Jump to content

nabízím RolePlay GM


Tomas99

Recommended Posts

Zdravím komunito pawno.cz

 

Po měsíci rozhodování jsem se rozhodl, že prodám svůj RP GM.

Na Gamemodu jsem dělal necelé dva roky, ale už na SA:MP nemám čas, takže jsem se takhle rozhodnul.

Tento RP se zabívá Českým Roleplayem.

 

Systémy zabudované v Modu:

 

Samozdřejmě Register/Login (Přes Dialog)

 

RolePlay test pro nové hráče. (Obsahuje celkem 5 otázek-Co je to OOC, IC, Power Gaming, Injures, Banny Hoping.)

 

Admin Systém. (Celkem 5 levelu a obsahuje kolem +-100 příkazu)

 

VIP: (Není to na levely je to pouze na jeden danný level a obsahuje 20 příkazu)

 

Povolání: Policie České Republiky Pouze na Invite

                Zdravotní záchranná služba Pouze na Invite

                Hasičský zachranný sbor  Pouze na Invite

                Sbor dobrovolních hacišů Pouze na Invite

                Mechanik Pouzr na invite

                Novinář:

                Technické Služby

                Prostitutka

                Také třeba zloděj

 

Velitele frakcí.

 

House Systém. (Celkem 163 domů, k domu je možní jsi koupit vozidlo, které jsi můžete zaparkovat do vzdálenosti 100 metrů od domu. Také zabespečovací prvky. Dá se také koupit insterier domů a spoustu dalších funkcí. Hlavně svůj dům můžete pronajímat i jinému hráči.

 

Nemovitosti: (+- 60 nemovitostí)

 

Vozidla a vše knim. (Prodej, koupě vozidla, fuel systém, tachometr atd..)

 

Ammo

 

AntiCheat: (AntiMoney, AntiSpam, AntiReklama--Jak IP tak i Web, AntiFakeKill, AntiFlyHack, a další ochrany.)

 

Specialní poděkování: Ondrovi za to, že jsi mě přivedl na tento mod a pomáhal mi ho testova.

                                    Radkovi za pomoc při testech a pomoc přy vymýšlení new fukcí.

 

 

Poprosím, aby jste mi vaše nabýdky psali do SZ zde na forum a dávali i finanční nabýdky.

Pro mě to má hodně velkou hodnutu, ale vše jednou končí.

Zda budete mít další otázky tak se nebojte ptát, rád vám je zodpovím.

 

               

Ps: Jelikož jsem jsi reinstaloval počítač tak nemám už GTA proto nejsou dodané screeny a už ho ani stahovat nebudu.

 

PS2: Pokut budete mít zájem o nějaké Scripty pro váš server tak jsi také napište mám toho mraky v PC a 98% jsou mé. (Scripty dávám zadarmo)

 

              

Edited by Tomas99
Link to comment
Share on other sites

nechci rejpat ale podle popisu to vypadá jako sračka

Není to rejpáni. A nejsou zde vypsané všechny funkce nebavilo mě to moc psát. :-D Jinak děkuju za názor, :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

"Dá se také koupit insterier domů" -> to akože si kúpim dom a nemám k nemu interiér :( a kde mám bývať? :( :( 

 

PS: Držím palce s predajom

Link to comment
Share on other sites

"Dá se také koupit insterier domů" -> to akože si kúpim dom a nemám k nemu interiér :( a kde mám bývať? :( :( 

 

PS: Držím palce s predajom

 

"Dá se také koupit insterier domů" -> to akože si kúpim dom a nemám k nemu interiér :( a kde mám bývať? :( :( 

 

PS: Držím palce s predajom

Interiér tak je u některých domu običejní a u některých lepší zaleží na cenách, ale u každého domu se dá vylepšít, ale ne vždy na maximům o5 záleží co jsi ten hráč koupí za dům.

Ach jak nemám rád tu ironii. :-D

Edited by Tomas99
Link to comment
Share on other sites

Ok, ale je celkem blbost aby si v domě mohl koupit lepší interiér když na to dům ani neodpovídá :d Každej dům má mít svůj interiér a hotovo :d Ale jinak pěkná práce :)

Link to comment
Share on other sites

Tomas99 

Dovoľ mi sa vyjadriť k tvojej téme. 

Čo sa tíka módu musím uznať že som ho nikdy nevidel a dúfam že ho raz uvidím. Je mi jasné že mod má pre teba veľkú citovú hdnotu páč pre každého tvorcu je jeho práca drahá a dôležitá. 
Čo sa tíka toho predaja je mi jasné a aj vidím isté znechutenie a chuť predať mod prvému záujemcovi za najlepšiu cenu pre teba ale musíme byť úprimný. Z toho čo si napísal daný mod ničím novým nevyniká. Osobne mi to príde ako ďalší mod ktorý nájdeme skoro všade. 
Pre predaj by nebolo zlé rozpísať absolútne všetky funkcie a možnosti ktoré mod ponúka. Tak tiež aj popísať aký Command Systém využíva prípadne nejaké knižnice... .
Je len škoda že si nevieš oceniť svoj produkt páč ho môžeš predávať moc lacno alebo draho. 

Skús prosím prehodnotiť moje slová a samotný popis prepracovať. 

Link to comment
Share on other sites

Proč i v realitě kopíš barák například na 1mg, ale iteriér jsi upravíš ne ?? Tak asi tak, ale jak jsem psal víše u každého domu to jde u jiné urovně a u některých jde mít pouze základní interiér.


Tomas99 

Dovoľ mi sa vyjadriť k tvojej téme. 

