Jump to content

ostatní Windows 10 - Doporučíte?


DoubleX

Recommended Posts

Já právě měl Windows 8.1 a musel jsem si dodatečně instalovat nějaký doplněk, ale už přesně nevím, kvůli čemu to bylo. :)

 

Nene to nebylo vůbec potřeba :) Když si klikneš na lištu a dáš si vlastnosti, můžeš si to upravit (http://prntscr.com/apv4do).

 

 

Bojím se, že se mi vše odstraní. Jen přece, jsou tam všechny životopisy mé rodiny, věci které jsou opravdu duležité, některé osobní duležité věcičky. Tohle se mi stalo už z winu 7 na win 8.1 kde se to pokazilo a vše se vymazalo.. tenkrát úplně vše.

 

Nejsem si zcela jistý, zda zrovna při upgradu z W7 na W8 byl onen update tak dobře řešený, jako je to v případě Windows 10. Tady by jsi neměl opravdu o nic přijít, jedině že by se stala jakákoliv neočekávaná chyba při upgradu. Ale to už je spíš opravdu smůla. Pokud by ti Windows 10 nevyhovoval či nefungoval korektně, můžeš bezproblému se vrátit zpátky na Windows 7 či 8 prakticky jedním kliknutím :) Ale jak píše Petr, to nejdůležitější si zálohuj, člověk nikdy neví :)

Edited by Ingnition
Link to comment
Share on other sites

Nene to nebylo vůbec potřeba :) Když si klikneš na lištu a dáš si vlastnosti, můžeš si to upravit (http://prntscr.com/apv4do).

 

 

 

Nejsem si zcela jistý, zda zrovna při upgradu z W7 na W8 byl onen update tak dobře řešený, jako je to v případě Windows 10. Tady by jsi neměl opravdu o nic přijít, jedině že by se stala jakákoliv neočekávaná chyba při upgradu. Ale to už je spíš opravdu smůla. Pokud by ti Windows 10 nevyhovoval či nefungoval korektně, můžeš bezproblému se vrátit zpátky na Windows 7 prakticky jedním kliknutím :) Ale jak píše Petr, to nejdůležitější si zálohuj, člověk nikdy neví :)

Tato funkce se mi objevila až u Windows 10, před tím jsem ji tam neměl :)

Link to comment
Share on other sites

Tak to je zvláštní, protože já to u Win 8.1 měl běžně :) A snad bych si i troufal říci, že jsem to měl i u Win 7. Ale to teď nedokážu s jistotou říci, u nějakých starších screenshotů bych to možná našel.

Link to comment
Share on other sites

Tak to je zvláštní, protože já to u Win 8.1 měl běžně :) A snad bych si i troufal říci, že jsem to měl i u Win 7. Ale to teď nedokážu s jistotou říci, u nějakých starších screenshotů bych to možná našel.

To už je jedno, není to tak důležité :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...