využiť MySQL... SAMP rozhodne nemá toľko funkcií čo PHP, takže si spravíš registračku cez web kde si to už nejakým spôsobom ošetríš.

 

Naviac, možno bude dotyčný dosť hnilý (lenivý) na to aby si zakaždým registroval nový účet.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

:d Sorry ale pokud to není obzvlast uzasny server, tak fakt se mi registrovat na web nechce :d... a urcite nebudu jedinej s touto myslenkou. 

 

A na otazku "Co kdyz maji 2 lidi stejnej nazev," no holt se to nejak musi poresit s whitelistem

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

Takovej nápad. 

 

Jak tu někdo psal, aby jsi ho hodil do virtual worldu. Nabinduj si na nějakou klávesu příkaz, aby to hodilo posledního připojeného hráče do virtualworldu než jsi ty. Defacto ho nebanuješ a vyhodíš jedinou klávesou. Má to pak složitější. Musí se odpojit, připojit, restartovat router nebo jak to má. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

To je dobrej napad, ale nesazel bych na metodu bindovani.. muze se kdykoliv furt stat, ze se v tu danou vterinu pripoji dalsi, pripadne se on odpoji. 

 

Ale drzel bych se toho napadu, vylepsil bych ho spis, pokud nevyuzivas herni tabulku (TAB), tak pri stisknuti nebo vyber hrace ho tam posle

 

https://wiki.sa-mp.com/wiki/OnPlayerClickPlayer, neni to rychlejsi jak bind, ale rychle to furt je 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...