Jump to content

gamemode Roleplay Mode v2 Teasers


bigw3b.

Recommended Posts

Jde o to, že si vymyslíš jméno a uděláš mu charakter a tak tím, jak hraješ a jak se projevuješ, když tam hodíš někoho slavného, tak je to takové já nevím.. Prostě si lidi hned přestavej kdo to je a tak a serou ti na to, jak hraješ..

Link to comment
Share on other sites

Jde o to, že si vymyslíš jméno a uděláš mu charakter a tak tím, jak hraješ a jak se projevuješ, když tam hodíš někoho slavného, tak je to takové já nevím.. Prostě si lidi hned přestavej kdo to je a tak a serou ti na to, jak hraješ..

Jo.. ale stejňak ti jeho admini jsou beztak jeho kamarádi ze školy :d :D ten admin mi prostě narovinu napíše ať vypadnu a to jsem se jenom ptal.. na nicky.

Link to comment
Share on other sites

Jo.. ale stejňak ti jeho admini jsou beztak jeho kamarádi ze školy :d :d ten admin mi prostě narovinu napíše ať vypadnu a to jsem se jenom ptal.. na nicky.

A to vadí, že jsou to kamarádi ze školy? Nic to nemění na kvalitě admin teamu, jde spíš o to, že je to prostě zažité pravidlo skoro na každém RP, máš si vymyslet prostě jméno a udělat mu ten charakter.. Jde o to, že většina lidí si vezme jméno slavné osobnosti a životopis mu sebere také a hraje opravdu za dejme tomu, George Clooneyho :) Kdyby jste hrali RP (ted to nemyslím ve zlém, to opravdu ne), tak by jste věděli, že se da skoro všechno RPit, takže se dá RPit i fame ... A když pak jsi na serveru jen s tema co RPěj fame tak to je o hovně .. 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Pane bože. To je aké odôvodnenie že keď si dám meno " Palo_Demitra " tak dostanem ban lebo istotne budem chcieť vilu, prachy aké mal aj tento hokejista a dokonca budem požadovať aj ženu s deťmi. 
Bože uvedomte sa že toto je to najdebilnejšie odôvodnenie čo som kedy počul. 
V zahraničí som mohol mať pokojne meno aké som chcel a bolo jedno či som si dal Napoleon_Bonaparte... . Toto sú len ďalšie kecy ako skryť svoje debilné rozhodnutia adminov. Proste si uznajte chybu že váš kamarát ktorému keď dáte ban alebo mu odoberiete level tak sa na vás naserie.
Bože toto nemá obdobia čo sa tu deje. Tu málo kto pozná asi pojem Biznis.   

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Pane bože. To je aké odôvodnenie že keď si dám meno " Palo_Demitra " tak dostanem ban lebo istotne budem chcieť vilu, prachy aké mal aj tento hokejista a dokonca budem požadovať aj ženu s deťmi. 

Bože uvedomte sa že toto je to najdebilnejšie odôvodnenie čo som kedy počul. 

V zahraničí som mohol mať pokojne meno aké som chcel a bolo jedno či som si dal Napoleon_Bonaparte... . Toto sú len ďalšie kecy ako skryť svoje debilné rozhodnutia adminov. Proste si uznajte chybu že váš kamarát ktorému keď dáte ban alebo mu odoberiete level tak sa na vás naserie.

Bože toto nemá obdobia čo sa tu deje. Tu málo kto pozná asi pojem Biznis.   

Neodůvodňuji žádně pochybení adminů, samoždřejmě, že ně, ani je neznám, ani ten server, jen vím že na CZ/SK scéně, která je v oblasti RP dosti pozadu je to prostě tak, že nemáš nárok mít takové jméno :p Taky jsem hral Snoop Dogga :d a nic, ale vime, jací jsou čeští hráči, přesně kvuli tomu jsem z CZ/SK scény vypadl a už se k ní nechci moc připojovat. 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Uveď mi jeden pořádnej neprofláklej server kde je povolen celebrity name.

 

Právěže na zahraničních serverech se za tohle přísně trestá. Nechápu, proč to nemůžete jednoduše nechat být a řešíte tu nesmyslně sračky. Nemluvě o tom, že jste totálně offtopic. 

 

A ano, hrál jsem na mnoho zahraničních RP serverech. Takže jestli sis mohl dát Napoleon_Bonaparte, tak si hrál na nějakém pochybném 3rd class serveru, kde si nemůžou dovolit vyhazovat hráče.