Čo sa tíka módu musím uznať že som ho nikdy nevidel a dúfam že ho raz uvidím. Je mi jasné že mod má pre teba veľkú citovú hdnotu páč pre každého tvorcu je jeho práca drahá a dôležitá. 
Čo sa tíka toho predaja je mi jasné a aj vidím isté znechutenie a chuť predať mod prvému záujemcovi za najlepšiu cenu pre teba ale musíme byť úprimný. Z toho čo si napísal daný mod ničím novým nevyniká. Osobne mi to príde ako ďalší mod ktorý nájdeme skoro všade. 
Pre predaj by nebolo zlé rozpísať absolútne všetky funkcie a možnosti ktoré mod ponúka. Tak tiež aj popísať aký Command Systém využíva prípadne nejaké knižnice... .
Je len škoda že si nevieš oceniť svoj produkt páč ho môžeš predávať moc lacno alebo draho. 

Skús prosím prehodnotiť moje slová a samotný popis prepracovať. 

Jsem rád za tvůj názor. :-) A ano každý kdo jsi něco od základu udělá a dělá se stím nějaký čas tak to tak je,. Nevím ani proč mám nechut to vlastně vypsat. Ale asi bude dobré to upravit a dát jsi na tom záležet. Možná nejlépe poprosit admina o smazání a napsat topic uplně odznova.

Link to comment
Share on other sites

Ano přiznávám, že moje gramatika je strašná, ale v modu by se vyskitovat neměli. Nechal jsem jsi to i zkontrolovat a opravit. :-D


Tak jsem mluvil s Xogosem a prý ho koupí. Víc jak 5000 Kč ale nedá.

Ať mě kontaktuje osobně a ani z vetšíma čáskama nepočitám a furt to beru i jako hru a strkat do hry skoro desítky tisíc to by byl asi někdo blázen. :-D


A o tom jeký má tenhle GM cenu ohladně pawn ani nemluvě.

Link to comment
Share on other sites

heh, zdá se mi to nebo je to Street Life ? o.O

 

Probuď se!!! to se ti opravdu jen zdá... Vždyť ten mód je opravdu jiný (podle popisu), nezačínejte tu další zbytečnou hádku na téma "je to copy!" ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Street life? Viděl jsi někdy mód sl?

A víš co je vtipné? Že to říká zrovna ten co má mód ve kterém má copy a vydává za své a ostatní osocuje. Jak já takové lidi miluju

Link to comment
Share on other sites

Street life? Viděl jsi někdy mód sl?

A víš co je vtipné? Že to říká zrovna ten co má mód ve kterém má copy a vydává za své a ostatní osocuje. Jak já takové lidi miluju

řekni mi co mám copy v modu ? :)

Link to comment
Share on other sites

Street life? Viděl jsi někdy mód sl?

A víš co je vtipné? Že to říká zrovna ten co má mód ve kterém má copy a vydává za své a ostatní osocuje. Jak já takové lidi miluju

 

A víš co je vtipné? Když někdo rozšiřuje neověřené fakta. Kdyby věci z jeho módu byli okopírované, mód by byl už dávno hotový.

Link to comment
Share on other sites

Pánovia 

Dovoľte mi reagovať na vašu hádku. 

Je veľmi zaujímavé ako ste sa dostali od predaju ku tkz. kopírovaniu. Tak si to poďme rozobrať. Spomínal som že sú neúplné informácie čiže mód vyzerá ako každý iný. To že má daný mód podobné veci ako Street Life 5.77 nie je vôbec neobvyklé páč dnes ak si povšimnete vážení páni tak toho veľa vymyslieť nejde a preto sa hodnotí viac mapa serveru ako dané funkcie módu. Skoro každý mód má podobné črty ale trošičku odlišné od iných.
Prípadne ak by ste ešte chceli špekulovať tak officialne musí kód byť iný v celkovom rozsahu 30% aby sa uznal za samostatný kód tvorcu a nebola udelená žaloba. To som len tak spomenul páč mám skúsenosti že niektorý kolegovia tu veľmi radi argumentujú a úprimne mi to príde už skeptické až abiotické.
Týmto nechcem dať za pravdu ani jednej ani druhej strane. Len vás prosím aby ste sa vrátili ku predaju o ktorý od začiatku ide. Tak tiež prosím Tomas99 ak by bolo možné spraviť všeobecní rozpis kde bude všetko rozpísané čo mód dokáže prípadne aké knižnice či file systém používa.

Tomas99 v prípade že nenájdeš kupcu čo je dosť možné by som ti odporúčal nájsť si niekoho napríklad aj hráča z tvojho beta testingu ktorý by na móde pokračoval páč mi príde smutné že koľko módov sa začalo pekne budovať a zbytočne sa mažú počas vývoja keď autor kódu skonči.

S pozdravom CMatus.
  
 

Link to comment
Share on other sites

Zdravím :d

Nic proti ale i mě ten mod přijde jak Street Life sice je upraven a celkem dost ale i tak.

 

Každopádně nevím jestli bych vtéto době kupoval RP server když si to vezmu že:

Na CZ/SK scéně jsou 2 populární RP mody.

Další 3 RP Mody jsou ve vývoji.

Řekl bych že konkurovat je zbytečné s RP.

Prakticky je větší šance že víc hraču bude na vaši RZE než na RP.

Takže asi tak.

Link to comment
Share on other sites

Nemá cenu už na to ani odpovídat.

Nemám čas na to abych na něm nadále pracoval.

Nadále už tu začínáme hádky a děláme Off topic. Nejjednodušší bude Lock

Edited by Tomas99
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...