Jump to content
  • 0

pomoc Help : Potrebujem poradiť


BrianmSk

Dotaz

Ahoj , potreboval by som pomôcť, chcem sa naučiť pawno, ale neviem kde mam poriadne začať kukal som videa od jedneho čecha nepomohlo , potom som kukal od jedneho nemca tam som nič nerozumel kedže nemčinu nemam vôbec dobru , tak ako mam začať a podobne čo sa mi zatial podarilo bolo napawnovať warp a ako mapper nič moc teraz som tiež a keď som to exportol do pawnu a otvoril pawno a hodil som to tam niekde na začiatok reštartol som server a nič... ta upravna časť tam nebola ..... Kodom a tymto nechapem , zatial čo som pochopil bolo definovať farbu a za pomoci videa urobiť ten warp takže tak...

Link to comment
Share on other sites

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

prvé sa nauč anglický čo robí pr. Public OnPlayerConnect a tak, playerid, čo znamená, potom by si mohol spraviť prvé príkazy ako je pr. doplnenie zdravia a pod, neskôr skus podmienky 
ak hráč má 500 dollarov u seba nastaví pr. niečo a tak... :-),
warp je moc zložitý skus max. 

Nastaviš hráčovy pozíciu na súradnice :-) pomocou príkazu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nejdříve zkus vlastní příkazy jak psal eXpresS. Pochop všechny publici co dělají a takové věci. Hlavně se na začátek vyser na includy např.: zcmda apod. A taky to chce aspoň základy angličtiny, bez toho se neobejdeš. Na YT je dost návodu jak např udělat příkaz /heal a podobné. Opravdu začni s jednoduchými příkazy a s jednoduchými funkcemi.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

mrkni do sekce Pawno->Návody

 

každý návod s jednou hvězdičkou je pro úplného začátečníka. Tak když ho projedeš, vyzkoušíš si tam ty věci co tě to mají naučit a pochopíš to, tak se přiučíš něčemu. Doporučuji začít nějakým příkazem, pak proměnné a podmínky. Bez toho se neobejdeš.

 

PS: příště do správné sekce Pawno->Help bylo to ve Všechno možné->Help

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...