Edited by HighPrint
  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Měly by být povolena všechna jména, která by prošla matrikou. Pokud by jméno bylo stejné jako známá osobnost, tak by postava neměla mít příběh té známé osobnosti. Jinak je to pravidlo logické a správné.

 

Výjimka by měla být třeba na nějaké akci s názvem EMA Awards apod.

 

PS: Lidi co říkáte, že víte co je to RP. Víte vůbec co je to IC a OOC? Pokud chcete zdokonalovat své dovednosti v hraní RolePlay, zajděte si na nějakou jinou hru, kde se hraje RP. Neznám jediný SAMP server, který by splňoval minimálně LightRP pravidla. 

Link to comment
Share on other sites

http://forum.countyliferp.eu/viewtopic.php?f=31&p=137#p137  :eh:

 

Ty si bol ten, ktorý bol arogantný. Nedodržal si template. Dôvod prečo to zakázané je, ti napísal CapoN. Možno si spravíš účet Lionel Messi a budeš RPiť požiarníka, ale príde Cristiano Ronaldo a bude chcieť milióny. Takto sa tomu predíde úplne. Ak ti robí taký problém si vybrať z tých mien ktoré ti poslal CapoN, nech sa páči 

 

http://www.behindthename.com/random/

 

Viac je to tu zbytočné rozpitvávať, kým hráč nepochopí tieto veci: http://forum.countyliferp.eu/viewtopic.php?f=63&t=8 tak na ROLEPLAY proste nemá liezť.

 

Oh, a mimochodom. - LSRP: http://forum.ls-rp.com/viewtopic.php?f=354&t=456504 bod 5., Illegal names: 

 

You are not allowed to have celebrity names (i.e. easily recognizable in society) on your characters. The same goes for unrealistic names, gag names (e.g. Mike_Hunt, Ben_Dover, Al_Coholic, etc) and fun names that do exist in real life, but can still be considered trollish, like Gaylord.

Edited by bigw3b.
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ano vim co je IC a OOC, jenze to neni jedina vec v RP. In fact, to jsou ty nejzakladnejsi veci. Jsou mnohem vic faktoru jako powergaming nebo metagaming.. Tech serveru moc potom neznas, Hipe.

Link to comment
Share on other sites

Měly by být povolena všechna jména, která by prošla matrikou. Pokud by jméno bylo stejné jako známá osobnost, tak by postava neměla mít příběh té známé osobnosti. Jinak je to pravidlo logické a správné.

 

Výjimka by měla být třeba na nějaké akci s názvem EMA Awards apod.

 

PS: Lidi co říkáte, že víte co je to RP. Víte vůbec co je to IC a OOC? Pokud chcete zdokonalovat své dovednosti v hraní RolePlay, zajděte si na nějakou jinou hru, kde se hraje RP. Neznám jediný SAMP server, který by splňoval minimálně LightRP pravidla. 

 

Jéj, matrika? Čo má spoločné matrika s našou vymyslenou krajinou kde sa mód odohráva? No asi nijak. Vy môžte kritizovať ako chcete že tam je to pravidlo, ale ono tam ostane. A ja vám nemusím odôvodňovať prečo. Roleplay hrávam už dlhé roky, a nielen na CZ/SK scéne. Vidím že tomu nechápete, ak máte chuť a čas a nebojíte sa prísť na TeamSpeak, dojdite pokecáme vysvetlím vám to a poukazujem featury módu. Pre viac info SZ. A ďalší rejpali, teda pán ktorý sa sťažoval že som ho poslal kade lahšie. Poslal som ťa tam preto, lebo si bol voči ostatným hráčom drzý a nevychovaný. 

 

ubgXMKG.png

 

Nerád podotýkam že Lionel Messi je práve pán HondikCZ, ktorého vek siaha tak do roviny dĺžky jeho chlpov pod pazuchami.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ano vim co je IC a OOC, jenze to neni jedina vec v RP. In fact, to jsou ty nejzakladnejsi veci. Jsou mnohem vic faktoru jako powergaming nebo metagaming.. Tech serveru moc potom neznas, Hipe.

 

 

Však to říkám, že jich moc neznám :d Bohužel každý řekne, že jeho mod je rp, i když to není pravda. :/ Btw, ta řečnická otázka nebyla zrovna na tebe :p

 

---

 

Docela mě to zde zaujalo a stahuju samp, abych se k vám přišel podívat.

 

 

Jéj, matrika?

 

No, aspoň podle všech okolností, jsem myslel, že máte RP na způsob běžného života ne? V běžném životě ti také nepovolí každé jméno. (Matrika proto, protože ti to snad schvalují. Jestli ne, tak chápu, že to nedává smysl)

 

Pokud ovšem máte nějaký svůj vymyšlený svět, tak pak to chápu, ale z prvních příspěvků jsem to nepochopil.

