Jump to content
  • 0

pomoc Interior


Mishak

Dotaz

Zdravím, chtěl bych zjistit, jestli jde nějak uložit, že když vstoupím do interieru např. autoškoly, tak jsem asi 1000m vysoko no a když se odpojím a znovu připojím, tak tam zůstanu a po spawnu padám dolu. Nevím, jak bych to provedl, leda nějak odstranit ty původní pickupy a hodit tam, že po vstupu mu to uloží pozici venku, nic jiného mě nenapadlo.. Nevíte někdo prosím?

Link to comment
Share on other sites

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No, tak jsem udělal ukládání a načítání toho Interieru a VW a pořád padám.. Každopádně bych se rád zeptal ještě na to, jak se dá odstranit ten původní pickup, myslím tím ten, který je tam defaultně, chtěl bych jej nahradit vlastním, díky.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dej sem kód - předpokládám. že data načítáš, ale pak je nevložíš do funkcí (SetPlayerVirtualWorld(playerid, IDnahranéhoVW), atd.).

 

Jinak na odstranění defaultních pickupů je funkce (vložíš jí do OnGameModeInit()):

DisableInteriorEnterExits();

!Pozor odstraní to úplně všechny pickupy na vstup do interiéru , ne jen některé!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Vůbec nechápu co má co dělat virtual world s portem do interiéru.

Teoreticky by to mělo fungovat, možná leda se ujistit aby byl pro jistotu interier načtenej dřív než pozice. Prostě stejná struktura funkce jako když vstupuješ dovnitř.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Vůbec nechápu co má co dělat virtual world s portem do interiéru.

Teoreticky by to mělo fungovat, možná leda se ujistit aby byl pro jistotu interier načtenej dřív než pozice. Prostě stejná struktura funkce jako když vstupuješ dovnitř.

 

Někteří lidi používají v Interiérech jinačí virtualní světy, já nevím jestli patří mezi ně, protože jsem jeho kód ještě neviděl, každopádně, kdyby používal virtual world, a nastavil bys mu pouze pozici a interier, tak by nemusel vidět pickupy, které má v interiérech vytvořené...

 

Btw.:(SetPlayerVirtualWorld(playerid, IDnahranéhoVW), atd.) <--  tohle byla jenom ukázka, máš asi pravdu v tom, že by bylo na místě, dát za příklad třeba ten interiér. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No, tak díky všem za rady, nakonec jsem se rozhodl, že odstraním ty defaultní pickupy a nahradím je za svoje, které před portem do interioru uloží pozici a kdyby se náhodou odpojil, tak ho to hodí k tomu pickupu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Při vstupu do interieru si já osobně nastavuji i virtualworld např u domů nebo obchodu.

Důvod:

Když dáš u 2 domu stejnej interier a necháš i VW  na 0 (Zakladní) tak je možné že hráči u úplně jinejch domu co maj stejnej interier a necháš VW 0,se v tom interieru potkaj pokud mě chápeš.

Samozřejmě pokud opouštíš interier musíš nastavit VW zpět na 0.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...