Jump to content

port forward


BlueSk

Recommended Posts

Čaute mam jeden problem a to je ten, že si neviem poradiť z port forward. Skúšal som 3 routre či nieje chyba v routry aby to išlo. mám vypnuty firewall všetko a stále to nejde neviete mi poradiť? mam router d-link

Link to comment
Share on other sites

 

Veřejnou IP nepotřebuji. Veřejná se liší od dynamické pouze tím, že se po určitých intervalech mění. Interval může mít například delší trvání do restartu modemu či do dne a tak podobně.

Verejnú IP potrebuje aby sa k nemu dostaly z vonku.

 

Pre zakladateľa:

Pozri akú máš IP na WAN rozhraní

Link to comment
Share on other sites

Veřejnou IP nepotřebuji. Veřejná se liší od dynamické pouze tím, že se po určitých intervalech mění. Interval může mít například delší trvání do restartu modemu či do dne a tak podobně.

 

Možná jsi to myslel dobře, ale napsal jsi to špatně. Dynamická se mění.

 

A ne BlueSk, nemůžeš si jen tak říct, že si najednou spustíš server na vlastním PC a ten bude vidět pro ostatní. V rámci vlastní sítě by ti to mělo fungovat, ale jinak potřebuješ veřejnou IP za kterou se často platí.

Link to comment
Share on other sites

Vsetko som skusal uz asi 10 krat som tam dal moju ipv4 adresu lan zadal port napr 200 vypol firewall a isiel na stranku canyouseemee.org a zadam port a pise ze closed preto zakladam toto tema

Link to comment
Share on other sites

 

Vsetko som skusal uz asi 10 krat som tam dal moju ipv4 adresu lan zadal port napr 200 vypol firewall a isiel na stranku canyouseemee.org a zadam port a pise ze closed preto zakladam toto tema

 

Môžeš mi odfotiť ako máš nastavený ten port forward ? Poprípade skus ešte overiť ci máš na tej stránke správnu IP: 178.40.113.218

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...