Jump to content

pomoc Jak udělat, že hráč při výběru uvidí i skiny pouze pro adminy/VIP?


Marks

Recommended Posts

Ahoj. Chtěl bych naskriptovat něco takového:

Po přihlášení na server se hráči zobrazí skiny, ze kterých si může vybrat. Moje otázka tedy je, jak udělat, aby hráč který přijde na server viděl i skiny například pro adminy nebo VIP?
Na internetu jsem našel tento kód:

 

if(!IsPlayerAdmin(playerid)){
SendClientMessage(playerid,0x0000FFFFF,"Pouze pro adminy!");
return 0;
}
 
Na internetu jsem hledal, a žádné vyhovující řešení pro mě jsem nenašel.

Ale tento skript v tomto případě nezobrazí skin hráči, ale pouze mu napíše že skin je pouze pro adminy. Chtěl bych (pokud to teda jde) udělat, že hráč uvidí tento skin, a až když si bude chtít tento skin vybrat, tak mu server napíše, že je to pouze pro adminy. Děkuji předem všem za odpovědi. Marks
Link to comment
Share on other sites

public OnPlayerRequestSpawn(playerid)
{
if(GetPlayerSkin(playerid) == AdminSkinID) return SCM(playerid, ,0x0000FFFFF, "Pouze pro adminy!");
return 1;
}
Edited by Carlosoo
Link to comment
Share on other sites

Právě se koukám a ten kód je úplně to samý, co jsem napsal. Já bych právě chtěl něco na styl, že se to jenom zobrazí a po kliknutí na tlačítko spawn mu to napíše chybu.

Link to comment
Share on other sites

že se to jenom zobrazí a po kliknutí na tlačítko spawn mu to napíše chybu.

 

public OnPlayerRequestSpawn(playerid)
{
if(GetPlayerSkin(playerid) == AdminSkinID) return SCM(playerid, ,0x0000FFFFF, "Pouze pro adminy!");
return 1;
}
:facepalm:

 

necháš spawnout hráče.

Dóóóbre tak:

 

public OnPlayerRequestSpawn(playerid)
{
if(GetPlayerSkin(playerid) == AdminSkinID) return SCM(playerid, ,0x0000FFFFF, "Pouze pro adminy!");
return 0;
}
Edited by Carlosoo
Link to comment
Share on other sites

To je také špatně.. To spawneš jen hráče, který si vybere admin skin :) Neraď, díky.

public OnPlayerRequestSpawn(playerid)
{
    if(!IsPlayerAdmin(playerid) && GetPlayerSkin(playerid) == admin_skin) return SCM(playerid, -1, "tvoje zprava") - 1;
    return 1;
}
Edited by Lukasz
  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Upravuje upravuje :d Už som aj ja musel.. :d

Když si nejseš jistej svým příspěvkem tak tu nepiš blbosti laskavě..

Radíš tu totální kravinu tak se uklidni tohle ber jako upozornění pak Varn+.

Pleteš autora topicu vtom aby psal blbosti které mu vůbec nepomůžou..

A ještě to bereš jako by to byla strašná sranda...

Takže upozornění + !

Link to comment
Share on other sites

 

To je také špatně.. To spawneš jen hráče, který si vybere admin skin :) Neraď, díky.

public OnPlayerRequestSpawn(playerid)
{
    if(!IsPlayerAdmin(playerid) && GetPlayerSkin(playerid) == admin_skin) return SCM(playerid, -1, "tvoje zprava") - 1;
    return 1;
}

Tak jsem vyzkoušel takovýto kód, ale ten dělá to samé. Když chce hráč vybrat skin tak mu to pouze do chatu napíše "tvoje zprava". Já bych chtěl, že se hráči skin zobrazí, ale vybrat si ho moc nebude. To asi co koukám jen tak nepůjde...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Uděláš to uplně jednoduše ... cyklem si mu budeš předhazovat výběr skinů dokud si nevybere takový který může... mám pocit že while by mohl být 

Link to comment
Share on other sites

Tohle bohatě stačí, ne?:

public OnPlayerRequestSpawn(playerid)
{
    if(!IsPlayerAdmin(playerid) && GetPlayerSkin(playerid) == admin_skin)
	{
		SendClientMessage(playerid, -1, "ADMIN SKIN");
  		return 0;
 	}
	return 1;
}

//Edit: Sry, úplně stejné jak napsal lukasz... Pak tedy definuj, co znamená: "hráči se skin zobrazí"?

Edited by GaRGoyLeS
Link to comment
Share on other sites

//Edit: Sry, úplně stejné jak napsal lukasz... Pak tedy definuj, co znamená: "hráči se skin zobrazí"?

Tím myslím, že když tam mám tu podmínku v tom OnPlayerRequestClass, tak se mu ten skin neukáže, ale pouze mu to napíše do chatu že tento skin nemůže. Ale já bych chtěl udělat, že se mu ten skin zobrazí, ale až když bude klikat na tlačítko spawn, tak mu ten skin server odepře, že je pouze pro adminy.

Link to comment
Share on other sites

OMG já jsem .... přehlédl jsem OnPlayerRequestSpawn místo OnPlayerRequestClass, díky ;)Trohu to nějak nepobírám co koukám

Edited by Marks
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...