Jump to content
  • 0

pomoc Spadne mi pawno


Firess0

Dotaz

Nepomožeťe dakto ?? 

Robím filterscript a gamemod a vždy keď dám skomplitovať tak my nereaguje pawno

Skúšal som aj pStudio pawn pawno ale nejde pomôžete mi ??

Neviem či to není počítačom ale mam dosť dobrý

 

PS: mam cez 13 000 riadkov

Link to comment
Share on other sites

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Riadky ti môžu byť u zadku... pokial ich nemáš cez 100 tisíc tak to musí zvládať aj neviem aká šunka :d

 

no po 1.) pomôžeťe nie je mäkčeň :d :D

 

a po 2.) ak máš stiahnutý mód tak to rovno vzdaj pretože tam je fatálna chyba ktorú TY nenájdeš

ak si ten mód robil sám tak máš 3 možnosti...

1) vybrať starú zálohu ak máš a dorobiť to čo tam nie je

2) zmazať všetko až do bodu kedy ti prestal mód ísť (takže vlastne len poslednú vec ktorú si upravoval) a  spraviť to na novo (inak)

3) snažiť sa nájsť chybu ktorá to spôsobuje, vždy ide o poslednú vec čo si robil, je to však na prd lebo nevieš v ktorom riadku to robí :/

Link to comment
Share on other sites

  • 0
~> Ve 50 % za to může větší počet otevřených či zavřených závorek bloků (} nebo {), hlavně tam, kde ani nejsou zapotřebí.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mě osobně se to stalo už párkrát když jsem měl někde nějakou miniaturní chybu... Takže podle mě máš něco špatně nebo ti něco chybí nebo tam je něco co tam být nemá.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To neni chybami lebo mi píše že to mam bez chyby ale keď tam pridám taký dlhší kód tak mi to už nereaguje.

Skúšal som ten kód dávať aj do druhého pwn a je bezchybný takže kódom to neni.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To je jedno každopádně tak máš chybu v tom kódu nejspíš co tam tzv. přidáváš.

Ono stačí když si jeden kód nesedne z druhým.

Může ti to crashovat s toho důvodu že tam už využíváš něco co využívá i ta druhá část co způsobí vlastně ten pád.

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

  • 0

No ja osobne kompiluju RZE asi tak 45 vterin a to ma 60k radku. Kazdopadne tam mas nejakou chybu s kterou se pawno neumi vyporadat, takze doporucuju si vzpomenou co vsechno jsi menil od doby kdy tito skompilovat slo. A postupne vsechny upravy zakomentovat (/* */). tak aby ti F5 fungovalo (hazelo alespon errory). a potom postupne /* */ odelovavat az do doby nez to zase bude padat. Tim najdes to misto kde to vadi. je to podobna taktika jako kdyz se ztracena kocka ve spiralach vraci domu. Nic lepsiho protebe nemam :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...