Link to comment
Share on other sites

Nič sa nedeje, hovorím ak má niekto záujem sa Roleplay naučiť podrobnejšie ako z týchto "fórových" drbov, nech mi napíše. Nieje problém sa zísť na TSku a pokecať, vysvetliť ozrejmiť.

 

Bežný život, áno. Ale naša vymyslená krajina podlieha právnemu systému USA, tj sme vlastný malý štát konkrétne San Andreas na ktorého čele stojí Guvernér. Momentálne môj charakter.Máme tu vlastnú právnu zložku - San Andreas State Police. A bla bla bla.. :-D 

 

Fórum - http://forum.countyliferp.eu/index.php

 

Web - http://countyliferp.eu/index.php

 

Facebook - https://www.facebook.com/countyliferp/?fref=ts

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jéj, matrika? Čo má spoločné matrika s našou vymyslenou krajinou kde sa mód odohráva? No asi nijak. Vy môžte kritizovať ako chcete že tam je to pravidlo, ale ono tam ostane. A ja vám nemusím odôvodňovať prečo. Roleplay hrávam už dlhé roky, a nielen na CZ/SK scéne. Vidím že tomu nechápete, ak máte chuť a čas a nebojíte sa prísť na TeamSpeak, dojdite pokecáme vysvetlím vám to a poukazujem featury módu. Pre viac info SZ. A ďalší rejpali, teda pán ktorý sa sťažoval že som ho poslal kade lahšie. Poslal som ťa tam preto, lebo si bol voči ostatným hráčom drzý a nevychovaný. 

 

ubgXMKG.png

 

Nerád podotýkam že Lionel Messi je práve pán HondikCZ, ktorého vek siaha tak do roviny dĺžky jeho chlpov pod pazuchami.

Ok,zítra napiš do SZ. a pokecáme

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

bigw3b.

 

Na serveru je nonstop heslo, nebo jen tehdy, když se tam podívám já? Nikde jsem nic nenašel ohledně hesla, chtěl jsem se přijít podívat a najednou heslo.

Link to comment
Share on other sites

bigw3b.

 

Na serveru je nonstop heslo, nebo jen tehdy, když se tam podívám já? Nikde jsem nic nenašel ohledně hesla, chtěl jsem se přijít podívat a najednou heslo.

Áno, mali sme menšie problémy ktoré pretrvávali. Jednalo sa o hnusný bug, momentálne už bežíme. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Áno, mali sme menšie problémy ktoré pretrvávali. Jednalo sa o hnusný bug, momentálne už bežíme. :-)

 

 

Díky, co se týče info na webu, tak jsem teda nic neviděl a to jsem hledal důkladně

Link to comment
Share on other sites

Díky, co se týče info na webu, tak jsem teda nic neviděl a to jsem hledal důkladně

 

To ti verím, bolo to iba na fóre keďže na web tak priamo nemám práva :/. Ale doporučujem sledovať aj FB, objavujú sa tam veci z budúcich updatov ako teasery a tak podobne.. :-D

Link to comment
Share on other sites

To ti verím, bolo to iba na fóre keďže na web tak priamo nemám práva :/. Ale doporučujem sledovať aj FB, objavujú sa tam veci z budúcich updatov ako teasery a tak podobne.. :-D

Ale brát práva  lidem s famous name máš? ne

Edited by HondikCZ
Link to comment
Share on other sites

Hondiku, jejich server ma nejaka pravidla a ty mas dodrzovat, prestoze se ti mohou zdat hloupa, nebo tahnout jinam. Stejne tak to plati i zde, ale to (domysli si urazku) nepochopi :) Uzij si ban.

Na server se mozna stavim a uvidim, ale neplanuji nejake dlouhodobe hrani.

Edited by Hip
Zpráva od Hondika byla zkryta, jen pro info
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Hondiku, jejich server ma nejaka pravidla a ty mas dodrzovat, prestoze se ti mohou zdat hloupa, nebo tahnout jinam. Stejne tak to plati i zde, ale to (domysli si urazku) nepochopi :) Uzij si ban.

 

Na server se mozna stavim a uvidim, ale neplanuji nejake dlouhodobe hrani.

 

Vporiadku, featúry módu poriadne len takto sám na oko neuvidíš. Ak máš chuť previesť, stačí mi napísať súkromnú správu, ukážem ti aj tie "skryté" featúry.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...